Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért az a normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a normális, hogy a feleség főz, mos, takarít a férj pedig egy rántottát nem tud elkészíteni egyedül, vagy mosni magára?

Figyelt kérdés

Jövőhéten el kell utaznom az ország másik felébe egy temetésre. Busszal megyek, tehát 2 napig nem leszek itthon.

A férjem már most bepánikolt, hogy addig ki fog főzni, mi lesz a takarítással és a mosással?

Megkérdeztem anyósomat, miért nem tanult meg a pici fia főzni, gondoskodni magáról?

Anyósom azt mondta, mert a nő dolga, hogy ellássa a férfit! Milyen hülye felfogás ez?!


2014. márc. 19. 11:19
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki az asszonykája nélkül képes éhen halni, az meg is érdemli. Az nem is férfi, hanem egy oltári nagy alamuszi PAPUCS. és ha most, hirtelen menekülni kéne egy nagy atomkatasztrófda miatt, és csak egy lakatlan szigeten lennétek biztonságban, akkor mi lenne? ott aztán nincs gáztüzhely, meg konyha, meg anyám tyúkja, ott neki kéne vadászni vagy halászni nem ott is nyekeregni, hogy most akkor ö éhen fog halni. Mi az isten van az ilyen férfiakkal?? Az agyam eldobom.. :D Ha ne adj isten veled valami történik (és mondjuk anyucikája sincs már), akkor is éhen hal, vagy mi?? :D


Persze oké, abban is van valami, hogy lehetett volna neked is tanítgatni öt pár dolgot megfözni, de 1. kötve hiszem, hogy nagy kedve/ érdeklödése lett volna, 2. nem csecsemö volt már akkor sem, mikor megismerkedtetek. Nem egy gyerekhez mentél feleségül, akit tanítgatni kell, mint az anyja

2014. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ez a normális. Én nem tudnám elképzelni az életemet így. De, igaza van annak, aki azt írta, hogy a társadat Te választottad és nem véletlenül. Szerintem sem rossz ötlet a tanítás, vagy beszélgetés ilyen esetekben.

Részvétem! Szerintem most érzékenyebb is lehetsz a veszteség miatt, így lehet, hogy máskor ez nem is zavarna annyira, hogy kérdést írj ki róla. :)


25N

2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem keresel egy normális partnert normális családi háttérrel?
2022. febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!