Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszály nekem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszály nekem a férjemet kiszolgálni? Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés
Ma megfőztem, takarítottam, elmosogattam és elmentem anyámhoz. Párom hazaért öt óra körül, én akkor még nem értem haza. Mikor hazaértem megkérdeztem, evett e. Erre flegmán azt mondta, hogy nem kell neki a kaja, ha arra nem voltam képes, hogy itthon legyek és kaját adjak neki. Az eszem megáll!
2013. dec. 27. 20:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30 .


ha ilyen a helyzet, akkor nem , nem kell eltartanod....az milyen nő már? Aki nem dolgozik, de nem is csinál semmit otthon... akkor az a minimum, hogy főz, és tisztán tartja a házat/lakást.


Mert így mondhatni ő is dolgozik, csak épp a megélhetésért amit az eltartója biztosít neki.


Nekem is volt olyan, hogy nem volt munkám, és a férjem soha nem vágta a fejemhez hogy ő tart el... egyszerűen én alap dolognak éreztem, hogy főzök neki, takarítok stb...


Viszont amit a kérdező ír, hogy még kiszedni sem volt hajlandó az elkészített kaját a férje, az már szimplán a lusta disznó kategória....és így nem jogos a haragja sem. Mármint a férjnek.

2014. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

30


Te összekevered a cselédséget a jogos házimunkával..


31


Teljesen igazad van!!!!

2014. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!