Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszály nekem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszály nekem a férjemet kiszolgálni? Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés
Ma megfőztem, takarítottam, elmosogattam és elmentem anyámhoz. Párom hazaért öt óra körül, én akkor még nem értem haza. Mikor hazaértem megkérdeztem, evett e. Erre flegmán azt mondta, hogy nem kell neki a kaja, ha arra nem voltam képes, hogy itthon legyek és kaját adjak neki. Az eszem megáll!
2013. dec. 27. 20:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

"Ne haragudj, de te nem örülsz annak, ha hazaérsz és a párod boldogan vár?"


Hát, nem tudom. Ha otthon vagyok, vagy semmi más dolgom, akkor igen, örülök ha hazajön a párom, megölelem, örülünk, stb. Ha meg dolgom van, akkor szépen hazamegy, lerakja a cuccait, megkajál, és megy tovább a napja.

Jah, és én semmivel se szeretném jobban a párom, ha minden nap "csóválva" otthon várna és örömködne. Az azt jelentené, hogy ez a legfontosabb dolga / életcélja / stb, ami hát elég szánalmas. Szóval ezt egy kiskutya is tudja, és az még aranyos is. A párom meg legyen elsősorban egyén, másodsorban a párom aki szeret, és akit szeretek, ne egy élet nélküli "másik fél". Mert hogy a pár ezt jelenti, ezért nem is használom sűrűn ezt a szót.

2013. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de te nem örülsz annak, ha hazaérsz és a párod boldogan vár?"


A hangsuly nem ezen van. Olvasd el a kerdest es rajosz mi a gond.

2013. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ne huzd fel magad.Majd ha éhes lesz megtalálja a kaját.nem a cselédje vagy a felesége.ha puffogjon majd lenyugszik.éh gyomorra szörnyűeket lehet álmodni:))úgy is feladja
2013. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem haragudott meg jogosan, de gondolom, a férjed már a megismerkedésetekkor ilyen volt, ezt előbb kellett volna megbeszélni, hogy milyen a munkamegosztás.

Én ilyen tekintélyelvű hímsoviniszta alakhoz nem is mentem volna hozzá a magam részéről.

2013. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

Mondja meg már valaki, hogy hogyan néz ki az a jelenet, amikor egy nő kiszolgálja a férjét???! Az ipse ül az asztalnál előkével a nyakában és a nő el teszi a gőzölgő ételt, majd felvágja falatokra és egyesével a szájába adja, a végén pedig megtöröli a száját és neki áll mosogatni???

Lehet én jöttem más bolygóról, de nem tudom elképzelni. Mi a férjemmel együtt kivonulunk a konyhába, elővesszük amit enni szeretnénk, főzünk teát, aki utóbb ül le, adja a már ülőnek az elmaradt dolgokat (mindig elfelejtünk valamit, főleg én ) aztán kedélyesen megvacsorázunk, akit rá lehet szedni az mosogat, mondjuk egy masszázs fejében. Vagy egyikünk elpakol, másikunk mosogat addig. Szóval nekem ez a kiszolgálás téma kínai...


25N

2013. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez kellett... :D
2013. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól ha a kérdező háztartásbeli (már ha az), még a férjének nincs joga cselédnek nézni...


Egyébként pedig, a pasikat nem kell elkényeztetni teljesen, mert lusták lesznek.


Nálunk a férjem dolgozik többet. Én 8-at, ő 12-t. Így a házimunka nagyobb része is az enyém, hogy arányaiban ugyanannyit dolgozzunk. De igenis kiveszi a részét a házimunkából.


Igenis összeszedetem vele azt a szemetet amit ő hagy maga után, a tányérjait a szobából kivitetem vele a mosogatóba, a szennyesét nem hagyhatja szét mindenütt, csak a szennyesben, különben nem mosom ki és mehet koszosban és stb...


Igen, főzök, mert szeretek főzni. De nem vagyok a cselédje. Segít dolgokban, mert nem hagytam hogy elkanászodjon, úgy ahogy az anyja hagyta....aki mindent megcsinált helyette.


Ha te, kedves kérdező hagytad, hogy elkényelmesedjen, az a te hibád, nem az övé.


27/N

2013. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#20

Igen, ha en munka nelkul lennek es a felesegem meg dolgozna, akkor zokszo nelkul csinalnek meg legalabb otthon minden haztartasi munkat.

Ez oda vissza mukodik termeszetesen.

2014. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#27:


termeszetesen ez igy teljesen korrekt:

"Nálunk a férjem dolgozik többet. Én 8-at, ő 12-t. Így a házimunka nagyobb része is az enyém, hogy arányaiban ugyanannyit dolgozzunk. De igenis kiveszi a részét a házimunkából. "


Ha te is dolgozol, akkor joggal varod el hogy o is dolgozzon otthon.

2014. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Amugy ugyanez a kerdes forditva:


muszaj nekem a felesegemet eltartani, aki nem dolgozik, es meg csak arra se kepes hogy mikor az atdolgozott nap utan hazaerek legalabb egy vacsorat elemtegyen?

2014. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!