Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is túlregáltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlregáltam a dolgot? Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

A férjemnek a házasságunk alatti félrelépéséből született egy fia, aki most 5 éves. Akkor megbeszéltünk mindent, csak annyi kikötésem volt az újrakezdéssel kapcsolatban, hogy a gyerekkel én nem szeretném tartani a kapcsolatot, ne jöjjön hozzánk. Azt hittem világosan elmagyaráztam neki mindent.

Most is úgy volt, hogy leutaznak a férjem szüleihez hogy nyaraljanak együtt egy hetet, azután a férjem hazaviszi és szombaton jön utánunk a nyaralóba egy hétre. Erre a férjem tegnap megjelent a kisfiúval, hogy szerinte sokkal jobb lenne, ha megismernénk egymást. Én összepakoltam a cuccainkat és hazajöttem a gyerekekkel. Azóta férjemmel csak telefonon beszéltem és szerinte túlregáltam a dolgot és gyerekesen viselkedtem.


2013. júl. 10. 15:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ha ekkora balek vagy hogy visszafogadtad a férjed akkor fogadd el a gyerekét is, vagy váljatok el.
2013. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
91%
Én megértem a kérdezőt. A helyében a megcsalást le tudnám nyelni, a becsúszott gyereknek nem örülnék és nem is akarnám látni. A férjemet persze nem tilthatnám el a gyerektől, hiszen mind a kettőnek joga van egymással találkozni, de tőlem sem várhatja el senki, hogy jópofizzak neki. Tudom, hogy a gyerek nem tehet semmiről, de a feleségtől sem elvárható, hogy a gyerekkel foglalkozzon. Én sem akarnám megismerni.
2013. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
8%
A válaszokat megnézve, meg a pontozásokat, nem csodálom ezek után, hogy léteznek olyan nők, mint a Szita Bence mostohaanyja...
2013. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
33: ez hülyeség, azért aközött nagyon nagy különbség van, hogy valaki nem kíváncsi egy félrelépés eredményére vagy agyonvereti. A másik nagy különbség, hogy az általad említett kisfiú nem egy félrelépésből született. A legtöbb nő simán elvan a párja korábbi kapcsolatából származó gyerekekkel, a volt barátomé kifejezetten helyes gyerek volt és kedveltük is egymást, de ha egy félrelépésből a kapcsolatunk alatt született volna, akkor nem biztos, hogy szerettem volna látni. Ez nem jelenti azt, hogy bármi rosszat kívánnék a gyereknek, csak nem lenne kedvem este kakaót csinálni neki, este betakargatni és mesét olvasni.
2013. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagy hülyeséget írt a 33-as.

ahogy az előző válaszoló is írja, ha egy gyerek a félrelépés (gyakorlatilag sorozatos félrelépés) emléke, az teljesen más, mint ha valaki egy előző kapcsolatból hoz egy gyereket. hiszen itt nem azzal van a gond, hogy a férjnek van még egy gyereke, hanem azzal, hogy megcsalta a feleségét, ráadásul, mikor már családjuk volt, és a más nőtől, a megcsalásból származó gyereket akarja, hogy elfogadja a feleség. azt mondom, a kérdező már így is nagyon toleráns volt, hiszen beleegyezett abba, hogy ez a kisfiú a férje életének a része legyen. én úgy gondolom, egy megcsalás után ez a maximum, ami "elvárható" (éntőlem mondjuk hiába is várnák el, mert rég elhagytam volna azt a férfit), de ennél többet egyszerűen pofátlanság követelni. ha ennyire nem tiszteli a megállapodásukat a férj, és kérdés nélkül rúgja föl, akkor azt hiszem, 100%-ig jogos, hogy a kérdező kiakadt.

2013. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!