Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedi jelenség a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi jelenség a férjem a mai világban vagy sok ilyen pasi szaladgál?

Figyelt kérdés
Először is remek ember, magas, jóképű, jószívű, gyengéd. Két gyerekünk van, rendesen kiveszi a részét mindenből. Hétvégén bevásárolni megy, ha kell viszi magával a két éves fiunkat is. Fizetését hazaadja, (sosem kérdezi, hogy mire ment el ennyi meg annyi) munka után hazajön, velünk van. Nem jár sörözni a haverokkal, mert nincs neki. Szex terén is minden jó, csak, most, hogy szoptatok (három hónapos baba is van) nekem nagyon lecsökkent a libidóm, de azzal kapcsolatban is megértő. Azt mondja, hogy semmi baj, ez is a gyermekvállalás része. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ilyen embert nem lehet minden sarkon fogni. Nem piszkál, hogy fogyjak le azonnal, szóval odavagyok érte. Annyi hibája van talán, hogy nagyon magának való, nehezen alakít kapcsolatokat. NIncs egy baráti házaspár sem, akikkel néha összejárnánk. Nekem ez hiányzik egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Ja, amit még vele kaptam az a közvetlen, szűk családja, na az kritikán aluli. Álmodni sem tudtam volna, hogy ilyen anyós meg sógor létezik, de sajnos igen. Sokszor elgondolkodom, hogy a férjem, hogy lehet ezeknek a rokona...
2014. febr. 12. 06:53
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Férjemet is sok nő lepattintotta, mikor próbálkozott. Az volt az indok, hogy unalmas. Érdekes, nekem nem unalmas. Tény, hogy sovány volt, mikor megismertem, de emiatt nem koptattam le. Jókat ettünk együtt és most emberi súlya van. 193 cm és ehhez 90-95 kiló között mozog.

Szingli barátnőimre azt szokta mondani, amit az egyik válaszoló írt, hogy a rossz fiúkat keresik, azokkal meg nem fog családot alapítani.

2014. febr. 12. 07:45
 12/46 A kérdező kommentje:

Azért jó olvasni, hogy másnak is van hasonló lelkületű párja és jó kapcsolatok. Köszönöm, hogy leírtátok.


A kórházban a kismama, akivel együtt szültem és laktam abban a pár napban, nagyon jóban lettünk. Tartjuk a kapcsolatot még most is. Meghívtam őket, mert a férje is szimpatikus. Férjem azt mondja, hogy akkor jöjjenek, amikor Ő nincs itthon. Neki fárasztó a munkája, piszkálják a főnökei és neki azok idegenek. Ő nem tud csak úgy beszélgetni, mint én...

Ez van. Azt mondta, hogy ezt tudtam, amikor hozzámentem. Igaz, akkor is ilyen volt. Erőltetni meg nem akarom a dolgot.

2014. febr. 12. 07:51
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem is ilyen :) nekünk sincsenek barátaink, de engem ez abszolut nem zavar, nincs rá igényem. illetve az anyosom és a sogaraim is ilyen emberek, mint a férjem. semmibe, de semmibe nem szolnak bele.
2014. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
44%
Miután jól kidicsekedted magad, annyit mondok neked: becsüld meg, mert mert egyrészt senki sem tökeletes, másrészt ha az a pasi ennyivel jobb, mi te, akkor nagyon-nagyon sokat kell pedáloznod neki.
2014. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy lehet, hogy még egy ilyen kérdéshez is tudnak rosszindulatúan, keserűen hozzászólni...
2014. febr. 12. 08:48
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen remek párom van! Csak neki még a családja is normális :D
2014. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
36%
Hát nekem nem kéne egy papucs. Nekem is van egy ismerősöm akinek a barátja fel kel reggel 6-kor, hogy mosson egy adag ruhát! A barátnője meg délig döglik az ágyba. Az meg hogy nincs barátja, sok problémát fog okozni. Eygébként ez, hogy hazaadja a pénzét, hát nem tudom, gondolom adsz neki néha zsebpénzt is. :D
2014. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

én férjem is olyan mint a tiéd...mmint nem sok férfi szeret úgy egy nőt, ahogy az én férjem engem (én csak aput láttam még ilyennek...jó minta volt előttem:))

segít mindenben, megért mindent...mellettem van...neki a hibája, hogy saját maga mellett nagyon nehezen áll ki, és hogy lassú...én meg türelmetlen:D de ő ezt is tudja kezelni...és én is kaptam egy rémes családot mellé...mondjuk a fő baj apósommal van, aztán anyósom tutyimutyisága is hibádzik, sógornőmmel nagyon jol kijövök, nagymamákat imádom :)

szóval, hál istennek, találni még ilyen férfit :) nagyon szerencsés vagyok!!!

25L

2014. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
MIért papucs? Mert családcentrikus. Nem kel fel mosni, mert dolgozni megy, főzni sem főz, a háztartás az enyém, én vagyok itthon.
2014. febr. 12. 08:57
 20/46 A kérdező kommentje:

Sztem az a papucs, aki dolgozik és hagyja, hogy a párja dögöljön az ágyban, de nem az én férjem.

Négy éve vagyunk együtt, eddig nem okozott problémát, hogy nincsen baráti köre.

2014. febr. 12. 08:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!