Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszály nekem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszály nekem a férjemet kiszolgálni? Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés
Ma megfőztem, takarítottam, elmosogattam és elmentem anyámhoz. Párom hazaért öt óra körül, én akkor még nem értem haza. Mikor hazaértem megkérdeztem, evett e. Erre flegmán azt mondta, hogy nem kell neki a kaja, ha arra nem voltam képes, hogy itthon legyek és kaját adjak neki. Az eszem megáll!
2013. dec. 27. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Azért mi az, hogy "nem vártad otthon"? A feleség nem kiskutya, hogy otthon várja a gazdit. Szerintem nem tisztel téged, de te tudod. Azon bedurcázik, hogy nem csóvál neki senki, pedig ŐŐŐ éppen hazajött, gondolom milyen fáradtan, ahh szegény... ?? na pff. Szerintem rúgd ki.
2013. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%

"Azért mi az, hogy "nem vártad otthon"? A feleség nem kiskutya, hogy otthon várja a gazdit. "


Ne haragudj, de te nem örülsz annak, ha hazaérsz és a párod boldogan vár? Mert én igenis szoktam várni a páromat, ettől mégsem érzem magam kiskutyának.

2013. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
5%

Ha háztartásbeli vagy, tehát otthon dolgozol, akkor jogos a férjed kiakadása. Jogosan haragudott meg.


Igen muszáj kiszolgálnod, mert ő keresi a pénzt, te meg a háztartást vezeted.

2013. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Te férjed, te tudod .....
2013. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
13:es akkor mar el sem mehet otthonrol??
2013. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy elmehet, de nem hinném, hogy azért, mert tett egy kijelentést, rögtön ki kellene őt dobni. Néha kiakadok, hogy valaki tesz egy rossz kijelentést és mások rögtön azt tanácsolják, hogy dobja ki, holott lehet, hogy amúgy jól megvannak, rendes és szerethető ember, csak épp rossz napja volt.
2013. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%

Az uszály úszik ly-vel, a muszáj pontos j-vel írandó. Az evett-e pedig kötőjellel. Ennyit a durvább nyelvtani hibákról. És igen, ezek fontosak! Ha ide írsz, és ilyen szarvashibákkal teli szöveget teszel fel, akkor nagyon hamar kialakítasz egy képet önmagadról - és önmagad ellen.


Nem, nem muszáj. De amikor hozzámentél, akkor is tudtad, hogy milyen ember, nemdebár?


Nem az a gond itt, hogy ki kell szolgálni, hanem az, hogy egyedül volt, elhanyagolva érezte magát, mert te elmentél haza mamucihoz. Ezért durcult be. Talán le kéne ülnötök beszélgetni - itt kezdődik minden probléma megoldása.


Szép estét! :)

2013. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
Ha nem szerelemből, vagy szeretetből teszed akkor ne tedd. Az én párom nem várja el de szívesen teszem. ez rajtad áll. gondold át. Mindenáron nem kell!
2013. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%
Ha nem szerelemből, vagy szeretetből teszed akkor ne tedd. Az én párom nem várja el de szívesen teszem. ez rajtad áll. gondold át. Mindenáron nem kell!Modjuk ebben nem volt igaza. Ne hidd mindenre hogy a te hibád. Amit mondott az sértő és igazságtalan!
2013. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ha a férjem munkanélküli lenne, elvárhatnám, hogy amint hazaérek, elém tegye a hamit?
2013. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!