Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek elvárás volt a társatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elvárás volt a társatok felől, hogy min.1 diplomája legyen?

Figyelt kérdés

Pl. ismerkedésnél mennyire néztétek, hogy mûvelt legyen a leendõ társatok? Volt olyan hogy azért szakítottál meg egy kapcsolatot mert a másik fél nem volt veled olyan szintû értelmi beállítottságon, mint te?

A másik oldal: vannak itt olyan házaspárok, akik túl tudtak lépni ezen a szinten, s nagyon eltérõ végzettséggel kötöttek házasságot? S boldog kapcsolatban élnek?

Tegyük fel, hogy a férj van magasabb szinten.

Privátot is szívesen olvasok!

Köszönöm!



2013. nov. 16. 23:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó... ez alap. Akivel nem lehet egy értelmes szót váltani azzal most mit kezdjen az ember? Én nem dugópajtást kerestem hanem társat.
2013. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Az nem, csak az, hogy a lelkitársam legyen! :)


25N

2013. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem a dilpoma a fontos, hanem hogy legyen anynira intelligens és művelt mint én. Legalább olyan szinten legyen mint én, de mégjobb, ha okosabb nálam. A nálam butább férfiakat sohasem tudtam egyenlőként kezelni. Nekem ez a fontos. Nekem van diplomám, informatikus vagyok, de ha neki sincs, engem az se zavar.
2013. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon intelligensnek kell lenni, hogy valaki túl tudjon lépni a papíron. Látom, sokan írtak ide.
2013. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy nagyon érdekes kérdés! Diplomás, 24 éves nő vagyok. Volt dolgom diplomás srácokkal, és kétkezi munkásokkal is. A diplomás srácokkal nagyon jól el tudtunk beszélgetni magasabb röptű témákról is, mégis valami hiányzott a kapcsolatokból(Az egyik diplomásommal 0,5; a másikkal 4,5 évig voltam együtt, ezutóbbi eljegyzés volt.). A szakmunkást végzettek között 5-ből 4-gyel remekül kijöttem, alapvetően intelligens emberek voltak. Az ötödik viszont... Ha láttatok már nagyon-nagyon buta embert, nah ő az volt! Az időjáráson és a számítógépes játékokon kívül semmiről nem lehetett vele beszélgetni.3 hónapig szenvedtem mellette. Végül, egy érettségizett szakmunkás felesége lettem,a két (ex)diplomás a nyomába sem ér! Intelligens, okos, érdeklődő, nyitott ember a férjem, aki mindenhez ért, és bármit képes megcsinálni, mindenről van véleménye, bármihez hozzá tud szólni. Rengeteget tanulok tőle minden nap. Nem végzettségfüggő az intelligencia, sok évfolyamtársamból a "Szép, szép, de meg ne szólalj!" típusú diplomás lett.
2013. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
52%
Plusz azért azt vegyük számításba, hogy manapság már mindenkit felvesznek az egyetemre, annyi felesleges diplomás van, hogy csak na. Olyan kamu büfészakok tömkelegéből lehet válogatni hogy az valami elképesztő. Általában ők azok, akik papírhoz kötik az intelligenciát, mert sajnos ők sem állnak a helyzet magaslatán. Ez van. Mint írtam feljebb, ami le lett pontozva, nem tudom miért, de én sem kötöm papírhoz a párválasztást, pedig én nem vettem a programozó diplomámat. Szóval, az hogy van egy papírja nem jelent semmit, utána kéne nézni hogy hol és mit végzett, és a beszélgetésből leht leszűrni, hogy ki milyen szinten van.
2013. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
54%
Valamihez értsen, és legyenek céljai. Ennyi a lényeg.
2013. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
63%
Nem elvárás a diploma, ellenben igen, hogy szeressen dolgozni, legyenek tervei és ezekért hajlandó is legyen tenni, valamint hogy tulajdonságokban passzoljunk.
2013. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
28%

12-esnek BIG LÁJK!!! Annyira igaz, amit leírt. Most őszintén, mit takar egy bölcsész diploma???? Ne értse félre senki, le a kalappal azok előtt, akik bármilyen diplomát megszereznek, nekem nincs is. De azért, mert nem vágytam rá sosem. Apukám támogatott volna, de nem akartam.

Nem volt elvárás a diploma, a férjem szerintem sokkal intelligensebb nálam, nagyon szeretem emiatt. Ő máshoz ért nagyon, én meg B dologhoz. Ezért vagyunk különbözőek.

2013. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
84%

Ha a diploma szelekciós kérdés lett volna, nem lenne párom. Nekem van diplomám, páromnak nincs. Ő mégis diplomás munkakörben dolgozik- én is egyébként. Az értelmi szint nem a diplomától függ. Ha valaki hülye, akkor diplomával diplomás hülye. Voltak olyan sötét csoprort társaim, hogy sírnál, ha ismernéd őket, mégis átrugdalták őket kettessel az államvizsgán.


Mi boldog kapcsolatban élünk, de mi egy szinten vagyunk, csak nekem legalább 2 papírral több van, mint neki, de nem baj, neki meg 2 számjeggyel többel kezdődik a fizuja, egyikünk sem emlegeti a másiknak, hogy bibiii, nekem van diplomám, bibiiii én 3x annyit keresek, min te, pedig nincs is diplomám. Az tény, hogy nagyon más közegből érkeztünk, és ebből vannak konfliktusok, mert néha nem ordulok elég megértéssel mások problémái felé, amiket sosem tapasztaltam, ő meg igen. Ő meg néha túlzásba viszi, a de ő mire fel birtokol ezt meg azt szlogent. Nem mindegy? Van aki szerencsés helyre születik, mégse tud vele élni, lecsúszik és van aki megküzd a szerencséjéért.

2013. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!