Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy szerezhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék olyan gazdag és tenyerén hordó férjet mint vajna tímea? áloméletet szeretnék

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%
Nem minden arany ami fénylik.
2013. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
51%

meg van a mai provokálós kérdés!

jól van gyurika, ma estére szerintem elég is volt, mehetsz aludni, mert holnap iskola, korán kelés, meg a tananyagot is át kell nézni.

2013. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon csini vagy és szép, bárhol, csak figyelni kell, milyen körökben mozogsz. De azt tudnod kell, néhány év múlva minden nap sírva ébredsz és az álomélet rémálommá válik.
2013. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Mért válna rémálmmá?nekem vajna bácsi is tetsziksimán bele tudnk zúgni és boldogan élni bora borán nyaralgatni nem dolgozni egész nap wellness kozmetikus fodrasz vasarlas és várni haza és szex meg minden jo wellneshétvégék edzés így szeretnek lni. S aki irja hogy temtsem meg az nem álomélet az az álomélet mikor semmit nem kell tenned mégis öledbe hullik minden jólét ruhák ékszerek nyaralások stb.,
2013. szept. 15. 22:23
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Előbb talán tanulj meg írni.
2013. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de ha találtál egyet, szólj nekem is, hátha ott terem még egy másik is, nekem.
2013. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
73%

jól van gyurika!


most már szólok anyukádnak, hogy még mindig ezen az oldalon fárasztod az embereket, meg mondom neki, hogy vigyen el pszichológushoz is, mert identitás zavarod van.

2013. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
"Mért válna rémálmmá?" Nem vagyunk egyformák, nekem az lenne. Oké, akkor egy gyakorlati tanács: Ha gazdag, népszerű férjet szeretnél, akkor a köreikben kell forognod. Meg kell találnod a módot hozzá.
2013. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
58%
Mondja meg valaki miért jó kitartottnak lenni? Miért jó az ha van egy gazdag pasi akivel együtt kell lenni, csak azért mert nem kell dolgozni, ölébe hull a sok pénz?????? Ez minden csak nem szerelem, ez egy jó üzlet
2013. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

"Mondja meg valaki miért jó kitartottnak lenni? Miért jó az ha van egy gazdag pasi akivel együtt kell lenni, csak azért mert nem kell dolgozni, ölébe hull a sok pénz?????? Ez minden csak nem szerelem, ez egy jó üzlet"


Hát, üzletemberek korában élünk... :DD

2013. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!