Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy szerezhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék olyan gazdag és tenyerén hordó férjet mint vajna tímea? áloméletet szeretnék

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:57
1 2 3 4
 21/37 Jégtánc ***** válasza:
Álmodd meg:)
2013. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

Az általad leírt "álomélet" nem jelent boldog életet, csak - látszólag - kényelmeset, de mivel egy fickó tart ki, így bizonytalan és kiszolgáltatott is a helyzet. Egyébként pénzért szexuális szolgáltatást nyújtani is "munka", van is neki neve, de ugye, hogy nem hangzik az túl jól.


Hidd el, a lóvés paliknak is vannak elvárásaik, megtehetik, hogy válogatnak, ha csak dekoratív ágymelegítőnek kell nekik a csaj, akkor a legjobb dekoratív ágymelegítőt fogják választani, azt is bármikor lecserélhetik jobbra. És ha van eszük, házassági szerződéssel nyitnak minimum, ha egyáltalán házasodnak.

2013. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
Megint egy ilyen csodálatos kérdés. Megnyugtatlak, helyesírásra nem lesz szükséged. De ha idősebb leszel és ráncosabb, akkor féltheted a kényelmes életedet, mert a kedves papa simán lecserél egy fiatalabbra.
2013. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

"az az álomélet mikor semmit nem kell tenned mégis öledbe hullik minden jólét ruhák ékszerek nyaralások stb.,"


Maximum neked. Én belezakkannék az unalomba. Csak 1 hétig voltam beteg és nem kellett semmit csinálnom, aztán alig vártam, hogy végre legyen suli, mert beleőrültem a semmitevésbe.

2013. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo: Szeretot keresek. Kuldj egy fotot! Ha tetszel lehet valami... Lesz nyaralas meg minden. De a terdedre is szukseged lesz.
2013. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolat véleményem szerint nem álom élet, hanem csak sima üzlet. Az öreg papa villog a fiatal csinos nővel, a nő pedig pénzért betartja az elvárásokat (napi 24 órában), mint egy alkalmazott.
2013. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
70%

Akkor rázd fel a párnáidat és feküdj szépen vissza aludni. Álmodj szépeket. Álomélet nincsen. Csak azért, mert nem látod az újségok által felfújt álomélet árnyoldalait, azok még keményen léteznek.


Gondolj Mary Zsuzsira. Ő is áloméletet akart, hozzáment egy apja korú "álompasihoz", szült neki egy rakás kölköt, és mégis hol van most? Hogyan élt és hogyan halt meg?


Tímeának egyébként meglehetősen rémálom élete volt addig, amíg ehhez a pasihoz nem ment. Nemi erőszak, brutális bántalmazások, médiacirkusz, sorozatos bírósági meghurcoltatás. Meg a többi előtte.


Ezt is kéred?


Mivel ezek a nyomok nem törlődnek csak úgy a lélekből, Timi sok-sok pénzt fog pszichiáterre költeni - vagy nagyon rövid életű lesz.


Ezt is kéred?

2013. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
51%
Így van, ahogy az utolsó mondja. Ráadásul a nő nem is szabad. Minden látszólagos lehetősége ellenére 100%-ban függ valakitől. Ő egy árucikk, aki megvehető. Tudod, ki cserélne vele?
2013. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a kérdést provokációnak szánta a kérdező, de azért válaszolok.

A jegyesem milliárdos, egy buliban ismerkedtünk meg külföldön. Több, mint egy évig nyúzott Facebookon, én barátként tekintettem rá sokáig, főleg azért, mert akkor nekem volt pasim (aki átlagos anyagi helyzetű). Amikor az akkori pasim szakított velem, a mostani jegyesem volt, aki támogatott és megszerettem, adtam neki esélyt. Életem legjobb döntése volt, nagyon boldog vagyok vele. Az esküvőnk jövőre lesz. Hogy ebben hol a csavar? Ott, hogy a szüleim milliomosok és egyetemre járok, tehát nem leszek neki soha kiszolgáltatva. :) 23/N, a párom pedig 31.

2013. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
23%

ha valakinek ez az alma az lealacsonyitj magat a k...szintjere Jobb eletert eladja a segget.

Ne haragudj en inkabb ehen halnek de soha nem adnam magam valamiert cserebe.

Elhetetlen az ilyen no mint te semmi nincs benned valosisd meg magad!!!!

2013. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!