Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bizonyos nök miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nök miért akarnak férjhez menni? Miért a házasság meglétén "mérik le" a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el. A papír jelentené az összetartozást? Nem is egyröl hallottam hogy nem akarták feleségül venni (jól megvoltak, szépen éltek) és a nö lelépett, és hozzáment máshoz. Élete álma teljesült, viszont boldogtalan, és visszasírja a házasság nélküli, de boldog kapcsolatát. Ti mit gondoltok erröl?
2013. júl. 14. 10:33
1 2 3 4 5
 41/42 xeniah ***** válasza:
Én egy bizonyos nő vagyok, aki azért akartam férjhez menni, mert eljött számomra az igazi. Soha nem tudtam volna elképzelni az együttélést házasság nélkül, de ez a mai világban úgy hangzik, mintha egy másik bolygóról jöttem volna :) De ez engem nem zavar, a fő, hogy a férjem is úgy gondolkodik ilyen téren, mint én. Számunkra a házasság egy védelmet jelent, ez egy egész életre szóló elkötelezettség. Ha probléma van közöttünk, akkor azon dolgozunk, hogy megoldjuk, mert a válást nem tekintjük alternativának. Azok, akiknek a házasság csak egy papirt jelent, nyilván ezt nem érthetik/tapasztalhatják meg.
2013. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Kétfajta ember van (és egyik sem rosszabb a másiknál): a házasságpárti meg a házasságellenes. A szabály igen egyszerű: a házasságpárti a házasságpártival ismerkedjen, alakítson ki párkapcsolatot, a házasságellenes meg a házasságellenessel! Ugye, milyen egyszerű?


És akkor máris nem lesz olyan, hogy szépen élnek, de a pasas nem akarja elvenni a nőt, mert az "csak papír". Ezt az elején kell megbeszélni. És ha mindketten nagyon ragaszkodnak az álláspontjukhoz, akkor szépen elbúcsúzni még az elején. És mindketten keressenek tovább. Hasonlóan gondolkodót.


Nem értem, hogy miért olyan elítélendő az, aki férjhez akar menni, mármint a kérdező szerint. Semmi gond nincs ezzel. Valakinek fontos a házasság. Például nekem is. Ennélfogva csakis olyan pasassal ismerkedem, aki úgyszintén házasságpárti.


De azt is meg tudom érteni, akinek nem fontos a házasság. Csak az a lényeg, hogy olyan embert találjon, aki szintén így gondolja. És ott nem lesznek olyan problémák.


Ami pedig a kérdező által leírt szitut illeti: sz*r helyzet, az biztos. De szerintem jól tette a nő, hogy kilépett a házasság nélküli kapcs.-ból. Ugyanakkor valszeg kissé elsiette a házasodást, és azért nem boldog, nem pedig azért, mert házasságot kötött.

2015. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!