Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedi jelenség a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi jelenség a férjem a mai világban vagy sok ilyen pasi szaladgál?

Figyelt kérdés
Először is remek ember, magas, jóképű, jószívű, gyengéd. Két gyerekünk van, rendesen kiveszi a részét mindenből. Hétvégén bevásárolni megy, ha kell viszi magával a két éves fiunkat is. Fizetését hazaadja, (sosem kérdezi, hogy mire ment el ennyi meg annyi) munka után hazajön, velünk van. Nem jár sörözni a haverokkal, mert nincs neki. Szex terén is minden jó, csak, most, hogy szoptatok (három hónapos baba is van) nekem nagyon lecsökkent a libidóm, de azzal kapcsolatban is megértő. Azt mondja, hogy semmi baj, ez is a gyermekvállalás része. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ilyen embert nem lehet minden sarkon fogni. Nem piszkál, hogy fogyjak le azonnal, szóval odavagyok érte. Annyi hibája van talán, hogy nagyon magának való, nehezen alakít kapcsolatokat. NIncs egy baráti házaspár sem, akikkel néha összejárnánk. Nekem ez hiányzik egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Ja, amit még vele kaptam az a közvetlen, szűk családja, na az kritikán aluli. Álmodni sem tudtam volna, hogy ilyen anyós meg sógor létezik, de sajnos igen. Sokszor elgondolkodom, hogy a férjem, hogy lehet ezeknek a rokona...
2014. febr. 12. 06:53
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
30. En is igy vagyok vele. Volt felesege 3 het hazassag utan hagyta ott, mert unalmas olt szamara. Nekem nem az :)Söt ha nezem, minden nap jobban szeretem es elegedettebb vagyok vele.
2014. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Kérdező! Semmi gond nincs a férjeddel!

A kedves 40%-os válaszadó teljesen másról kezdett el írni. Nem tudom, hogy kapcsolja ide azt, hogy akit ő ismer ott a csaj délig döglik az ágyba.

Van arany közép út is. Attól, hogy egy férfi a házastársát is ember számba veszi, még nem azt jelenti, hogy ezt a nő ki is használja. Biztos van ilyen, én aláírom, viszont nem minden fekete és fehér.

Bocsi, 40%-os de belőled árad a rosszindulat. Lehet neked a segítőkész férfiak nem jönnek be, de miért kell úgy írnod, mint ha belelátnál az életükbe, csak mert neked van ilyen ismerősöd?

2014. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém is egy angyal, jóképű, kedves, romantikus, imád, tisztel engem, nagy szerelemben és boldogsában élünk. Ráadásul még barátkozós is, nagyon jól összebarátkozott minden barátommal, barátnőim párjaival, megyünk együtt kirándulni, mozizni, bowlingozni, kajálni, iszogatni. A családja csak az anyjából és a nagyanyjából áll, de ők is nagyon jófejek, szeretem őket, főleg a nagymamáját, de anyósommal is jóban vagyunk. Mikor összejöttünk már volt saját lakása, autója.

Egyetlen dolog zavar benne, majdnem egy éve csődbement a cég ahol elég magas pozicióban dolgozott. Mivel ott nagyon jól teljesített, a főnöke elintézte neki, hogy bekerüljön egy másik helyre, igaz, hogy a fizetés hasonló, valamennyivel kevesebb csak, de nem olyan magas pozicó, nem olyan felelősségteljes munka, inkább lazulós. Úgy jött ide, hogy keres majd mást, de úgy látom egyre jobban bekényelmesedett ide, nincs felelősség, nem csesztetik, kényelmes. De tudom, hogy ő ennél többre képes, hiányzik, hogy olyan ambiciózis legyen, mint régen, öltönyben járjon, láttam rajta, hogy az neki is jobb volt. De itt úgy érzi biztos a helye, könnyű a munka, azt modnja, hogy megfelel neki, de közben én látom, hogy nem boldog egyáltalán a munkájában. Régen, mindig mesélt, hogy mi történt, miket csinált, most nincs mit mesélnie. Én meg egyre feljebb lépek a munkámban, többet is keresek, mint ő, és kezdem azt látni rajta, hogy ez zavarja, de valahogy túl kényelmes, hogy mást keressen. Nem mondom, nem könnyű jó munkát találni, de ő nem is próbálkozik.

Na jó, most nagyon elkaladoztam, szóval a lányeg az, hogy igen, van még pár tündéri pasi, de tudod mi van? A nők hajlamosak őket nem észrevenni. A férjemnek is én voltam az első komoly kapcsolata. Igaz, őt se fogta meg egyik nő se, akit megisert, de a nők se kapkodtak utána és nem értem, hogy miért, mert tényleg, kifejezetten jóképű, csak ú is, olyan jófiú. Nem veszélyes, nem ideges, nem veszekszik, nem ordibál, lehet, hogy a mai nők az ilyen pasikat nem szeretik? :)

2014. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdést és a válaszokat örülni és szomorkodni tudtam volna.

Én hasonló férfi vagyok mint az általatok leírt férfiak/párok.Csak én még nem találtam nőt akivel együtt tudnék lenni.

Igen szomorúan tapasztalom,hogy lényegében csak családalapításnál jövök a képbe.Előbb nem igazán.Persze vannak kivételek,de általában az ilyen nők hamar elkelnek.

Jó mondjuk én nem Magyarországon élek és a katona élet miatt nem is igen lesz komolyabb kapcsolatom egy darabig.De valahol kiábrándító az egész :/

2014. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
34-es, hasonlo vagy a fent leirt pasikhoz, nincs meg senkid es katonai vagy? Hmm.. ;) :D
2014. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
*katona is vagy
2014. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Jézusom. Kérdező, ne figyelj itt egyesekre szerintem... durva, hogy már egyből papucs a férfi attól, ha néha bevásárol vagy megfőz...

34-es válaszoló: Ne keseredj el, egyáltalán nem igaz, hogy először mindenkinek a "rosszfiúk" kellenek. Nem szeretném magamat fényezni, mert az nagyon messze áll tőlem, de csinos vagyok, és a barátnőim is azok, még a gimiből ismerem őket. Sok pasi ránk szállt, és ha kidobjuk magunkat, akkor akárkivel összejöhettünk volna hetekig-hónapokig, nekem mégis a mostani férjem kellett, már akkor is. Nem egy rosszfiú, sem kinézetre, sem viselkedésre, mégis imádni való, olyan, mint ahogy a kérdező is írt a saját férjéről.

Néha azt érzem, hogy meg sem érdemlem őt, annyira értékes ember és figyelmes hozzám. Ettől függetlenül igazi férfi, aki képes összetartani minket, ügyeket intéz, "irányít", ha olyan van, de a szíve meg aranyból van. Vannak hibái neki is, néha kicsit akaratos, makacskodik, de sosem veszélyes szinten, mindig jókat nevetünk még a saját hülyeségeinken is. Szóval igen... vannak még ilyen úriemberek is. :)

2014. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Jó ilyen történeteket hallani. Tényleg. Szívből örülök sokak boldogságának. Katona embernek nagyon drukkolok, hogy találjon egy kedves, családcentrikus lányt. Szerintem fog is találni.
2014. febr. 12. 14:08
 39/46 anonim ***** válasza:

Írtam is,hogy van kivétel.

Csak hát az én esetemben nehéz.Lehetett volna akár házasság is a volt barátnőmmel.De nem bírta a távolságot.Két váltás között ismerkedtünk meg és úgy mentem ki Afganisztánba 6 hónapra,hogy megvár.De vissza már szingliként jöttem.

Vannak kivételek,sok rendes nő keres rendes pasit.De akikbe belefutottam azoknak már volt valakijük vagy csak kaland kellett.

2014. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Van egy szingli, csinos barátnőm, de 34 éves budapesti. Jóravaló férfi kellene neki.
2014. febr. 12. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!