Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá arra a páromat, hogy változtasson állást?

Figyelt kérdés

Párom veszélyes fák kivágásával foglalkozik, nagyon féltem őt ezért szeretném ha felhagyna ezzel a munkával.

Ennek tetejében még vadászik is ami szintén kockázatos mivel bármikor lelőhetik. Tudom most azt fogjátok mondani, hogy mikor összejöttem vele akkor is tudtam mi a munkája. De nem gondoltam, hogy ennyire veszélyes. Szerintetek milyen érvekkel győzhetném meg őt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 8. 18:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt szereti csinálni, akkor semmivel. Gondolkodhattál volna előbb is.
2013. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha hentes meg levágja a kezét?
2013. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Ne akarj manipulálni,befolyásolni senkit.Nem kell érvelni,nem kell állást változtatni.Te talán mindenkinek dirigálhatsz?Elvárod,hogy mindenki úgy ugráljon,ahogy az neked tetszik?Ha ezeket várod,akkor hagyd ott ezt a szerencsétlen férfit..nagyon sajnálom őt,őszintén.

Viszont mi az,hogy nem gondoltad,hogy ennyire veszélyes???Miért,mire gondoltál?Hogy csak egy icipici veszélye van a vadászatnak meg a favágásnak?Akkor nem gondoltad át eléggé,aranyom.Most főjj a levedben.

2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudom ezt hogy gondoltad... Mindenki hagyjon fel a veszélyes állásával. Ne legyenek rendőrök, tűzoltók, katonák, pilóták sem, nehogy valami bajuk történjen! Ha gyereked lesz azzal mit csinálsz majd? Vitrinben tartod? Mert vele is történhet ám akármi a játszótéren vagy akár otthon is.
2013. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Lassan gyereket szeretnénk és nem lenne jó ha árván nőne fel. Ráadásúl ezzel a munkával nem is sokat keres.
2013. szept. 8. 18:40
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

ha a pasid aktakukac attol még rádölhet a szekrény.....és ugyanugy árva lesz a gyereked.

de akár még te is belehalhatsz a szülésbe...

nem kéne ezen görcsölni a végén még te fogod bevonzani...

ha szereti ezt csinálni akkor az örömétöl akarod megfosztani. ha meg utálja a meloját elöbb utobb ugyis keres mást.de a mai világban nehéz munkát találni.

2013. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Milyen az a veszélyes fa?

Megtámadja a favágókat? :D

2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Az én édesapám irodai munkát végzett, amiben semmi veszélyes nem volt. Mégis jóval hamarabb lettem félárva, mint sokan mások.
2013. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Húsevő növény
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Irodában sok a szobanövény s elég ha csak egy ragadozó kerül bele
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!