Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy szerezhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék olyan gazdag és tenyerén hordó férjet mint vajna tímea? áloméletet szeretnék

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Veresd meg magad Damuval vagy egy hozzá hasonló celebkével...majd jő az ismertség stb-stb-stb.


Álomélet????? ugyan már!


Az én férjem nem volt gazdag,mégis mindenem meg van mellette,amit nő kivánhat magának!

és mindenén hordoz!:DDD

Ez az ÁLOMÉLET!!!!!!!!!

2013. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
És nem kell dolgoznod welneszehetsz egesz nap?
2013. szept. 18. 00:33
 33/37 anonim ***** válasza:

:)


Most épp babázom és itthon vagyok,de ha nem akarnék nem kellene dolgoznom.

Nem azért mert kő gazdagok vagyunk,viszont keres annyit,hogy ne kelljen nekem is dolgozni.

Nálunk a körülmények,ahol élünk stb. megneheziti a munkavállalásomat gyerek mellett.


Amire előbb utaltam inkább arról szól,kinek mi az ÁLOMÉLET!?


Nekem ez:olyan férfival élek,akire jó ránézni,mert

gyönyörű...:)imád engem és mindent megad nekem.

100%-ig nő lehetek mellette,mindenben társ.

Csodálatos apa,a lányunk imádja és viszont.

A gyerekkel kapcsolatosan is maximálisan "ott" van.

A felsorolás,nem a fontossági sorrend!:)


Van hibája,igen:) de eltörpül a pozitívumok mellett és én sem vagyok tökéletes:)


Nekem nincs igényem a teljes semmit tevésre,a wellness-re kizárólagosan!


Az én igényeim szerint van ÁLOM ÉLETEM!

2013. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#33


Te is itt vagy? Edina Los Gombos?

2013. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
39%

33as:)

ugyan már:)

30 négyzetméteres garzonból írsz ilyen dolgokat, és azon spóroltok, h legyen holnapra is kaja pénz:)

2013. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nekem az az alaomelet hogy tanulhattam a gyerekeke mellett es abban a szakbana dolgozhatok amit szivvel lelekkel szeretek.

Hogy sajat autom van nem fuggok senkitol es semmitol Hogy a gyerekeket el tudom helyezni babysitternel es tudom oket vinni uszni es zenelni.

Hogy a munka mellet tegy evben 1x kozssen kettesbben nyaralunk es egy evben 1x a gyerekekkel.

Hog ya munkatarsnoim tamogatnak szeretnek es sikeresnek boldognak erzem magam .

Ha aferjem hazajon mesel nekem en meg neki es a geyrekek azt latjak anya es apa mindketto onnalo de osszetartanak szeretik egymast nem fuggenek egymastol nincs kiszolgaltatotsag.

2013. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

34*

35*

Sziasztok!

Nem értem mi ez a rosszindulat!

Nem ismertek!!!

Sem G.Edina nem vagyok, sem nem nyomorgok garzonban stb.

Mint írtam nem vagyunk milliomosok,de saját szépen berendezett kertes házunk van,két autónk és megvan minden ,ami kell.Megdolgoztunk érte!

Nem rakta a se@@ünk alá senki.

A férjem csodálatos ember,férfi,apa,társ!!!

Lehet,hogy ez egyszer megváltozik???

Igen,lehet!Nem élek álomvilágban,nagyon is realista szellemű vagyok!

Bár mennyire is hihetetlen én tényleg egy boldog nő vagyok,álmodni sem mertem anno,hogy ilyen párra találok!


Nálunk is vannak,problémák olykor sőt össze is szoktunk veszni...de mind eltörpül a sok pozitívum mellet!!!


Nekem ez AZ ÁLOMÉLET!!!!! Nem a wellness 0-24-ben és társai!

2013. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!