Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is túlregáltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlregáltam a dolgot? Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

A férjemnek a házasságunk alatti félrelépéséből született egy fia, aki most 5 éves. Akkor megbeszéltünk mindent, csak annyi kikötésem volt az újrakezdéssel kapcsolatban, hogy a gyerekkel én nem szeretném tartani a kapcsolatot, ne jöjjön hozzánk. Azt hittem világosan elmagyaráztam neki mindent.

Most is úgy volt, hogy leutaznak a férjem szüleihez hogy nyaraljanak együtt egy hetet, azután a férjem hazaviszi és szombaton jön utánunk a nyaralóba egy hétre. Erre a férjem tegnap megjelent a kisfiúval, hogy szerinte sokkal jobb lenne, ha megismernénk egymást. Én összepakoltam a cuccainkat és hazajöttem a gyerekekkel. Azóta férjemmel csak telefonon beszéltem és szerinte túlregáltam a dolgot és gyerekesen viselkedtem.


2013. júl. 10. 15:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nahát nekem kicsit furi a történet, a gyerekkel akarja megfogni, de nem mondja el neki, hogy született egy gyerek.Ha ez csak egy sima megcsalás lett volna, nem visszaszerezni akarta volna. 2 éves volt a gyerek, mikor megint férjhez ment, gondolom nem egy hónapos ismeretség után, akkor mikor akarta visszaszerezni a férjed, mikor már mást szeretett?
2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
20%

Igen, túlreagálod., Ahogy a sok ostoba nő is.

Ha megbocsátottad a megcsalást, akkor a következményeket is viselned kell. Ha a férjed szereti a saját gyerekét, akkor neked is kell fogadnod őt. A te gyerekeidnek, akár akarod, akár nem, az a gyerek féltestvére.

Mit árt neked, ha megismerik egymást? Jobb lesz, ha majd felnőtt korban jönnek rá erre?

2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
47%
4-essel értek egyet. ...
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%

Megértelek. Így is borzalmas lehet, hogy megcsalt, de az ember nehezen túllép rajta, de hogy még el is kelljen viselni, látni a félrelépés eredményét...


A férjeddel megállapodtatok abban, hogy te megbocsátasz, ő meg nem viszi hozzád a gyereket. Mivel ő szegte meg, jogos.

2013. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Eltelt 5 év és belőled még mindig ekkora haragot vált ki, az azt jelenti, hogy te ezen nem fogsz túllépni, talán be kéne fejeznetek, mert Igy elég nehéz lesz együtt élni.
2013. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem reagálod túl. Miért ne mondhatnád, hogy nem akarsz vele találkozni... Ez eléggé aljas húzás volt a férjed részéről így. (Én mondjuk nem tudnék megbocsátani megcsalást, ráadásul védekezés nélkül... Még lehet, hogy jól is jártál, hogy csak gyereket csinált és nem valami jó kis nemibetegséget vitt haza :P )
2013. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Szét fogtok menni. A megcsalást soha senki nem tudja megbocsájtani. Nagyon nagy lelki megalázás. Ha még mutogatja is a megcsaló a tettei következményét, na az aztán a hab a tortán.

A férjed egy érzéketlen alak. Semmibe veszi az érzéseidet. Egy iylen ember a gyerekeit sem szereti igazán, csak saját magát.

2013. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

szerintem nem reagáltad túl. te megbocsájtottál (amit én nem tettem volna), megengedted, hogy nyíltan és rendszeresen tartsa a kapcsolatot a gyerekkel, és ezáltal azzal a nővel, akivel megcsalt. van lehetősége a gyerekével találkozni, nem tiltottad el tőle. de nem csak azt a gyereket kell tiszteletben tartania, hanem a Te érzéseidet és a közös gyermekeitek érzéseit is.

Teljesen jogos, hogy kiakadtál.

Már így is sokkal nagylelkűbb voltál, mint amire a legtöbb nő képes lenne. (velem együtt)

2013. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

de komoly, hogy hazudnak az apa kilétéről.

a gyerek úgyis rá fog jönni elég hamar, hogy nem a nagybácsija, nem hülyék a gyerekek.

és akkor milyen magyarázattal állnak vajon elő, hogy ki ez a bácsi, aki ide-oda hurcolássza?

2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ha már van rendes családja a gyereknek, és apjának is mást hisz,akkor a férjed helyében én nem erőltetném a kapcsolattartást. Mindenkinek jobb lenne így, mint hogy nagybácsiként parádézik a gyerek életében, holott az igazi apja, így tuti, hogy előbb-utóbb úgyis megtudja.

Én megértelek teljesen, és a gyerek sem tehet semmiről. De ha volt egy megállapodásotok a férjeddel, akkor mocskos dolog volt így átvernie téged. Látni sem bírnám a félrelépése gyümölcsét...nem is tudom, mit képzelt, van gyereketek, annak az idegennek is van családja, mit pattog akkor? Az a minimum, hogy a későbbi örökösödési kérdéseknek is elejét venném azzal, hogy semmi nem kerülhet a férj nevére, max haszonélvezet. Más gyerekére nem keresek, annak nem gyarapítok, csak a sajátomnak (már ha ezek után még közös kassza van nálatok és nem kötöttetek vagyonszerződést).

2013. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!