Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/141 anonim ***** válasza:
100%

a szórólap jó ötlet, de lehet, hogy kidobják

a tesztes mondatot felejtsd el! nehogy ezt mondd. egy életen át fogod hallgatni.

2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/141 anonim ***** válasza:
66%

9 Ha a társad átmegy a teszten, és te közölted vele, a társad helyébe, abban a szent pillanatban azonnal összecsomagolnék tőled és úgy otthagynálak mint eb a szaharát.


Az Isten mentsen meg ilyen nőnek nem nevezett egoista kutakodó embertől. Akár férfi, akár nő az ilyen tipus.

2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/141 anonim ***** válasza:
67%
12-es, látom, téged sose csaltak meg, vagy sosem voltál szerelmes
2013. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/141 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó szerintem, mert az emberek 99%-ának a töke tele van a kihagyhatatlan nyereményjátékokkal, és ha lakik is ott csaj, lehet, hogy fütyül rá és ezért passzolja le neked. Én is a magánnyomozót javaslom, illetve mondhatod azt is a férjednek, hogy csak bejelentett albérlői legyenek, mert "képzeld, a Béláékat is megizélte a NAV", és akkor ajánlkozol tanúnak a szerződéshez, azon látni fogod, ki a lakó.


Azt nem javaslom semmiképpen, hogy közöld vele, ha "átment a teszten", gondolj bele, neked is mennyire rosszul esne, ha alaptalanul gyanúsítanának és a hátad mögött nyomozgatnának utánad.

2013. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/141 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozó vagy a kérdőíves.Szerintem.
2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/141 anonim ***** válasza:
67%

1. Miért vagy erre képtelen? Ha akarod, megcsinálod.


2. Miért foglalkozol a szomszédokkal? Vagy úgy hiszed, hogy azok egy cseppet is foglalkoznak veled, hogy hol vagy és mit csinálsz? Leginkább ezt szeretnéd, ugye? :)


3. Miért nem? ha kettős életet él, azt egyszerű beszélgetéssel ki lehet deríteni. Figyelj oda, hogy hogyan beszél, és hacsak nem vagy dumm ostoba ember, ő pedig nem egy profi szélhámos, akkor előbb-utóbb magad is rájössz, hogy mi a VALÓDI helyzet.


4. Szóval neked mindenképpen kell, de úgy, hogy mésok oldják meg a te helyzetedet, mert neked aaaaaaaaanyira ciki ... :(


Ember, nőj már fel, az Isten áldjon meg! Azért van a két lábod, hogy arra támaszkodj a bajban, ne másokra.

2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/141 anonim ***** válasza:
80%
Vesd be mind a kettőt. Közvélemény-kutatást is és a szórólapot. Csak a lap ne tűnjön gagyinak, nem szabad kiszúrniuk, hogy házi. Szerkesztesd meg valami nagyon hozzáértővel és véletlen se ratyi lapra nyomtass, főleg ne otthon! Szomszédok. Vagy. Másik ismidet megkéred, hogy kopogjon be olyan indokkal, hogy házat keres, nem tud-e a környéken valami jó kis kecót. És akkor látja, hogy ki nyit ajtót, esetleg be is engedi azaz albérlő. :)
2013. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/141 anonim ***** válasza:
100%

Héhéhé, stop.

Csak nekem tűnt fel, hogy egy havernak van kiadva??? Nem lehet együtt x-boxoznak? Miért gondolsz egyáltalán nőre?

2013. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/141 anonim ***** válasza:
90%

"KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek"

Pedig az a legegyszerűbb, ha odamész és Te magad jársz utána a történéseknek.

Ne dobozzal, ne mappával, hanem őszinte érdeklődéssel. Ha nincs ott a párod akkor jó, ha ott van akkor is jó. Maradjon is ott.

Ha trükközöl,semmivel se leszel jobb nála, és semmi alapod nem lesz az őszintétlensége miatt kérdőre vonni a későbbiekbe. Soha többet. Ha Te is becsapod nem mondhatsz utána semmit, ha észre is veszed, hogy a kijátszik téged. Ugyanis nem lesz jogod hozzá, mert már te is kijátszottad Őt, és Te is becsaptad. Vigyázz mit lépsz, az emberi kapcsolatok a legbonyolultabbak.

2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/141 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálnám úgy megfogalmazni a papírt,hogy figyelemfelkeltő legyen és pénzt vagy valami kecsegtető dolgot ígérnék.Ezt még nem tudom,de igyekeznék nem "kukás papírt" gyártani. De ami az első ötletem volt,amit itt a 3-asom is leírt,ahhoz erőteljesen be kéne vonnom egy 3.személyt,ráadásul községről van szó,ahol nehéz lenne "ismeretlen arcot" találnom.... Én tehát ezért tartom jobb ötletnek a lapot. Jöhet még bármi! Köszi!
2013. aug. 7. 14:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!