Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel büntetik, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetik, ha valaki HÁZASSÁGOT és minden szépet és jót ígér, közös baba, család és a végén itt maradsz gyerekkel, sok-sok adóssággal egyedül és nem fizet?

Figyelt kérdés
Plusz kiderül,hogy semmiből SEMMI nem igaz, amit ő mondott!!!! és még meg is csalt, akiknek ugyan ezt ígérte!!!!!!

2013. máj. 28. 15:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális hallod.


És még másokat okolsz, hogy átvernek, mikor minden sz*rt elhiszel, 2 hónapra gyereket csinálsz?????????? Aztán nem is dolgozol, mert elhiszed, hogy ő majd eltart?????????? Hát b@szki ez nem semmi!


Egyébként a telefont szépen le kell mondani, te észkombájn, ha már a te neveden van. De neeem, te tűröd és fizeted. Aztakurv@, hallod, hát te aztán megérdemled a sorstól, amit kapsz...

2013. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
20. döntösn a kérdező. de hidd el, h ezt a pert nem ő fogja megnyerni. egy házasságszédelgőhöz képest még olcsón megúszta. ők súlyos milliókkal lépnek le és általában egyszerre több házasságuk, párhuzamos életük van. a kérdezőnek szimplán szerelmet hazudtak és lehúzták egy teló előfizetéssel és ahogy nézem, gyorsan véget is ért. azért lett ő az áldozat, mert gyorsan le lehetett húzni, be lehetett hülyíteni,csúnya szóval. ezer és ezer ilyen történik, sajnos. de nem akarok senkit győzködni
2013. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

házasságszédelgés:,ez nem más, mint a házasság ígéretével elkövetett csalás. A csalás az amikor valaki mást jogtalan haszonszerzés végett tévedésbe ejt vagy tévedésbe tart és ezzel kárt okoz...


Nagyon könnyű egy kívülállónak és én is biztos ezeket mondanám fordított esetben! Ha benne van az ember úgy sokkal nehezebb!!!!!

Megtanultam a leckét és legközelebb biztos nem leszek ilyen hiszékeny! Utólag visszagondolva sok árulkodó jel volt, ami azt mutatta, hogy itt nincs minden rendben...!

De amikor szerelmes az ember és úgy érzi, hogy megtalálta a másik felét, na akkor nem tud mérlegelni és reálisan gondolkozni... persze biztos vannak kivételek!!!!

2013. máj. 28. 16:31
 24/37 A kérdező kommentje:

kedves 21.

Biztos te makulátlan vagy és mindig mások hibájából tanulsz!

De nem tudsz már ennél jobban megbántani, mert lepereg rólam!

Az okos megjegyzésedet meg tartsd meg magadnak!

2013. máj. 28. 16:38
 25/37 anonim ***** válasza:

23.

lehet lovagolni a szavakon, de a lényeg (ami a kérdésben is elhangzott), h ezt a jóembert ezért nem fogják jogerősen elítélni és megbüntetni. de ha szeretnél még egy adósságot a nyakadba, akkor hozz egy sz.r döntést újra és rohanj a bírósághoz. sajnálom, ami veled történt, de most már kimászni próbálj belőle, ne még jobban elsüllyedni benne. mond le az előfizetést, fizesd ki az eddig felhalmozott hátralékot, perelj gyerektartásért (az legalább nyert ügy) és tanulj a hibádból.


igazad van, a szerelemtől az ember másképp látja a világot. ismerek olyat, akit ugyanígy átvertek. emelt fővel viselték a követlezményeket, egy kicsit ilyen "szerettem és elbuktam" hozzáállással. megrázták magukat és felkeltek belőle. azóta újra boldogok, ezt nem érzem rajtad. szerintem te alapvetően naiv és önállótlan vagy, nem a szerelem tett azzá. sugárzik minden írásodból, h nem tudsz mit kezdeni a felelősségvállalással, pedig a történtekben neked is van felelősséged. méghozz vastagon :-(

2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25

A telefonszámla már le lett mondva és a gyermek ügye is el lett indítva.

Itt a kérdés az volt, hogy lehet-e egy ilyen emberrel bármit is kezdeni, mert nem csak engem vert át és ígért ilyeneket és húzott le, hanem eddig 3-an vagyunk és még ki tudja, hogy mennyien vannak/lesznek!

Itt az a lényeg, hogy ne legyenek többen!!!!

2013. máj. 28. 16:44
 27/37 anonim ***** válasza:
tehettek feljenetést a rendőrségen. ha mindhárman tesztek, még hatásosabb. ők majd kivizsgálják és eldöntik, h bizonyítható-e, h bűncselekmény történt
2013. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Egyébként tisztelem és köszönöm a véleményed!

Lehet, hogy most egy kicsit el vagyok keseredve, de már csak előre nézek és próbálok minél jobban kijönni ebből a sok sz*rból amiben én is hibás vagyok!

Nem akarom a felelősséget lerázni magamról és mindenért csakis őt okolni, mert én is nagyon hibáztam, de többet NEM fogok!!!!

2013. máj. 28. 16:50
 29/37 anonim ***** válasza:

28

helyes :-). sok boldogságot és őszintén kívánom, h rendbe jöjjön az életed!

2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
:) köszönöm! neked is minden jót kívánok!
2013. máj. 28. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!