Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/204 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig úgy gondoltam, hogy akik nyitott házasságban élnek és ez mind a kettőjük megelégedettségére működik, ott a feleknek nagyon toleránsnak kell lenni. Amikor először ez szóba kerül, akkor tisztázni kell a játékszabályokat és ezt csak őszintén, megértően és nyitottan lehet. Akkor viszont nem értem azt, hogy mit problémázol hogy hogyan reagál a férjed, mit gondol, stb. Ülj le vele, mondd el mit érzel, aztán rendezzétek együtt a kialakult helyzetet.
2013. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/204 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg. Nem tudnám elképzelni, hogy csak vele legyek ezután. Csak most, hogy nő a hasam, ő az aki előtt fel merem vállalni a testem. Pár hónap alatt remélhetőleg megint csúcsformába hozom magam. Lehet mégis jobb ha "leküzdöm" most ezt a dolgot magamban és nem engedem, hogy házsártos feleséggé váljak :)
2013. márc. 19. 10:51
 33/204 A kérdező kommentje:

Nem provokálok. Csak gondolom mások is élnek így. Kíváncsi voltam hogy ilyenkor hogy "szokás". Tudom, hogy mi mi vagyunk. Nekünk kell eldönteni. Nem arra vártam választ, hogy ez helytelen életmód e. Nekünk nem az. A másik, hogy engem elvileg rendes emberek neveltek fel, mert nem éltek így, akkor én szerintetek miért "romlottam" el?

Nekem konkrétan mindegy lesz, hogyan éli a gyerekem a szexuális életét. Akár így, akár monogámiában, akár homoszexuálisan. Az ő dolga lesz, rám ez nem tartozik. Ezek nem értékek. Másfajtákat persze szeretnénk majd belenevelni.

2013. márc. 19. 10:56
 34/204 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen párt ismerek, akik nyitott kapcsolattal házasodtak és vállaltak két gyereket. Olyan mélyen nem ismerem a kapcsolatukat, hogy tudjam ki-mikor éppen kivel volt, tehát, hogy a várandósságok alatt mit volt szabad az egyiknek és a másiknak...de amennyit a férjjel beszélgettem nekem az jött le, hogy két drogos, bulifanatikus fiatal alakította ki így az életét és egyikük sem boldog.

Még ma is együtt vannak a kisebbik gyerkőc is lassan iskolába megy. A gyerekekkel nincs is semmi probléma, helyesek, aranyosak...

Csak éppen a szüleik évről évre látványosan épülnek le. 8 évvel ezelőtt még mindketten a szuperszexi, szupernő és szuperpasi voltak. Mára már csak két piás, drogos ember lett belőlük...


Szóval vigyázzatok! Vannak ennek az életformának buktatói.

2013. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/204 A kérdező kommentje:
Igen az alkoholizmusnak és a drogfüggőségnek vannak ilyen hatásai! (persze gondolom ha monogám az illető alkoholista azzal nincs baj... )
2013. márc. 19. 11:09
 36/204 anonim ***** válasza:
75%

Jól neked estek...


Én nem élek így, de eszembe jutott egy Jóbarátok epizód. Mikor a Rachel gyereket vár a Rosstól, de ők már nincsenek együtt. Akkor kéri meg Rachel Rosst, hogy ő se randizzon, amíg a lány nem tud a gyerektől.


Hogy ez önzés... Hát jah, de az ember hadd legyen egy kicsit önző, pláne ha gyereket vár...

Szóval szerintem kérd meg erre nyugodtan a férjedet, nem hiszem hogy ez teljesíthetetlen kérés lenne.


Aztán az is lehet, hogy később meg is gondolod magad. Pl amikor neked semmi kedved összebújni, mert fáradt vagy a sok éjszakázástól, a férjed viszont kívánná... Lehet akkor meg majd elküldöd inkább csajozni :D


Nekem is fura amúgy, hogy működhet így egy kapcsolat, de miért is ne? Annyi nőt/férfit megcsalnak, akkor már százszor inkább ez, ha nektek így jó. Én nem hiszem, hogy ez ártana a gyereknek. Az már inkább, mikor a szülők elválnak, mert valamelyik fél (rendszerint az apuka) félreizél.

2013. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/204 anonim ***** válasza:
65%
Hát egy biztosnak látszik, az, hogy a nyitott kapcsolatban élők átlagban toleránsabbak... legalábbis én még nem láttam olyant, hogy egy nyitott kapcsolatban élő kezdett volna sértegetni egy monogám kapcsolatban hívő embert azért, mert a saját életében más ideákat követ, mások az elképzelései...
2013. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/204 anonim ***** válasza:
87%

Nővérem és sógorom is így él. Hogy mire jó még én sem jöttem rá, pedig pár beszélgetésen már túl vagyunk ez ügyben. Nem hiszem, hogy valaha megértem. Két értelmes ember, akik tényleg boldogok együtt, megvan mindenük, jól keresnek, gyönyörű egészséges gyerekeik vannak. Minden adva lenne, hogy normális életet éljenek. Amire rájöttem az évek alatt az, hogy nekik ez a normális. Ők így boldogok. Megérteni nem fogom annyi szent, de az ő dolguk.

A kérdésedre nem tudok válaszolni ezt az infót nem ismerem.

2013. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/204 anonim ***** válasza:
63%

Abból amiket mondasz("nem érték" "belenevelni a gyerekbe" ) valamint, hogy egyáltalán kiírtad a kérdést, tehát felmerült, hogy nem kéne máshol dugni neki, nem ez az igazi élet,

látszik hogy önmagaddal sem értesz egyet.


És igen,piszok önző hiéna vagy, akinek csak a nemiszervek töltik be a tudatát. Sajnálatos.

2013. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/204 anonim ***** válasza:
68%

"A kakukkfiúka felvetés pedig sértő.. nyilván tudok védekezni. ahogy a férjem is. Csak egymással nem használunk gumit"


Mert nyilván Te húzod fel rá mikor mással van. Egy dolog amit hiszel, és egy másik dolog ami éppen történik, hiszen Te nem vagy ott, gondolom. Szóval az állításod csak feltételezés. Ami lehet, hogy jelen esetben még megállja a helyét, de ki tudja meddig. Láttam én már karón varnyút kedves. A gumi sem 100 %. A nők pedig elég furfangosak tudnak lenni, ha arról van szó, hogy egy pasit meg kell fogni. A herpesz, szemölcs (és egyéb HPV) pedig gumival is szépen terjedhet. Már csak a gyereked érdekében mondom.

2013. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!