Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
100%
Ott is alszik? Mikor ér véget a munkája és mennyivel van közelebb ez a lakás, mint a tiétek?
2013. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 A kérdező kommentje:

30:Dehát már a kérdés legelején az aláírásban írtam,hogy nem tudja hogy tudom hogy ott van (jó mondat).Én abban reménykedem még,hogy összefügg a munkájával az ottalvás és azért nem mondja el,mert nem teheti.Ez az egy esély van arra,hogy itt most ne legyen baj.

31:Változó és egy községgel van közelebb.

Jó lenne kideríteni mi van,de félek is az igazságtól.Megbántani sem akarom a nyomozgatásommal,de tudatlanságban sem szeretnék élni.Köszi.

2013. aug. 7. 15:00
 33/141 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nem jár haza éjszakára, és mondjuk nem éjszaka jár dolgozni, az elég gáz. Szerintem egyik éjjel amikor "a munkája miatt nem tud hazamenni" az autóból vagy taxiból hívd föl, kérdezd meg tőle hogy hol van, és lepd meg. Ha nem lesz ott pakold a cuccait, és integess. Ha ott lesz, akkor mond el neki,hogy meg akartad lepni, mert hiányzik amikor nincs veled. Ennyi. Járj utána, ne gondolkodj.
2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
93%
33. :) en is ezt tennem :) ez egyenes hozza allas.. Kerdoiv meg a tobbi annyira snassz...
2013. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 A kérdező kommentje:
Én gyenge vagyok ehhez. Egyébként szoktak éjszaka is dolgozni és volt már rá precedens,hogy mondtam egyszer késő este,hogy odamennék,mert hiányzott,mire Ő mondta,hogy ne,mert még dolgozniuk kell.Bár ez esetben nem tudom,hogy hol volt,de az új infóim birtokában nyilván már ez is gyanús.:(
2013. aug. 7. 15:22
 36/141 A kérdező kommentje:
Furfangokról meg mint már írtam is,letettem. Most egyenlőre összezavarodtam,nem tudom mit csináljak. Egyik verzió sem tetszik.
2013. aug. 7. 15:25
 37/141 Amado atya ***** válasza:
58%

És ha nem félrelép, hanem valamelyik hírszerzési, vagy elhárítási szervezetnél fedett, vagy kettős ügynök?

Mondjuk ezt az életben nem fogod megtudni, mert inkább bevállalnak egy válást, meg az azzal járó hercehurcát, mintsem, hogy a valódi énjükről lehulljon a lepel.

2013. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim ***** válasza:
84%
Ti egyébként együtt is laktok?Mit dolgozik a párod?
2013. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 A kérdező kommentje:
Persze hogy együtt,csak manapság alig jár haza a munkájára hivatkozva,amiről nem is szeretnék beszélni,mindegy is.
2013. aug. 7. 16:36
 40/141 anonim ***** válasza:
53%
Nincsen semmiféle pont a 13-s hozzászólónál. Az ilyen csajokat, mint te kérdező, meg a 13-s, mindig meg fogják csalni. A stílusotok, gondolkodásotok miatt.
2013. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!