Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
58%
12 Ez nem szerelem ami a kérdezőnél van, hanem egoista, féltékenységgel tarkított bírtoklás. Semmi köze sem a szeretethez, sem a szerelemhez.
2013. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 A kérdező kommentje:
Pedig a 13-asnál a pont!:)
2013. aug. 7. 14:06
 23/141 anonim ***** válasza:
100%

5000-ért elmegyek én és kikérdezem. Jo színész vagyok, és engem tuti nem ismer :D

N24

2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 A kérdező kommentje:
Egyébként már teljesen elbizonytalanodtam,hogy mi tévő legyek....
2013. aug. 7. 14:08
 25/141 A kérdező kommentje:
Szerintem leteszek erről az egészről és kivárom a végét,majd kiforrja magát a dolog,már ha van minek kiforrni,remélem nincs. Azért köszi mindent!
2013. aug. 7. 14:17
 26/141 anonim ***** válasza:
78%

küldj oda egy csajt, hogy avon/oriflame tanácsadókat keres.

egyébként szerintem nem csal meg. valszeg a haverjával x-boxozik, ahogy az egyik válaszadó írta. gondold csak végig: ott lakik a haverja és egy csaj. gruppenben nyomják? esetleg a haver csaját keféli a párod? vagy a haver húgát? (ezt meg már melyik bátyó nézné jó szemmel?)

2013. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért tegyél, hogy figyeled a szavait, mozdulatait, tekintetét. Kiadásokat, ha 1 számlátok van. M ilyen az ágyban, elutasít-e, pl egy szeretkezést. Ha nem akkor milyen másodszorra vagy harmadszorra. Ilyenek. Ha SMS-t kap milyen arcot vág. Vagy elvonul-e telózni. Ilyenekre gondolok.
2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 A kérdező kommentje:
"milyen másodszorra vagy harmadszorra" - ezt kifejtenéd bővebben? Köszi!
2013. aug. 7. 14:24
 29/141 A kérdező kommentje:
Azért hogy haverozik - haverral bármit csinál, kétlem hogy többször ott kéne aludnia,miközben itthon azt mondja a munkája miatt nem tud hazajönni. Úgyhogy sajnos kevés esélyt látok arra,amiben reménykedem,hogy nincs baj.:(
2013. aug. 7. 14:26
 30/141 anonim ***** válasza:
100%
Tehát rendszeresen azt mondja, hogy munka miatt nem tud hazajönni, de ehelyett a havernak kiadott lakásban aludt? Ezzel kellett volna kezdened; ne nyomozgass, pakold össze annak a cuccát, aki nem tulajdonosa a jelenlegi lakásotoknak és annyi. Nem tökmindegy, miért hazudik neked rendszeresen? Egész életedben lesegetni és gyanakodni akarsz, mert ilyen ember mellett ilyen nővé fogsz válni..
2013. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!