Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is halálra itélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is halálra itélt az a házasság, ami az első, hosszútávú kapcsolatból születik? Illetve ha csakis vele volt szexuális kapcsolat házasság előtt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint ki kell élni magunkat, főleg szex terén. Van itt olyan, akinek esetleg az első hosszútávú kapcsolatából lett házasság, gyerek és még mindig együtt vannak?
2014. jan. 27. 17:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is az első kapcsolatomban vagyok ma is, vele voltam együtt csak szexuálisan, és nem hiányzik más, soha eszembe sem jutott. Imádjuk egymást ma is. Nem sokára esküvőnk lesz és gyerekeket tervezünk. Szerintem ez a kiélés duma hülyeség, attól lesz valakinek jobb az élete minél több emberrel szexel?
2014. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is a férjem volt az első komoly kapcsolatom,előtte még nem is csókolóztam senkivel,(de ezt egy barátnőmön kívül senki nem tudta)-mert nagy bulizós és szabad szájú csaj voltam,(vagyok). Az ,hogy 19-évesen férjhez mentem,nem hátráltatott semmiben,mindent átélhettem a férjemmel amit 5-6-partnerrel tehettem volna lányként,nem tudatosan tartogattam a "nagy szüzességet"egyszerűen nem találkoztam olyannal aki le vett volna a lábamról'. A férjem meg 4-évvel idősebb volt feleséget szeretett volna és gyerekeket,21-éve vagyunk együtt amink van azért együtt küzdöttünk meg,két szép kamasz gyerekünk van.Soha nem kellett féltékenykednem mert a férjem nem az a típus aki kedveli a ledér nőket,én meg nem vagyok az a kelletem magam típus,van egy ép kéz -láb férfi mellettem mit érdekelne más? -Mert csinosabb,izmosabb,divatosabb,fiatalabb mint az enyém? Na és?
2014. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

Mindent megkapok a férjemtől, amire csak vágyok, sőt, még sokkal többet is. Őszintén szeretjük egymást, emberileg is tiszteljük a másikat, jó barátok vagyunk, jól működünk együtt (és "ráadásként" szerelmesek is vagyunk, egyre jobban).

Ha ezt felrúgnám pusztán azért, hogy egy másik f**** fogjak, már bocsánat, én lennék a világ legnagyobb marhája :)

2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem tartom halálra ítéltnek, de én már nem is élhetem ezt át. Mindenesetre ritka. Én 17 évesen jöttem össze a barátommal, 5 évig voltunk együtt, már terveztük, hogy összeköltözünk és később összeházasodunk, a barátom nagyon szerelmes volt, én egyre kevésbé. Már nem érdekelt. Jól döntöttem, utána több kapcsolatom is volt, mind remek, szexuális téren is. Ha hozzámentem volna még kb. 20 évesen, mert akkor még nagy volt a szerelem, akkor azóta elvált nő lennék. Nem is ismerek olyat, aki az első párjával lenne, a környezetemben senki nincs ilyen, a szüleim is másodjára házasodtak mindketten. De hallani ilyet, szóval biztos létezik, örüljenek neki!
2014. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Húha, nem gondoltam volna, hogy ennyien lesztek. Meglepődtem. Nagyon örülök, ha nektek jól működik, nagy gratuláció! Én és a párom is 7 évig voltunk együtt, gimis voltam, amikor először találkoztunk, majd szórakozni kezdtünk. Nagy szerelem lett belőle, igazán minden működött. Ő nemrég véget vetett mindennek. Nem történt hűtlenség, csak elhagyott, mert változást akar, besokallt. Tegnap meg felhivott sirva, hogy nagyon hiányzom és szeretné megbeszélni, megoldani. Teljesen tanácstalan vagyok...nem tudom, hogy most ez amiatt van e, mert nem volt még senki mással...Nekem nem volt rá sosem igényem, pedig az egyetemen rengeteg helyes fiú van, de sosem csaltam meg. Talán ha lett volna egy két kalandja másképp értékelné az egészet. Nem tudom mi lesz velünk, de én még mindig szeretem és fenntartom, hogy jó páros vagyunk/ voltunk...
2014. jan. 27. 18:38
 16/36 anonim ***** válasza:
Ez mindig egyénfüggő dolog.
2014. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon szép, hogy valaki leéli az első szerelmével a fél életét, 30 évet, de hogy ebből mennyi volt valódi boldogság és mennyi unalom, megszokás és bambulás, az megint más kérdés. Ahhoz, hogy tudd, ki illik hozzád, jobb, ha tisztába jössz azzal, milyen igényeid vannak, minden téren! Ehhez pedig az kell, hogy többféle embert megismerj, többféle élethelyzetet. Meg lehet alkudni az elsővel, aki relative megfelelő, de ez nem jelenti azt, hogy ő lenne az, aki hosszú távon boldoggá is tud tenni. Távkapcsolatból lett a házasságunk, de mindketten próbálkoztunk előtte másokkal is, és egészen pontosan tudtuk, hogy mit tudunk tolerálni, elfogadni és mit nem, hosszú távon.
2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nekem életem első (és utolsó) férfija a férjem. 10 éve élünk boldogan. 29/nő
2014. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

hát mi a férjemmel elég sok sztereotípiának ellentmondunk... két hónap után jegyzett el, lőttem két egy hónapos kapcsolata volt, nekem ő volt az első, 2 hónap után össze is költöztünk, rá 4 hónapra összeházasodtunk, egy év múlva született a lányunk, 18 éve vagyunk házasok.


Eszembe sem jut, hogy nem éltem ki magam, pedig 19 évesen mentem hozzá :)

2014. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
83%
Sztem ez így, ebben a formában hülyeség. Van többféle típusú ember, van olyan, aki úgy érzi, ki kell élnie magát / meg kell próbálnia több emberrel a szexet ahhoz, hogy jól döntsön később. De van olyan is, akinek nem. Párommal 2 éve vagyunk együtt, ő volt nekem az első az ágyban (22 éves voltam, amikor elvesztettem vele a szüzességem), és meg sem fordult a fejemben, hogy nekem most más férfit is ki kellene próbálnom, egyszerűen nem izgat, sőt beleborzongok, ha arra gondolok, hogy más pasassal lefeküdjek, akkor is, ha nem néz ki rosszul.
2014. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!