Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá arra a páromat, hogy változtasson állást?

Figyelt kérdés

Párom veszélyes fák kivágásával foglalkozik, nagyon féltem őt ezért szeretném ha felhagyna ezzel a munkával.

Ennek tetejében még vadászik is ami szintén kockázatos mivel bármikor lelőhetik. Tudom most azt fogjátok mondani, hogy mikor összejöttem vele akkor is tudtam mi a munkája. De nem gondoltam, hogy ennyire veszélyes. Szerintetek milyen érvekkel győzhetném meg őt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 8. 18:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

#22: a felmosóvödröt képletesen írtam.


A fertőtlenítőszerek folyamatos belégzése mennyire egészséges? Az erdőben legalább friss levegő van, és egy kis testmozgás is.

2013. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Maximum arra tudnád rábeszélni, hogy végezzen ehhez hasonló munkát, akár továbbtanulás után. Például erdész, vadőr. Erdészként például az ő egyik feladata lenne ezeknek a veszélyes fáknak a kijelölése. Emellett új erdők telepítése, csemeték gondozásának felügyelete és millió más elfoglaltság. Apukám erdész volt, és nagyon szerette a munkáját. Kivéve a papírmunkát. Ha jó agya van a párodnak, jó számolásban, megpróbálkozhat az egyetemmel. Vagy valami hasonló állással, amit az erdőben, természetben végezhet.
2013. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!