Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedi jelenség a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi jelenség a férjem a mai világban vagy sok ilyen pasi szaladgál?

Figyelt kérdés
Először is remek ember, magas, jóképű, jószívű, gyengéd. Két gyerekünk van, rendesen kiveszi a részét mindenből. Hétvégén bevásárolni megy, ha kell viszi magával a két éves fiunkat is. Fizetését hazaadja, (sosem kérdezi, hogy mire ment el ennyi meg annyi) munka után hazajön, velünk van. Nem jár sörözni a haverokkal, mert nincs neki. Szex terén is minden jó, csak, most, hogy szoptatok (három hónapos baba is van) nekem nagyon lecsökkent a libidóm, de azzal kapcsolatban is megértő. Azt mondja, hogy semmi baj, ez is a gyermekvállalás része. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ilyen embert nem lehet minden sarkon fogni. Nem piszkál, hogy fogyjak le azonnal, szóval odavagyok érte. Annyi hibája van talán, hogy nagyon magának való, nehezen alakít kapcsolatokat. NIncs egy baráti házaspár sem, akikkel néha összejárnánk. Nekem ez hiányzik egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Ja, amit még vele kaptam az a közvetlen, szűk családja, na az kritikán aluli. Álmodni sem tudtam volna, hogy ilyen anyós meg sógor létezik, de sajnos igen. Sokszor elgondolkodom, hogy a férjem, hogy lehet ezeknek a rokona...
2014. febr. 12. 06:53
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
34 remelem te is talalsz magadnak megfelelö lanyt.Lehet hogy nincs is messze töled, csak meg nem figyeltetek fel egymasra. Es soha ne erezd magad papucsnak, amiert ilyen vagy.Sok nö a fel eletet odaadna egy ilyen ferfiert.
2014. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Nem Magyarországon élek.Csak néha évente kétévente járok Budapestre és Balatonra.

31 éves örök fiatal vagyok :)

2014. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek igazából mi a lényege?

Örülök, hogy megtaláltad a hozzád illő párt, nekem például nagyon nem lenne ideális. Én szeretem ha a páromnak vannak barátai, nekem is vannak, szóval tudjunk külön is programot csinálni és ne csak én legyek azon kívül se család se barátok. A lényeg, hogy ti jól kijöttök egymással.

2014. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Attol függetlenül meg talalhatsz magadnak jo feleseget.

Nem feltetlenül kell magyart keresni, ha erted mire gondolok :-)

2014. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Nem csak magyart keresek.Sok helyen megfordultam már.De nagyjából 1 és ugyan az a helyzet.

Persze a társam felesége folyton bemutat nőknek csak egyik se fog meg.Neki nagy szerencséje van.15 éve házasok.3 kiküldetést csináltunk végig és a felesége mindig ott volt amikor leszálltunk a repülőről otthon.Szóval nagyon irigylem.

2014. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Én és a barátnőm is mindig azt mondogatjuk,hogy hogyan lehet ekkora szerencsénk, hogy a mai világba ilyen férjet találtunk mint amilyen. :)

Jóképű, ügyes, imád engem, mindent megad nekünk...18 éve vagyunk együtt, 3 csodás gyerekünk van. Áldom a sorsot, hogy az utamba sodorta őt. Ha körbenézek, ma már nehezen tudnék ilyen pasit kifogni. Persze vannak most is, csak talán később érnek, később mernek felelősséget vállalni, szórakozni akarnak csak, élni az életet..

Kedves katona! Kivánom,hogy minél előbb megtaláld az igazit. Elárulok valamit! A nők imádják az egyenruhát. :) Olyan szexi tud lenni..

Még annyit fűznék hozzá, hogy tényleg jó lenne ha lennének barátaitok, mert anélkül kicsit üres az élet..

2014. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!