Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bizonyos nök miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nök miért akarnak férjhez menni? Miért a házasság meglétén "mérik le" a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el. A papír jelentené az összetartozást? Nem is egyröl hallottam hogy nem akarták feleségül venni (jól megvoltak, szépen éltek) és a nö lelépett, és hozzáment máshoz. Élete álma teljesült, viszont boldogtalan, és visszasírja a házasság nélküli, de boldog kapcsolatát. Ti mit gondoltok erröl?
2013. júl. 14. 10:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem az ilyen provokáló kérdéseket.


Azért akarnak, mert ez az álmuk. Kész, pont, viszlát, szevasz.


Miért akarnak az emberek művészek lenni? Miért akarnak az emberek házat építeni? Mért akar valaki horgolni, és kötni? Mert nekik ez a pillanatnyi vágyuk.


Az ismerősöd, vagy akiről hallottál (hallottad, tehát nem biztos, hogy boldogtalan) nem csinálta jól, buta volt.

2013. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy bizonyos nök igenis a házasság meglétén mérik le azt hogy a másiknak mit jelentenek. Hányszor olvasni itt is, hogy miért nem akar elvenni? Meddig várjak hogy elvegyen? stb...
2013. júl. 14. 11:10
 13/42 anonim ***** válasza:
53%
Igaz én pasi vagyok, és egyet kell értenem veled.Nekem konkrétan volt ilyen barátnőm aki ugyan ebbe a "hibába" esett.A lényeg hogy 4 évig voltunk együtt,igazi szerelem volt,tűzes,szenvedélyes.Szerettük egymást de nagyon.Majd el kellett költöznie más városban mert ott tanult,ott megismerkedett a mostani férjével.Majd 5 év múlva találkoztunk egy szórakozó helyen,oda lépett hozzáma férje ott állt mellette kb 2 m-re,majd a volt ex barátnőm odalép és erőteljesen átölel,közben erőteljesen szorítja a kezem és azt mondta közben annyira bánja hogy akkor elhagyott,amikor szexel a férjével akkor is rám gondol,mert ennyire jó soha senkivel nem volt és a szexet is leszámítva ennyire soha senkit nem szeretett és soha senkivel nem volt ilyen a kapcsolata.Amikor megölelt szinte el sem akart engedni.Ezt azért írtam le hogy lásd hogy igazad van és hogy mennyire nem boldog abba a házasságban hogy a férje közvetlen jelenlétében ezt megmerte csinálni..hozzá teszem ez nem kamu,igaz amit leírtam és tökéletes érzékeltetés arra hogy ló..fa szt nem ér a házasság sok esetben.Hiszen még dugás közben is rám gondol és az én ölelésemre vágyik...na ennyit akartam csak..
2013. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
81%

Ez is buta volt.


És lehet boldog lett volna melletted, sőt 100% de még ennél is boldogabb lett volna ha neki ennyire fontos a házasság és elveszed :D

2013. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolni azért ne hasonlítsd ahhoz, amit te csinálsz.

Kérdezel, hát más felel. Mert ilyen rendes. Te meg...

2013. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
36%

ma 11:14


Ha nekem szántad azt kell mondjam igen az lett volna,ez teljesen egyértelmű.Szerintem a mai napig engem szeret,még 7 évre visszamenőleg is.Ő is megmondta,soha senkivel nem votl ilyen mint velem és nem is lesz,én voltam neki az igazi ennyi.Ő így döntött...rosszul.Pedig szép kis szenvedélyes,kalandos életünk lett volna:)Jó párost alkottunk...neki még sem volt jó akkor,pedig még a másik város költözés miatt is megvártam volna őt,ő nem tudott engem.Ez van...majd a következő életben folytatjuk:)

2013. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem semmi értelme a házasságnak, de ha a nő annyira akarja akkor miért ne? Nem halok bele.
2013. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
40%

én nem akarok se gyereket , se családot, se feleséget, de szeretem a párom, jól elvagyok vele.

többször fel volt a téma vezetve már, de én nemleges választ adtam.

eddig 4 nő kérte volna meg a kezem(férfi létemre), de ahogy múlik az idő, rá kell jönnöm, az együttélős kapcsolatnál én többet soha nem akarok.néha még ez is sok!

2013. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
50%

ezt a kérdést én is feltettem már magamban párszor. nekem úgy tűnik, h a külvilág sulykolja beléjük a dolgot. sok helyen csak akkor fogadják el családként az apa-anya-gyerek(ek) egyé tartozását, ha van róla papír. ez kicsit olyan mint a diploma megléte/nem léte. anélkül is lehet valaki okos, sikeres, gazdag, de a társadalom nem illeti olyan magas presztízzsel mintha lenne neki.


sajnálom azokat a nőket, akik képesek eldobni egy jó kapcsolatot az esküvő hiánya miatt.


nem erőltetem a házasságot, igaz a párom elvenne, még csak kérnem sem kell, csak rábólintanom a dologra.

nem a világnak szeretném mindenáron bizonygatni h mi milyen jól megvagyunk. neki bizonyítok minden nap a tetteimmel, ahogy ő is nekem. ezen kívül semmi más biztosíték nem kell.

2013. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%
Párkapcsolatom még nincs, de a házasság nekem is fontos. Nem, nem ebben mérem a szerelmet. Ez egy szimbólum számomra, ami a közös életet jelképezi, mint ahogy a karácsony a szeretetet és a családot. Nekem ne mondja azt senki, hogy nem hordoz az életében semmilyen szimbólumot. Akár egy tárgyat, akár egy ünnepet. Nekem a házasság egy ilyen dolog, és ha ezt a jövendőbeli párom meg sem próbálja megérteni, akkor más dolgokban sem lesz megértő. Ebben az esetben viszont tényleg nincs értelme közös életet tervezni. Amúgy nem kívánok nagy hét országra szóló lakodalmat.
2013. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!