Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bizonyos nök miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nök miért akarnak férjhez menni? Miért a házasság meglétén "mérik le" a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el. A papír jelentené az összetartozást? Nem is egyröl hallottam hogy nem akarták feleségül venni (jól megvoltak, szépen éltek) és a nö lelépett, és hozzáment máshoz. Élete álma teljesült, viszont boldogtalan, és visszasírja a házasság nélküli, de boldog kapcsolatát. Ti mit gondoltok erröl?
2013. júl. 14. 10:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
81%

21-es vagyok.

Kedves "rendkívül intelligens" kérdező!

Igen, számunkra ez az Élet rendje, nincs más út nekünk. Hogy ez neked miért fáj? Valakinek a csalás az életcélja, valakinek az, hogy járt 8 országban és karriert csinált egyedül vagy valaki szeretőjeként.


Te kérdeztél én válaszoltam, és mivel a saját véleményem kérdezted, így nem objektíven fogalmaztam.

Remélem a lényeg eljutott az agyadig...


24N

2013. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Miért többes számban írod hogy számunkra? Helyesebb volna egyes szám elsö személyben írni, hogy számodra. Számodra ez az élet rendje. Nincs ezzel baj, de ne jelentsd ki hogy minden nönek ugyanaz, mint neked.
2013. júl. 15. 09:00
 33/42 anonim ***** válasza:

Mindig azok a nok hirdetik hogy nekik nem szamit a hazassag akiket kutya sem akar akart soha elvenni.

Onbecsules onszeretet a titok Ha vannak elveid es eletszemleleted akkor olyan part talalsz magad melle aki ugyanigy gondolkodik.

Ha nem alkuszol meg es nem ered be kicsivel is akkor a ferfiak ezt tisztelni fogjak benned.

Ugye egy igazi nonek van sajat elete sajat otthona(nem szo szerint) sajat jovokepe es munkaja es ebbol kifolyolag onbecsulese is.

maganak el nem a parjanak kozossen terveznek es nem a ferfi arnyeka hanem tarsa.

2013. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtünk a férjemmel, természetes volt, hogy összeházasodunk. Az előtte lévő kapcsolataimban zsigerből elutasítottam a házasság gondolatát. Sokan azt hiszik, hogy a házassági papír már garancia a boldogságra és nagyon csodálkoznak amikor rájönnek, hogy nem az. Ugyanúgy meg kell küzdeni a kapcsolatért, viszont itt már tettünk a másik felé egy gesztust, hogy elköteleződtünk mellette. Kérdező, amíg nem találod meg ezt a férfit, addig sosem fogod ennek a kérdésnek a lényegét megérteni.
2013. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a házasság. Nem a papír miatt. A gesztus miatt. Ez nem arról szól, hogy most leírtuk és jaj de jó. Számomra azt jelenti, hogy én több vagyok neki, mint az előző pl.5 barátnője akivel akár évekig együtt is élt. Én nem az utolsó barátnője, hanem az egyetlen felesége akarok lenni valakinek. Mert különben miben vagyok másabb, mint az előző 5 barátnő? Nálam épp nem talált jobbat? Vagy az évek alatt lusta lett csajozni?


Nem, ez nem a papírról szól. A gyereked a családod lesz, mert te szülöd, a párod úgy válik a családoddá, hogy hozzámész feleségül. Nekem ez fontos. A barátnő státusz elmegy fiatalon, pár évig, de 50 évesen 25 év együttélés után enyhén szólva nevetséges. Szerintem.

2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki más. Van olyan ismerõsöm is, akik 20 éve élnek együtt, van egy 14 éves lányuk, és így is boldogok. A "kislányt" sem éri semmilyen kellemetlen beszólás amiatt hogy a szülei nem házasok.
2013. júl. 15. 17:56
 37/42 anonim ***** válasza:

"Miért többes számban írod hogy számunkra? Helyesebb volna egyes szám elsö személyben írni, hogy számodra. Számodra ez az élet rendje. Nincs ezzel baj, de ne jelentsd ki hogy minden nönek ugyanaz, mint neked."


Nem írhatom első számban, mivel nem egyedül házasodom, hanem a vőlegényemmel. Házasságtémában nincsen egyes szám.

Fene sem gondolt a többessel a többi nőre :D mellé gondoltál nagyon.


24N

2013. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
A kérdésem a nökre vonatkozott, nem pedig a nökre és a férfiakra közösen. Nem tünt fel, hogy rajtad kívül mindenki értette? Én arról nem tehet hogy egy kérdést nem tudsz értelmezni. :-D
2013. júl. 16. 07:46
 39/42 anonim ***** válasza:
Kákán is a csomót...értelmi kérdésben nálad hibádzik, nagyjából minden.
2013. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Biztos nehêz beismerni, hogy valaki nem tud értelmezni egy kérdést. Hogy is szólt? Bizonyos nök... nem az volt hogy miért házasodtatok össze? Ugye? Szóval a kákán a csomót esete eleve kizárt. Ettöl függetlenül, köszönöm a választ.
2013. júl. 16. 08:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!