Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

28 eves no vagyok,ferjem 30 eves. 5 eve hazasodtunk ossze.

Hazassagunk elott kulon kasszan voltunk, viszont amikor osszehazasodtunk mindkettonk szamara magatol ertetodo volt,hogy akkor kozos kassza lesz. Ez eddig teljesen jol mukodott,vagyis mukodik most is,csak en ugy gondolom,hogy mivel no vagyok,ezert vannak alapveto szuksegleteim. Mint peldaul piperecucc,ruhak,szepsegapolasi dolgok stb. Az en fizum 180,ferjeme 210. Az en 180-as fizumbol havi rendszeresseggel el szoktam tenni 30 ezer forintot,hogy ha esetleg ho vegen nem marad penz,akkor en akkor is meg tudjam venni,ha valamire szuksegem van. Pl. kineztem valamit,kijott egy uj piperecucc stbstb.

Na most a ferjem tegnap megtalalta a dugipenzem(ami eppen most 58 ezer forint,mert nem mindig koltok pont 30 ezret havonta. Van,hogy csak 10-et koltok,de volt mar 45 is),es elkezdte nekem mondani a magaet,hogy en becsaptam ot,es hogy en tulajdonkeppen minek is rakok felre magamra,es hogy egy hazassagban nem megengedett a dugipenz, stbstb.

Most szoba se all velem. Tenyleg ekkor problema ez? Hogy no letemre szuksegem van arra,hogy figyeljek magamra,es ne hagyjam magam el?

Szerintetek ez tenyleg ekkora problema,hogy nekm van dugipenzem? Hogy velekedtek errol?

Ferjek/felesegek! Nektek van dugi penzetek? Ha nincs,akkor miert nincs?

Elore is koszonom a valaszokat!


(Bocsi a terjedelem miatt,es az ekezethasznalat miatt is,de sajnos angol billentyuzetem van.)



2014. ápr. 6. 15:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Miért kellett erre külön elrakni? Nem engedné, hogy megvedd?
2014. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

szerintem elfogadott a dugipénz nálunk is van

én biztos nem akadnék fönn rajta

2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
Miert kutatott? Okosabb is lehettel volna, jobban eldugni, vagy hazon kivul. O is ko;t va;amit magara, nem? En nem hatralnek meg, tartanam magam a dugipenzhez, vagy minden honapban nyiltan megvennem a kozosbol ami kell. Milyen hazassag az, ahol szamoljak ki mennyibe kerul?
2014. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Nincs dugipénzem, amit elteszek, arról tud. Ebből van, hogy nekem 1 hónapban pl. nincs szükségem pipere cuccra, vagy ilyesmire, így az marad, viszont a lányomnak veszek olyan dolgokat, amire éppen szüksége van, vagy tudom, hogy szeretne. De van, hogy nekem jön be váratlan kiadás, így én abból fedezem azt, amit eltettem. De olyan is előfordult már 1x, hogy titokban gyűjtöttem nyaralásra, de ugye az mégsem dugi, inkább meglepi.

Szerintem ha meg is keresed a szükségleteidre valót, akkor igazából nem értem, miért akad ki, mert gyakorlatilag nem dugipénz, mivel magadra költöd. Ő is költ mondjuk a hobbijára, vagy heti x sörre/gyorsétteremre/cigire, Te meg magadra. Inkább az lesz a baj, hogy neki nincs dugipénze...

2014. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Két helyen tartok pénzt: a bankszámlán és a pénztárcámban. A párom a számlámat látja a neten (én is az övét nyilván), a tárcáink tartalmáról meg nem szoktuk kérdezgetni egymást, nekem olyan mindegy, hogy éppen 5 vagy 25ezer van nála, ráadásul abba sem akarok beleszólni, hogy mire költi...
2014. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Őt ez nem azért bántotta,mert kicsit elraktál a pénzből,hanem mert nem tudott róla és nem beszéltétek meg.

Amúgy nálunk nincs ilyen,mert nem teljesen vagyunk közös kasszán.A kiadásokat stb. elosztjuk arányosan,van egy közös számlánk amire gyűjtünk úgy,hogy fix összeget rak mindkettőnk erre a számlára.A fizetésünkből megmarat pénzt pedig mindenki arra költi amire akarja.Így dugdosásra sincs szükség.A férjem is gyűjt saját magának és én is a saját cuccaimra.

2014. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

"en ugy gondolom,hogy mivel no vagyok,ezert vannak alapveto szuksegleteim"


A férfinak is vannak alapvető szükségletei, ezzel érvelni nem okos dolog.

2014. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem maga a pénz a lényeg, hanem hogy becsaptad a férjed. Én nő vagyok, de igen, nekem ez "ekkora" baj lenne.


" Nektek van dugi penzetek? Ha nincs,akkor miert nincs? "


Ezt komolyan kérdezted? Hogy miért nem veri át mindenki a párját? Te nagyon gáz vagy.

2014. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
400.ooo forintból el kell dugni, hogy hó végén maradjon pénz piperecuccra? Nem is értem...Az alapvető tisztálkodási és piperecuccokat a közös pénzből illene megvenni, ahogy gondolom párod izzadásgátlóját, dezodorját, tusfürdő stb is ezekből veszitek meg. Gondolom nem veszel magadnak minden hónapba púdert, rúzst, szemceruzást stb. több tíz ezer forint értékben hogy erre kelljen elmenni a fizunak és ne maradjon hónap végére. Szerintem igaza van a férjednek ezek teljesen felesleges dolgok amikre te a dugipénzt használod. Ha mondjuk havi 30.ooo-et félretennél spórolás céljából, hogy azzal majd közösen kezdjetek később valamit akkor talán oké, de így nem is értem minek.
2014. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem kellett volna dugipénzt tartani, gondolom nem bànja ha veszel magadnak valamit, nàlunk legalàbb is igy müködik, söt, ha nekem nincs pénzem, a férjem zokszo nélkül megveszi a sminket, tisztasàgi cuccot. Nem bizol a férjedben?
2014. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!