Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is halálra itélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is halálra itélt az a házasság, ami az első, hosszútávú kapcsolatból születik? Illetve ha csakis vele volt szexuális kapcsolat házasság előtt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint ki kell élni magunkat, főleg szex terén. Van itt olyan, akinek esetleg az első hosszútávú kapcsolatából lett házasság, gyerek és még mindig együtt vannak?
2014. jan. 27. 17:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Remélem, jól alakulnak a dolgok.

De ha nem, akkor sem azért, mert feltétlenül halálra ítélt lenne minden ilyen kapcsolat.

Meg az sem biztos, hogy azért nem találja meg valaki rögtön az igazit, mert ki akarja magát élni szex terén, igazából nem is értem, miért szólják meg sokszor azok, akik az első szerelmükkel vannak azokat, akiknek nem így sikerült.

2014. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szüleim, férjem szülei, mind 60 körüliek, 35-40 éve házasok.
2014. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2014. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Sziatok! Mi 18 éve vagyunk együtt 8 éve vagyunk házzasok.

A kislányunk 7 éves.

Nekem is sokszor mondták mondják,hogy nem éltem még ki magam ( igazuk van már rájöttem a sex terén is a férjem az első ) de minden nagyon jól mükődik nem bánom,hogy így alakult az életem.

2014. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

45,46 évesek vagyunk,én 19 a férjem 20 volt,mikor összeházasodtunk.idén 27 éves házasok leszünk.

Nekem a szexterén ő volt az első, azóta se volt más.A férjemnek pár barátnője volt csak előttem,de a házasságunk 23 évében volt egy félrelépése....kapuzárási pánik,Újrakezdtük,és minden jobb mint valaha...

Nekem nem hiányzik, hogy mással is szexeljek...

2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Igen mi 8 éve vagyunk együtt. 5 éve élünk együtt és 4 éve vagyunk házasok nagyobbik fiunk 3 lesz kisebbik 15hónapos.


Egyikünk sem volt nagy kalandvadász (bár páromnak már volt dolga előttem is párszor nővel :-) ), lényegében mondhatni egymáson gyakoroltuk ki a praktikákat:-) Mai világban semmi sem tabu. Rengeteg információ van mindenről pl.: szexről is. Így mi is válallkozó szelleműen ellestünk innen-onnak 1-2 praktikát :-)


Mindketten borzasztó magasra tettük a lécet, és bizony nem igen akadt aki megugórta és az elvárásainkból nem engedtük. Ez lehetett az oda annak, hogy az igazi kalandozás kimaradt az életünkből. Én nem érzem a hiányát, sőt örülök hogy az elveimhez hű maradtam és gondosan megszűrtem az "udvarlókat".

Én 21 voltam mikor megíismertem páromat aki 25 volt. Egyikünk sem volt bányarém, elhízott vagy kvazimódó, vagy anit szórakozós. És hogy miért telt el 3 év az összeköltözésig ennek is egyszerű oka van - én bizony meló előtt nem kívántam sehova/senkihez sem költözni így amíg le nem diplomáztam ( ami után azonnal dolgozni kezdtem)nem költöztem aztán kipróbáltuk 1 évig a közös életet és mível így sem akadt probléma; nem láttuk akadályát a házasságnak.


Szóval csak pozitívan és HAJRÁ! SOK BOLDOGSÁGOT!

2015. máj. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!