Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Állatorvosként a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatorvosként a munkahelyemen kívül is segítek az állatokon. Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 6 éve vagyunk házasok, már amikor megismerkedtünk akkor tudta, hogy a család mellet az állatok a legfontosabbak az életemben és így fogadott el. Eddig nem is volt ezzel baj de elkezdett veszekedni, hogy minek költök ennyi pénzt az állatokra, minek hozom őket haza amikor vannak fontosabb kiadásaink is. Ebben igaza van de ha éhen halok se hagyok az utcán egy beteg, sérült állatot sem. Nem maradnak véglegesen nálunk csak egy kis ideig amíg nagyjából rendbe jönnek. Van 3 kutyánk, 2 teknősünk, 2 macskánk, halaink és néha egyéb ideiglenes állataink. Ez a veszekedés pont a macska miatt alakult ki, mert amikor találtam éppen a halál szélén állt, vemhes is volt és 35.000Ft-ot költöttem rá, de megérte mert azóta is követ és állandóan mellettem van. Persze ettől még a feleségemet és a gyerekünket nem hanyagolom el. Nekik is próbálok megadni mindent csak ez nekem egy kicsit érdekes, hogy 6 évig nem volt problémája ezzel most meg hirtelen ennyire kiakad. Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

35/F



2013. júl. 20. 13:54
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Kicsit félreérthető voltam:

A gyerekedre értettem, hogy igyekezz sok időt tölteni vele (úgy emlékeztem, kettő van ezért írtam többesszámban). És ha veled van, megtanulhatja tőled, hogy mennyire jó dolog jót tenni!

2013. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a háborgó ősanyákat. Most akkor mégis mit kéne csinálnia a kérdezőnek? 6 évig jó volt, de amikor a felesége füttyent akkor hagyja ott a munkáját azonnal vagy mi? Könnyű megmondani a tutit, aztán megnézném, hogy mit csinálnátok, ha ott állnátok egy szenvedő állat előtt aki csak rátok számíthat. Aki hideg vérrel képes elsétálni mellette az olyan is. Nem tudom mit jöttök itt a számlákkal, amikor a kérdező egy szóval sem említette, hogy emiatt a családja valamiben is hiányt szenved.

Vannak olyan munkák amik nem úgy működnek, hogy kilépsz az ajtón és többet semmi közöd hozzá a következő reggelig! Ez egy Hivatás! Szegényes az élete annak aki ezt nem érti, mert a legnagyobb tette az életben, hogy eladó egy boltban vagy hogy szült néhány gyereket. Ha a feleség nem érti és nem tudja elfogadni, akkor az ő hibája. Nem kellett volna összejönni, a férfi nem árult zsákbamacskát

2013. szept. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
13%
Sajnálom hogy a válás a megoldás. A gyerekedre nem is gondolsz. Meg lehetett volna teremteni egy egészséges egyensúlyt az állatok és a családod között. Nem lesz lelkiismeretfurdalásod amiatt hogy nem mondtál le az állatokról. Ha amiatt se lesz hogy a családodról a gyerekedről lemondtál akkor te egy szemét ember vagy akinek nem lett volna szabad családot alapítani hanem csak az állatoknak élni és akkor nem lett volna semmi baj. A gyerekedet sajnálom a legjobban. Ha felnő fogja tudni hogy apának az állatok fontosabbak voltak mint a gyereke. Normális esetben az embernek a gyereke áll az első helyen.
2013. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mondtam le a gyerekemről és soha nem is fogok. Nem szabad csak a gyerek(ek) miatt folytatni egy kapcsolatot. Attól, hogy elválunk csak annyi fog változni, hogy nem fogunk egy házban élni de attól még ugyanúgy találkozhatunk akkor amikor csak akarunk és bárkit találhat az anyja, az apja mindig én leszek. Nem azért szakadtam meg a tanulásban, hogy aztán egyik napról a másikra csak úgy feladjam mert valakinek nem tetszik. Meg amúgy is. Úgy gondolom, hogy az elején kellett volna közölni és akkor máshogy alakultak volna a dolgok. Nem hibáztatom csak ez a véleményem.
2013. szept. 9. 07:38
 45/58 anonim ***** válasza:
73%

feleséged az a tipikus mostani nő: a gyerek kell, a pasi nem, a gyerek legyen az első, a pasi le van szarva..


hidd el, neki az se lett volna elég, ha csak egy picit foglalkozol az állatokkal, és többet velük... nem nem, egy idő után jött volna a balhé: hagy fel mindennel, a fizetésedet egészbe ad neki oda, és az állásodon kivül véletlenül se merj állatokkal foglalkozni: persze ha ebból az jött volna, hogy többet vagy a munkahelyeden, avyg egy két dolgot ingyen csinálsz akkor már az jött volna, hogy hagyd ott az állásod, csinálj mást...

2013. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%
Az miért 0%-ban hasznos válasz ha valaki nem ért egyet a kérdezővel? Vagy más véleménye nem lehet senkinek csak az ami a kérdezőnek? Kedves kérdező ha lepontozod azt aki más véleményen van akkor minek teszed ki a kérdést? Hogy a saját véleményedet olvasgasd vissza más emberektől? Nevetséges.
2013. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

# 46/46 Időpont ma 00:03


arra nem gondolsz hogy nem csak a kérdező tud pontozni, hanem más válaszoló is? :D

2013. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
20%
Ha te ennyire zokon veszed hogy a feleséged már a megismerkedéskor tudta hogy mennyire fontosak neked az állatok és akkor elfogadott így akkor kérdezném ha te már a megismerkedéskor tudtad hogy az állatok mennyire fontosak neked és őket választod minden esetben akkor mi a büdös francért kellett családot alapítanod te szerencsétlen? Éltél volna az állataidnak, és csak az állataidnak. Egy igazán fejletlen személyiségre vall ez a viselkedés. Éljél az állataidnak de ne tennél vele tönkre másokat mert nem annyira jó a helyzete a gyerekednek sem hogy a szülei válnak, és a feleségednek sem hogy elvált anyaként gyerekkel kezdjen majd új életet. Lehet sokat tanultál de ismét bebizonyosodott hogy a felelősségteljes gondolkodás, az intelligencia és az hogy felmérjük a saját helyzetünket és hogy mit helyezünk előtérbe és emellett mi fér bele és mi nem az nem jár a diplomával. 35000-et költesz macskára amikor lennének a családnak egyéb kiadásai is. Ez luxus és felelőtlenség a családoddal szemben. Ha egyedül lennél ezt megtehetnéd az igazán szomorú az hogy családot alapítottál ennek ellenére hogy tudtad milyen vagy.
2013. szept. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
19%
Más válaszolónak meg kivánok sorozatban olyan élethelyzetet hogy anyagilag nem állnak fényesen és a párjuk 35000-et költ meg többet befogadott állatokra. Én is állatbarát vagyok rengeteg állatot befogadtam már volt hogy 14 állatunk volt egyszerre mind befogadott, de mérlegelni kell mi fér bele és mi nem és hogy kitől veszem el azt a pénzt amit arra az állatra költök. A kérdezőnek csak az állatok számítanak ami nagyon szép és nemes dolog csak akkor nem kellett volna családot alapítania akitől elveszi azt a pénzt amire a családnak is szüksége lenne. Élt volna egyedül és költött volna amire akar.
2013. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
80%

utolsó félre értetted totálisan a helyzeted. a kérdező egy szóval se írta (sőt!) hogy anyagi gondjaik lennének, vagy hogy azt a 35-öt a gyerektől "vette" volna el...


a kérdezőnek van egy hobbija, ami a hivatása is... más horgász felszerelésre költi a plusz pénzt ő az állatok megmentesére..

2013. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!