Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek elvárás volt a társatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elvárás volt a társatok felől, hogy min.1 diplomája legyen?

Figyelt kérdés

Pl. ismerkedésnél mennyire néztétek, hogy mûvelt legyen a leendõ társatok? Volt olyan hogy azért szakítottál meg egy kapcsolatot mert a másik fél nem volt veled olyan szintû értelmi beállítottságon, mint te?

A másik oldal: vannak itt olyan házaspárok, akik túl tudtak lépni ezen a szinten, s nagyon eltérõ végzettséggel kötöttek házasságot? S boldog kapcsolatban élnek?

Tegyük fel, hogy a férj van magasabb szinten.

Privátot is szívesen olvasok!

Köszönöm!



2013. nov. 16. 23:10
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
70%
Kit érdekel? Ha nincs akkor nincs, ha van akkor van, ez nem lényeges tényező.
2013. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
35%
nálam az alap a minimum 1 diploma volt. sikerült is ilyen fiút találnom, aki emberileg is toronymagasan a többi fölött állt. ma már a felesége vagyok.
2013. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem elvárás. Párom építőiparban dolgozik, én még tanulok, illetve a lányunkkal vagyok. De soha nem azt néztem egy férfiban, hogy van-e diplomája vagy nincs, az illető személyisége sokkal jobban érdekel. Ismerek olyan diplomást aki lehet, hogy a szakmájában jó, de az intelligenciája olyan, hogy némelyik csöves is különbül viselkedik nála, és tanár az illető. Szóval a diploma és a z intelligencia, értelmi színvonal szerintem nem függ össze, mert attól még lehet valaki művelt, kulturált, hogy nincs róla papírja.

21N

2013. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez eszembe sem jutott. Mindig is ismertem a férjemet, és egyszer csak több lett a dolog. Mi elég eltérő végzettségűek vagyunk, és nagyon jó a kapcsolatunk már 8 éve. Az elején voltak gondjaink ami az ő családjából eredt és köze sem volt az iskolai végzettségnek. A férjemnek soha nem jutott eszébe hogy kevesebb lenne csak mert én egyetemre mentem ő meg a szakmunkás után elkezdett dolgozni. Mi 18 évesen jöttünk össze, én akkor mentek egyetemre, de nem volt ebből gond, nem volt féltékeny mikor matek korrepetálásra jártam egy sráchoz, nem volt féltékeny soha.
2013. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
46%

Pl. ismerkedésnél mennyire néztétek, hogy mûvelt legyen a leendõ társatok?

Igen irodalomban zenében jártas utazni vágyó társat kerestem.

A diploma azért fontos,mert szerencse akár kapcsolatok is kellenek bizonyos diploma megszerzéséhez.



Volt olyan hogy azért szakítottál meg egy kapcsolatot mert a másik fél nem volt veled olyan szintû értelmi beállítottságon, mint te?

Igen, autószerelő udvarlóm volt, lusta, kicsit butus én gimnazista voltam és idegesített, hogy még összeadni sem tud.


A másik oldal: vannak itt olyan házaspárok, akik túl tudtak lépni ezen a szinten, s nagyon eltérõ végzettséggel kötöttek házasságot? S boldog kapcsolatban élnek?

Nem ismerek ilyet, az egyik tűri a másik ostobaságát tanulatlanságát.


Tegyük fel, hogy a férj van magasabb szinten. Általábankisebb gond, a nőtől az anya szerepet várják el.

2013. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%

sok előzmény után (köztük több többdiplomás, elől-hátul doktor (2 PhD-vel), egyetemen tanár, stb... ) a férjem estin érettségizett, levelezőn szerzettdiplomát, hobbi-szakot végzett, és fizikai munkát végez, szakmunkásbizonyítvánnyal, több verset ismer, mint én a bölcsészidiplomáimmal, nincs nyelvvizsgéja, mert akkor még nem kellett, de ha a helyzet kívánja, könnyen tanul.

teljesen jól megvagyunk.


szóval nem a formasá számít, hanem az egyedi esetek.

2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
59%
És még le is szavazzátok, azt akinek ez szempont. A topic alapján a diplomások kb. a társadalom söpredékének számítanak.
2013. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt feltétel, de igazából szinte csak egyetemisták és diplomások között mozogtam, így várható volt, hogy a férjem is diplomás lett. A legfontosabb viszont valóban az intelligencia, amit nem feltétlenül adnak a diplomával. Viszont legalább megtudtam itt az egyik válaszolótól, hogy csak "viccdoktor" vagyok. Nekem inkább az a vicces, hogy olyan alkot véleményt, akinek fogalma sincs mennyire nehéz egy jogi egyetemet (vagy bármilyet) elvégezni. Így könnyű dumálni.
2013. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
90%

Az Az utolsó hozzászólás érdekes.


Sok szakmunkást ismerek, de őszintén, ha egész nap hegeszt, ablakot cserél, fest, mégis mikor művelődik?


Hazamegy fáradt a zajtól, festékszagtól kába, majd leszakad a lába, össze van fagyva télen, nyáron ki van száradva.


Bocs, de mégis mikor művelődik és ezek után még van kedve irodalomról zenéről csevegni és szavalni.


Azok a szakmunkások akikről írtok milliomosok is egyben? A legtöbb szakmunkás, akikkel én találkoztam csak este 8 körül megy haza hulla fáradtan. Vicc, hogy még nekiáll olvasni?


Az intelligencia szót is utálom, mérhetetlen kategória, viszont a lexikális tudás mérhető, régen ez mérte a műveltséget is.

Egy festő v. egy lakatos stb. mégis mikor ér rá magolni?

2013. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne legyen elvárásaid, se neked se neki!

Illetve annyi legyen : Szeresen, ne csaljon meg, tisztességes legyen, tisztességes munkája legyen ha kell eltartson ki álljon meletted és más nőre/férfira ne nézen !

2013. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!