Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Állatorvosként a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatorvosként a munkahelyemen kívül is segítek az állatokon. Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 6 éve vagyunk házasok, már amikor megismerkedtünk akkor tudta, hogy a család mellet az állatok a legfontosabbak az életemben és így fogadott el. Eddig nem is volt ezzel baj de elkezdett veszekedni, hogy minek költök ennyi pénzt az állatokra, minek hozom őket haza amikor vannak fontosabb kiadásaink is. Ebben igaza van de ha éhen halok se hagyok az utcán egy beteg, sérült állatot sem. Nem maradnak véglegesen nálunk csak egy kis ideig amíg nagyjából rendbe jönnek. Van 3 kutyánk, 2 teknősünk, 2 macskánk, halaink és néha egyéb ideiglenes állataink. Ez a veszekedés pont a macska miatt alakult ki, mert amikor találtam éppen a halál szélén állt, vemhes is volt és 35.000Ft-ot költöttem rá, de megérte mert azóta is követ és állandóan mellettem van. Persze ettől még a feleségemet és a gyerekünket nem hanyagolom el. Nekik is próbálok megadni mindent csak ez nekem egy kicsit érdekes, hogy 6 évig nem volt problémája ezzel most meg hirtelen ennyire kiakad. Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

35/F



2013. júl. 20. 13:54
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
25%
Én is erre esküdtem (nem állatokra) és nem vinnék haza betegeket. Nem veszek a számlapénzből gyógyszert, ha otthon van a családom akinek kell a pénz. Ez a fontossági sorrend, egy embernél.
2013. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkit nem lehet megmenteni. Majd család nélkül belátod!
2013. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Egy ember más mint egy állat. Az emberek maguktól orvoshoz tudnak menni, tudnak segítséget hívni, el tudják magukat látni (mondjuk sebek, fájdalomcsillapítás stb) de ezt egy állat nem tudja megtenni. Illetve barátságosabb állatok talán igen de egy vad nem.
2013. júl. 21. 01:27
 24/58 anonim ***** válasza:
20%
Egy gyerek sem. De a gyermekorvos sem hord haza minden éhező, beteg gyermeket a saját családja kárára (számlák). Érdemes egy párterápia, mielőtt a hibás értékrended árt neked.
2013. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
32%

az a baj, h nem tudsz priorizálni. a hivatásodat előbbre valónak tekinted mint a saját családodat. kicsit billentsd át a mérleget a gyereked és a feleséged felé, mert így könnyen elfajulhat a dolog odáig, h az asszony lelép.

szép dolog segíteni, én is nagyon szeretem az állatokat, és a legtöbb állatorvosnak tényleg egy állatkert az otthona :), de ezt illik úgy csinálni, h ne menjen a család rovására.


ha nem állatorvos lennél hanem mondjuk közgazdász, sztem a feleséged akkor is zúgolódna h hazaviszed a munkát.

2013. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
De kóbor gyerekek nincsenek.
2013. júl. 21. 08:54
 27/58 A kérdező kommentje:
Csak akkor azt nem értem, hogy eddig miért segített!?
2013. júl. 21. 08:56
 28/58 anonim ***** válasza:
52%

kérdező az lenne a legjobb ha leülnél a feleségeddel beszélgetni (még akkor is ha szereti tudni hogy mindig igaza van..) és kiderülnének a valódi okok. nekem a volt párom volt olyan hogy bármi kérdés felmerül neki van igaza (de még az olyan kérdéseknél is mint pl természettudomány állatismeret földrajz stb) aztán persze ha megmutattam neki a könvyben vagy neten hogy az nem ugy van ahogy ő gondolja teljesen fel volt háborodva hogy én nem hiszek neki (erre jött az hogy nem az van hogy nem hiszek neked csak szimplán tudtam hogy nem ugy van ahogy te gondolod)..


játszd el a hülyét: igazad van szívem, én csak nem értem az egészet, magyarázd el hogy miért

2013. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
28%

A kérdező kommentje:


De kóbor gyerekek nincsenek.


- Nincsenek? Intézetisek meg éhezők sincsenek? Csak az igazat! Érted mit írok. Nem vagy aszisziszentferenc, nem vagy az állatok égből küldött megmentője, nem kell a világ vadainak terheit a válladon cipelned. A véredért viszont felelős vagy, és az ő érdeke az első. Kivéve, ha valami pszichés gondod van.


A háziorvosod sem veszi meg az összes szegény gyógyszerét. Senki nem csinálja ezt amit te, mert képtelenség.


Ha a család kárára ment akkor ott volt a határ a feleségednek. Teljes joggal.

2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
58%

A feleségednek van valamilyen munkája? Pontosabban hivatása? Csak az olyan emberek tudják megérteni igazán ezeket a dolgokat, akiknek van hivatástudatuk, vagy szenvedélyesen szeretnek valamit csinálni.

Egyébként örülök annak, hogy vannak még ilyen emberek, mint te :)

2013. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!