Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátnőm terhes lett és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm terhes lett és úgy érzem, hogy nem kéne megtartani, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a fórumon tanácsot kérő típus, de most úgy érzem jól jönne idegenek véleménye, ugyanis teljesen össze vagyok zavarodva. Barátnőmről kiderült, hogy terhes pedig rendszeresen védekeztünk, számomra érthetetlen az egész, de az orvos azt mondta, valami ideiglenes gyógyszer gyengítette a fogamzásgátló hatását. 21 és 23 évesek vagyunk, még főiskolások, 2 éve ismerjük egymást. Szeretjük egymást, de nincs saját lakásunk, én meg nem vagyok egy apatípus vagy fogalmam sincs.. nagyon ideges vagyok már napok óta, fogalmam sincs hogy kezeljem. Aki volt hasonló helyzetben, leírná, hogy ő mit tett?
2013. jún. 5. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim válasza:
74%
Nekem a véleményem az,hogy ezt főként a párodnak kell eldönteni. Az ő részéről lesz több lemondás. Lehet az is,hogy azért nem akarja az egészet,mert látja rajtad a bizonytalanságot,félelmet és tart attól,hogy esetleg ha megszüli a babát egyedül marad. Próbáljatok ráhangolódni a témára. Sétáljatok el egy játszótér fele,vagy játszóházba és lássatok édes kisbabókat,hisztis kölköket! :) Ha pedig megszületik,úgyis beleszerettek. Nekem 2 gyerkőc van. Nehéz,nem tagadom..de vannak szépségei is rendesen! És hidd el,fel fogsz nőni a feladathoz.
2013. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
93%

NEM a SEMMIRE vállalnák be, leírta vagy 3-szor, hogy mindketten dolgoznak, a lánynak meg vettek a szülei lakást, úgyhogy ne úgy kezeljük már, mintha nem lenne semmijük.


A fiú attól fél, hogy minden megváltozik. Ami normális is, de ha szeretitek egymást és TÉNYLEG együtt akartok maradni, akkor csodálatos dolog lehet a közös gyerek fiatalon. Nem hiába csúszott be védekezés ellenére.

2013. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
42%
Igen ,egy garzonlakásban lakik a lány ... ami nem hiszem,hogy ideális egy családnak .
2013. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
87%
Sokaknak nemhogy 21 évesen, de még 30 évesen sincs lakásuk. A szülők is egész biztos besegítenének.
2013. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
33%

"Hogy a kapcsolatokat többnyire tönkreteszi az abortusz, az tény. amin kár vitatkozni."

Meg azon is, hogy egy nem várt gyerek sokszor mennyire teszi tönkre a kapcsolatokat.

Akárhány ősanya veri itt a tamtamot, ez is tény sajnos. Nem egy ismerősöm kapcsolatát tette tönkre a túl korán jött gyerek, nem voltak még kész rá. A legjobb barátnőm elvetette a korai babát, túlélte a kapcsolat, most már gyerek is van. Ő a mai napig úgy érzi, jól döntött akkor.

De ez egyéni kérdés, adott pártól, adott helyzettől függ.

2013. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, írod, hogy félsz az apaságtól. Írnál néhány konkrétumot, hogy pontosan milyen helyzetektől félsz?


Amíg nagy általánosságban van szó valamiről, sokkal félelmetesebbnek tűnik, mintha konkrét, esetleg megoldható, könnyebben átgondolható részekre van bontva.

2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
24%
Igen sokaknak valóban nincs saját lakásuk . Itt Magyarországon a mai világban nagyon nehéz megélni ,hát még gyereket is vállalni . :/ Lehet lepontozni én igenis az mondom a fiatalok éljenek,valósitsák meg a terveiket és utána vállaljanak gyereket !
2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
16%
45/47 -nél a pont ;) ! Igaza van 100 % -san !!!
2013. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:

Légyszí ne vesszetek össze ezen, én mindenkit szívesen meghallgatok. Én is félek, hogy ha elvetetjük, többé semmi sem lesz ugyanaz, valamelyikünk megbánja, neheztelünk a másikra..

Amiktől félek leginkább, hogy soha többé nem lenne időnk sem egymásra, sem az életünkre, nem tudunk szórakozni, a barátaink eltávolodnak, elhidegülünk egymástól, nem lesz karrierünk, béna leszek, összetöröm a gyereket.. nem tudom, ezek normális félelmek-e.

2013. jún. 5. 18:01
 50/89 anonim ***** válasza:
43%
*ill.45/48
2013. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!