Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek elvárás volt a társatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elvárás volt a társatok felől, hogy min.1 diplomája legyen?

Figyelt kérdés

Pl. ismerkedésnél mennyire néztétek, hogy mûvelt legyen a leendõ társatok? Volt olyan hogy azért szakítottál meg egy kapcsolatot mert a másik fél nem volt veled olyan szintû értelmi beállítottságon, mint te?

A másik oldal: vannak itt olyan házaspárok, akik túl tudtak lépni ezen a szinten, s nagyon eltérõ végzettséggel kötöttek házasságot? S boldog kapcsolatban élnek?

Tegyük fel, hogy a férj van magasabb szinten.

Privátot is szívesen olvasok!

Köszönöm!



2013. nov. 16. 23:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
50%

Előtő: "Szeresen, ne csaljon meg, tisztességes legyen, tisztességes munkája legyen ha kell eltartson ki álljon meletted és más nőre/férfira ne nézen "


Azért ennél kicsit több kéne egy normálisan működő kapcsolathoz. Szerintem nagyon fontos, hogy közel azonos műveltségi/intelligencia szinten legyetek, amiről szól is ez a kérdés. Nagyon-nagyon fontos, hogy egyezzen az erkölcsi értékrendetek, az az alpja mindennek. Valláshoz való hozzáállás is fontos szempont lehet és hasonló jövőkép se épp hártány. Ha mindkét félnek vannak céljai az életben és függetlenek, az már egy nagyon jó alap.

2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2 diploma, volt férjemnek 1, intelligencia 0, nem véletlenül hívják voltnak. Párom érettségi és remekül elvagyunk, tudunk beszélgetni. Nagyon okos, éleseszű, rátermett pasi. Lehetett volna akár diploma is, ha adottak a lehetőségei.
2013. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
47%

Itt a gyakorin kb hetente találok "értelmiségi diplomást" aki itt kérdezgeti, hogy hogyan kell egy levelet vagy csomagot feladni a postán.


Ez nem egy színvonal!!

2013. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
90%

Feleségemnek egyetemi diplomája van nekem meg csak középfokú. Szeretné ha nekem is lenne diplomám de így is elfogad és nem okoz problémát mert boldogok vagyunk így is.

Sok sötét bunkót ismerek magas iskolai végzettséggel akire egy darab kavicsot nem bíznék mert lehet tönkretenné. Nekem anno az számított, hogy ne legyen olyan akivel nem lehet értelmesen beszélni és senki előtt se keljen miatta szégyenkeznem.

2013. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Az volt az elvárás, hogy legalább annyi esze legyen, mint nekem, ne akarjon gyereket és ne sokat foglalkozzon a f.rkával. Emiatt igen-igen szűk volt a választék, de szerencsém volt. :)
2013. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
73%
Nem ez alapján választottam párt.
2014. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Na várjál, most műveltségről vagy diplomáról van szó? A kettő nem ugyanaz, a diploma szakterületen ad tudást, nem általánosan fejleszti az intelligenciát és a műveltséget.
2014. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!