Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedi jelenség a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi jelenség a férjem a mai világban vagy sok ilyen pasi szaladgál?

Figyelt kérdés
Először is remek ember, magas, jóképű, jószívű, gyengéd. Két gyerekünk van, rendesen kiveszi a részét mindenből. Hétvégén bevásárolni megy, ha kell viszi magával a két éves fiunkat is. Fizetését hazaadja, (sosem kérdezi, hogy mire ment el ennyi meg annyi) munka után hazajön, velünk van. Nem jár sörözni a haverokkal, mert nincs neki. Szex terén is minden jó, csak, most, hogy szoptatok (három hónapos baba is van) nekem nagyon lecsökkent a libidóm, de azzal kapcsolatban is megértő. Azt mondja, hogy semmi baj, ez is a gyermekvállalás része. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ilyen embert nem lehet minden sarkon fogni. Nem piszkál, hogy fogyjak le azonnal, szóval odavagyok érte. Annyi hibája van talán, hogy nagyon magának való, nehezen alakít kapcsolatokat. NIncs egy baráti házaspár sem, akikkel néha összejárnánk. Nekem ez hiányzik egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Ja, amit még vele kaptam az a közvetlen, szűk családja, na az kritikán aluli. Álmodni sem tudtam volna, hogy ilyen anyós meg sógor létezik, de sajnos igen. Sokszor elgondolkodom, hogy a férjem, hogy lehet ezeknek a rokona...
2014. febr. 12. 06:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
a papucsság nem itt kezdődik...ez egy alapvető, normális viselkedés!!! nem az van amit én mondok, hanem együtt döntünk dolgokról...mindkettőnk véleménye, gondolata, ötlete számít....
2014. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö! Soraidat olvasva ugy erzem kezet foghatunk.

A mi esetünkben annyi, hogy nincs 2 gyerek es a csaladjaval semmi problema.

2014. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban a "rossz fiúkat" kerestem, mindig őket választottam. Bár a férjem is kicsit ilyen volt még a kapcsolatunk elején, idővel lenyugodott, benőtt a fejünk lágya :-)

Jobb társat el sem tudnék képzelni. Mi eléggé nyitottak és őszinték vagyunk egymáshoz és hülyeségből szoktunk beszélgetni arról, hogy a környezetünkből kit választanánk, ha nem lennénk egymásnak és mindig meglepődünk, hogy valószínűleg szinglik maradnánk, mert nem volna megfelelő partner.

Ha mégis akadna, biztosan ilyen "unalmas" férfit választanék, mint pl. a tiéd. :-) (akiket 20 évesen még nagy ívben kerültem.)

2014. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos én közelről látom és tudom milyen az, amikor egy pár évekig elhanyagolja a barátait vagy nincsenek is. Nincs senkijük egymáson és a gyerekeken kívül, és aztán a gyerekekre tukmálják rá a problémáikat, amit egymással nem tudnak megbeszélni. De egyébként kinek a pap, kinek a paplan. Én egy ilyen kapcsolatban nem érezném jól magam, nem akarok a páromnak zsebpénzt adni. És végül mindenki szemében egyedi a pasija, mégsem rohan GYK-ra kiírni, hogy milyen jó pasi, és az esetleges eltérő véleményekkel szemben dühösen reagálni.
2014. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy zsebpénzt adok neki??? Szerintem ez a rosszindulat, amit írtam az előbb is. Közös a bankszámlánk, nem szólok bele, hogy a hobbijára mit költés mikor. illetve Ő sem szól bele abba, hogyha a DM-ben otthagyok 10 ezret egyszerre.

Írd már le, ill. másold már be, mikor azt "írtam", hogy zsebpénzt adok neki.

Illetve, hogy megjegyeztem, hogy nem értem a rossz indulatot, az neked miért dühös reakció? Nem szitkozódtam, nem dühöngtem, csak megjegyeztem valamit.

2014. febr. 12. 09:15
 26/46 anonim ***** válasza:
69%
Én is csak megjegyeztem valamit,ami neked nem tetszik és egyből (valószínűleg csak én nem tudok olvasni a sorok között) "nyugodtan" reagálsz. De elmondom neked még egyszer, kinek a pap, kinek a paplan. Ha te jól érzed magad ebben a kapcsolatban,akkor örülj neki. Ne ülj a gép előtt hanem játssz a gyerekekkel, foglalkozz a férjeddel és ennyi. Nem muszáj hencengi, nem csak neked jó az életed. ;-)
2014. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi! :)
2014. febr. 12. 09:36
 28/46 anonim ***** válasza:
55%
Keveset keres. Ugye?
2014. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem a férjem, és még csak fél éve hogy együtt vagyunk, de ugyanezeket tudom elmondani róla :) Okos, intelligens, célratörő, nagyon udvarias, odafigyelő, rendes, főzni is tud! :) és még sorolhatnám... szex is jó vele és még a családját is imádom! Szóval szerintem elég ilyen pasi szaladgál a világban, kérdés, hogy ki találja meg őket? :)
2014. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Komolyan, jó, hallani, hogy ennyien írjátok, hogy hasonló a párotok. Igen, ez jó kérdés: Ki találja meg őket? :)

Én kimondottan örülök, hogy az enyémet jó néhány nő koppintotta, mert unalmas volt nekik. :)

2014. febr. 12. 10:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!