Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is túlregáltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlregáltam a dolgot? Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

A férjemnek a házasságunk alatti félrelépéséből született egy fia, aki most 5 éves. Akkor megbeszéltünk mindent, csak annyi kikötésem volt az újrakezdéssel kapcsolatban, hogy a gyerekkel én nem szeretném tartani a kapcsolatot, ne jöjjön hozzánk. Azt hittem világosan elmagyaráztam neki mindent.

Most is úgy volt, hogy leutaznak a férjem szüleihez hogy nyaraljanak együtt egy hetet, azután a férjem hazaviszi és szombaton jön utánunk a nyaralóba egy hétre. Erre a férjem tegnap megjelent a kisfiúval, hogy szerinte sokkal jobb lenne, ha megismernénk egymást. Én összepakoltam a cuccainkat és hazajöttem a gyerekekkel. Azóta férjemmel csak telefonon beszéltem és szerinte túlregáltam a dolgot és gyerekesen viselkedtem.


2013. júl. 10. 15:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%
Csodálkozol, hogy a gyerekeid nem akarják megismerni? Ilyen viselkedés mellett persze, hogy ők se akarják látni. Tudom, hogy nehéz, de ez a te dolgod is lenne, hogy ők megismerjék egymást.
2013. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%

"Mikor kiderült, hogy született egy fia, ő is ugyanúgy meg volt döbbenve mint én."


Egy többgyerekes férfiember meglepődik azon, hogy gyereke születik, amikor nem védekezik?

2013. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
42%

Ez kemény dió!

Csak a kérdés hogy miért kell a férjednek foglalkoznia a gyerekkel, jogos vagy sem én megtiltanám, ha a nő arról sem kérdezte meg hogy akarja-e a gyereket, akkor fizetni se, de találkozni sem engedném és nem azért mert gonosz vagyok hanem azért mert a nő egy szemét indokkal akarja vissza szerezni az én férjem!

Mondjuk meg sem bocsájtottam volna, de ha még is bízni soha.

2013. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
13%

Valamilyen szinten meg lehet érteni a férjedet is. Ne csak arra koncentrálj, milyen bántó volt ez a helyzet neked, vizsgáld meg az ő szemszögéből is. Valószínűleg szerette volna ha az a két valaki aki a legtöbbet jelent neki az életében, megismeri egymást és talán együtt még boldogabbak lehetnétek. Figyelem! Ezek az ő gondolatai! Az a kisgyerek nem tehet arról hogy milyen kapcsolata van az apjának az anyjának és neked. Ő csakis az apukáját szereti és őszintén nem érdekli, hogy korábban milyen kapcsolat volt a szülei és te közted. Nem tesz ő sem téged felelőssé azért, mert a szülei most külön vannak és az apja inkább veled van mint az anyjával. Szóval ne csak a sértettség beszéljen belőled, hanem a megértés is ha valóban szereted azt a férfit és ne okolj egy olyan gyermeket akinek az egészhez semmi köze sincs.

Őszintén remélem, hogy meg tudjátok beszélni majd a helyzetet. Fel a fejjel! ;)

2013. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
41%

"Csak a kérdés hogy miért kell a férjednek foglalkoznia a gyerekkel, jogos vagy sem én megtiltanám"


Na ez az, amit te nem tIlthatsz meg, sem emberileg, sem jogilag.

2013. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%

Azért kíváncsi vagyok, ha holnap kiderülne, válaszolók, hogy a férjeteknek van egy gyereke, azt mondanátok-e, hogy gyere be, fiam, egyél valamit, te nem tehetsz semmiről.


Igazatok van, a gyerek nem tehet semmiről. De itt nem a kérdező az, aki ilyen helyzetbe hozta a gyereket, hanem az anyja meg az apja.

2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Na, ez a másik félelmem, hogy dühömben elszólom magam. A kisfiú nem tudja, hogy a férjem az apja. 2 éves kora körül az anyja megházasodott és úgy tudja, ők a szülei. A férjem neki a "nagybácsija".
2013. júl. 10. 16:12
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyre nagyobb a kavarodás O.o
2013. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Az anyja rájött, hogy ez egy olyan húzás volt, amire nem büszke és így mentette a menthetőt, bár szerintem is elég rossz módon.
2013. júl. 10. 16:17
 20/35 anonim ***** válasza:
98%

Gyerektartást kell fizetni?? Egyáltalán ki az akkor aki látni akarja a gyereket???


Egyébként véleményem az hogy a gyereknek van apja, anyja, normális családban él akkor miért nem lehet ez így??? Miért kell téged megbolygatni?Nem hinném hogy te vagy a gonosz banya hisz nem te csaltad meg hanem ő, ő mit szólna ha az egyik gyereketek nem tőle lenne, és menne látogatni az igazi apa???

2013. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!