Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá arra a páromat, hogy változtasson állást?

Figyelt kérdés

Párom veszélyes fák kivágásával foglalkozik, nagyon féltem őt ezért szeretném ha felhagyna ezzel a munkával.

Ennek tetejében még vadászik is ami szintén kockázatos mivel bármikor lelőhetik. Tudom most azt fogjátok mondani, hogy mikor összejöttem vele akkor is tudtam mi a munkája. De nem gondoltam, hogy ennyire veszélyes. Szerintetek milyen érvekkel győzhetném meg őt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 8. 18:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
aztán hazamegy a feleségéhez aki rinyál a veszélyes hypó miatt s beprotezsálja koszos hajléktalanok közé ahol nincs hypó
2013. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%
Ajánlom, hogy menjetek el el kórházba és nézzétek meg, hogy mivel takarítanak! Nem felmosó vödörrel hanem miliós gépekkel.
2013. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem minden álmom hogy milliós felmosó gépekkel furikázzak. de vajon ő is lecserélné erre a százezres skil fűrészét?
2013. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti csinálni, vagy ha nincs más munkája akkor sehogy sem fogod tudni lebeszélni :S


Én párom is elég veszélyes munkát végez, ő vegyi gép kezelőként dolgozik egy gyógyszergyárban és elég veszélyes gépekkel foglalkozik ahol oké hogy nagyon jó a fizetése, de olyan méreg és vegyi anyagok vannak ott hogy sokszor panaszkodik hogy vegyvédelmi ruhába és gázmaszk viselésével kell dolgozzon, tényleg elég veszélyes a munkája, bármikor kaphat mérgezést plusz a tüdejének épségét is rongálja, pedig nem dohányzik mellette.

Nem tudom lebeszélni hogy hagyja ott inkább, és ne kockáztassa az egészségét, de mondta hogy ő csak akkor vállt állást ha villanyszerelőként találna magának egy jobb helyet, mert imádja azt csinálni, ért is hozzá plusz a munka mellett azt is elvégezte mármint azt a szakmát de nem talál vele jó munkát.

Ha nincs más inkább csinálja mert gondolom ti is pénzből éltek, meg gondolom szereti is csinálni, meg ugye gondolom szakmája, tehát tisztában van vele mit hogyan kell, és minden munkahelyen vannak baleseti kockázatok amik bármikor előfordulhatnak.

Én adminisztrátor vagyok egy raktárban és sokszor van az hogy a raklapok közt kell mozogjak ha megrendelés érkezik és elő kell készítenem a dolgokat a szállításra, és bármikor megeshet hogy a targonca megbillen vagy épp rossz helyen vagyok és rám borulnak a több tonnás téglák, kövek meg minden. Ennyi erővel én is válthatnék munkát, de nincs más a környéken ahová felvennének.

2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%
Gondolj csak abba bele, hogy mi volna, ha egy olyan dologról, tevékenységről amit nagyon, de nagyon szeretsz, a párod azt mondaná, ez nem jó, hagyjál fel ezzel, csinálj mást. Mit szólnál?
2013. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%
Majd ha minden feleség így gondolkodik, és valamelyik családtagod autójára (esetleg rá) rádől egy fa, mert lüke feleségek eltiltották a férjüket a veszélyes munkától, na akkor beszélgessünk újra.
2013. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%
19:54 de utána felvesznek egy hot dog sütőbe. palacsintának.
2013. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%

Apukám mezőgazdasági vállalkozó, foglalkoznak fakitermeléssel is. A hobbija pedig a vadászat. Felnevelt 3 gyereket, és köszöni szépen jól van. Nem lőtték le, nem dőlt rá a fa.

Szerintem a párodnak nem állást, hanem nőt kellene váltania. Ilyen negatív, rinyálós emberrel nem tudnék együtt élni.

Valószínű, ha ennyire szereti a természetet, a kórházban való takarítás az álma...

2013. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
25%
ott foglalkozhatna a mikrokozmosszal
2013. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

A vadászat kb. annyira veszélyes, mint kimenni az utcára a forgalomba, vagy annyira sem.



Különben sem egészséges egy helyen dolgozni a pároknak.

2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!