Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá arra a páromat, hogy változtasson állást?

Figyelt kérdés

Párom veszélyes fák kivágásával foglalkozik, nagyon féltem őt ezért szeretném ha felhagyna ezzel a munkával.

Ennek tetejében még vadászik is ami szintén kockázatos mivel bármikor lelőhetik. Tudom most azt fogjátok mondani, hogy mikor összejöttem vele akkor is tudtam mi a munkája. De nem gondoltam, hogy ennyire veszélyes. Szerintetek milyen érvekkel győzhetném meg őt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 8. 18:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Én egy takarító cégnél dolgozom és ott lenne neki munka, csak a folyosókat kellene mosnia géppel egy kórházban. Megpróbálom rábeszélni, hogy vállalja el.
2013. szept. 8. 18:50
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Egy irodában ülve meg belehal a legionellosisba...

VAgy megy a mekibe felmosni, és út közben elüti egy busz.


Szerintem az a legnagyobb bajod, hogy keveset keres, csak próbálsz más indok mögé bújni.

2013. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Ott meg elcsúszhat a vizes padlón és kitörheti a nyakát......
2013. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Leeshet a gépről is.
2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

hű, tudod, milyen veszélyes hely a kórház?

Szerinted az urológián hány bácsi mos alaposan kezet, mielőtt megfogja a kilincset (félóránként pisilni járnak...)

Vagy nekimegy egy kisebbségi hozzátartozó, mert szól, hogy bocs, most mostam fel. (nálunk előfordult)


Nem másik munka, másik nő kellene neki.

2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%

szóval a favágó vadászt besuvasztanád a szabad levegőből 4 fal közé felmosni.


van akit meg ez ölne meg a helyében

2013. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Sok válaszolónak fingja sincs milyen az amikor egy több mázsás bizonytalan állapotú fát kell kivágni ,úgy,hogy közben ne törj össze semmit ,ne szakadjon le a vezeték stb,egész napos koncentrálás és nehéz fizikai munka.

:) ezen kár pénkodni .

Én azt mondom,egyébként ez veszélyes szakma de nem extrém veszélyes. Ha önmagától nem vált, akkor ne erőltesd

2013. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%
Biztos élete vágyálma így takarítani napi 8 órában s élete vágyálma volt egy ilyen feleség is.
2013. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%
Becsüld meg a párod én az ennyimet fele ennyiért is keresztbe szoktam lenyelni.
2013. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy aki szereti az erdőt, a természetet, és ott dolgozik, ott van egész nap, jól érezné magát egy hypo szagú kórházba bezárva egy felmosóvödörrel a kezében.
2013. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!