Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel büntetik, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetik, ha valaki HÁZASSÁGOT és minden szépet és jót ígér, közös baba, család és a végén itt maradsz gyerekkel, sok-sok adóssággal egyedül és nem fizet?

Figyelt kérdés
Plusz kiderül,hogy semmiből SEMMI nem igaz, amit ő mondott!!!! és még meg is csalt, akiknek ugyan ezt ígérte!!!!!!

2013. máj. 28. 15:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
És még gyereket is szűltél neki!? Húúú te aztán hiszékeny egy lány vagy.
2013. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
Kevésbé jóképű, de becsületes férfival kellett volna összeállnod. A magas igények magas kockázattal járnak.
2013. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
gyerektartást kell fizetnie, ezen nem kell kétségbeesned, ha nevére vette, van apasági nyilatkozat, akkor sima ügy, ha nincs kacifántosabb, de ugyanúgy fizet majd a végén, ha tényleg ő a vér szerinti apa. a telóra neked kel kifizetned az adósságot, kérj részletfizetést és nyugodj bele, a legtöbb, amit tehetsz. aztán építsd fel az új életedet a bébivel és kezd el egy kicsit felnőttebb módon hozzáállni a dolgokhoz, ez a következő kapcsolatodban és a ygereknevelésben is hasznodra lesz. a kérdésed is olyan, mint amikor a tinilány magánkívül van, mert nem kapta meg, amire vágyott, pedig megígérték neki. erősödj, érj lelkileg és akkor nem lesz ilyen könnyű átvágni
2013. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Andizsuzsi ***** válasza:
15%
De bizony, csalásért fel lehet jelenteni. Hogy mire mész vele, azt nem tudom. Ha ismered a többieket is, akkor érdemes lenne összefognotok.
2013. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Volt állásom, de gond volt a terhesség elején és azt mondta, hogy nem mehetek vissza dolgozni, mert különben itt hagy és csináljak amit akarok... Azt mondta, hogy egy férfi dolga, hogy megteremtsen mindent én most csak a gyerekre figyeljek, mert az a fontos!


Hiába mondtam, hogy várjunk még, hisz alig ismerjük egymást! erre a válasz mire várjunk 100 év múlva se találna jobbat! és a többi sz*r szöveg...


Én már elég régóta szerettem volna gyereket és hát valljuk be a férfiak többsége nem akar vagy csak később! Tehát tartottam magam 2 hónapig, hogy nem, mert várjunk aztán végül beadtam a derekam...

2013. máj. 28. 16:17
 16/37 anonim ***** válasza:
97%

Óóó, két egész hónapig együtt voltatok a gyerekcsinálás előtt?


Figyi, feljelentheted, de a világ egyetlen bírósága sem fog tudni mit kezdeni azzal, hogy ennyire naiv voltál.

2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

14.

én meggondolnám. a fickó nem házasságszédelgő, nem életvitelszerűen csinálta, a kérdező önként vett neki a saját nevére telót előfizetéssel, aláírta a papírokat, tudta a feltételeket. hogy cserébe házasságot ígért, de nem vette el? a hölgyet meg fogják mosolyogni a bíróságon. ez egy bukott per lesz, a perköltség a kérdezőt terheli majd, és még nagyobb adósságspirálba kerül.

2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég butuska lehetsz, ha a nevedre vetted a részlet fizetést, a telefonszámlát, meg minden mókát úgy, hogy házasok sem voltatok.

A szolgáltatónál voltál? Nem tudom, hogy lehet-e bármit is tenni ilyen helyzetben, ha a te neveden van a számla, talán megszüntetni lehet busás szerződés bontási költségekkel. Mérlegelni kell, hogy a havi részletekkel és számlával jársz-e jobban, avagy a szerződés bontással. Ennek már rég utána kellett volna járnod, nem megvárni, amíg kijön egy ekkora számla.


A gyerektartást biztosan kitudod erőszakolni belőle, keress egy jó ügyvédet és beszélj vele a dologról.


Magát azt, hogy mivel bántott meg, mit ígért és abból mit nem tartott be, nem fogják büntetni semmivel.

2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, h mennyi idős vagy?
2013. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Andizsuzsi ***** válasza:
54%

"fickó nem házasságszédelgő, nem életvitelszerűen csinálta"


Nekem pedig nagyon úgytűnik. "és még meg is csalt, akiknek ugyan ezt ígérte"

2013. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!