Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

28 eves no vagyok,ferjem 30 eves. 5 eve hazasodtunk ossze.

Hazassagunk elott kulon kasszan voltunk, viszont amikor osszehazasodtunk mindkettonk szamara magatol ertetodo volt,hogy akkor kozos kassza lesz. Ez eddig teljesen jol mukodott,vagyis mukodik most is,csak en ugy gondolom,hogy mivel no vagyok,ezert vannak alapveto szuksegleteim. Mint peldaul piperecucc,ruhak,szepsegapolasi dolgok stb. Az en fizum 180,ferjeme 210. Az en 180-as fizumbol havi rendszeresseggel el szoktam tenni 30 ezer forintot,hogy ha esetleg ho vegen nem marad penz,akkor en akkor is meg tudjam venni,ha valamire szuksegem van. Pl. kineztem valamit,kijott egy uj piperecucc stbstb.

Na most a ferjem tegnap megtalalta a dugipenzem(ami eppen most 58 ezer forint,mert nem mindig koltok pont 30 ezret havonta. Van,hogy csak 10-et koltok,de volt mar 45 is),es elkezdte nekem mondani a magaet,hogy en becsaptam ot,es hogy en tulajdonkeppen minek is rakok felre magamra,es hogy egy hazassagban nem megengedett a dugipenz, stbstb.

Most szoba se all velem. Tenyleg ekkor problema ez? Hogy no letemre szuksegem van arra,hogy figyeljek magamra,es ne hagyjam magam el?

Szerintetek ez tenyleg ekkora problema,hogy nekm van dugipenzem? Hogy velekedtek errol?

Ferjek/felesegek! Nektek van dugi penzetek? Ha nincs,akkor miert nincs?

Elore is koszonom a valaszokat!


(Bocsi a terjedelem miatt,es az ekezethasznalat miatt is,de sajnos angol billentyuzetem van.)



2014. ápr. 6. 15:07
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

De konyorgom hat be se raktam azt a 30-at,csak a 150-et. Egyebkent o is kolt magara a sajat fizujabol,csak o a kozosbol veszi ki,de a sajat fizujabol! Tehat nem loptam meg ot,es ezt o is megmondta,hogy tulreagalta.

Egyebkent nem mindegy mar? Kibekultunk,tessek tovabblepni,te meg kedves utolso hagyd abba ezt a LOPAS LOPAS LOPAS,mert NEM LOPTAM MEG SENKIT!!!! Es csak teged neznek hulyenek,mert a kommntelok nagy resze is mondta,hogy nem loptam meg,hiszen ez a sajat fizetesem!!!!

Nem fogok ehhez a kerdeshez tobbet irni.

Koszonom a valaszokat,mindenkit szivem szerint pontoztam!

2014. ápr. 7. 07:30
 32/36 anonim ***** válasza:
Te egyébként saját bevallásod szerint nem vagy vásárlásmániás?
2014. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
91%

Ennek az egésznek semmi teteje. Csodálkoznak, miért ennyi a válás, de harmincas házaspár tagjai sem képesek kommunikálni egymással. Miért nem mondtad ezt meg a férjednek? Mi az, hogy dugipénz? Ti nem egy szekeret húztok, nem egyfelé mentek?!


Mennyi bajt okoz, ha nincs pénzkezelési kultúrája az embereknek, látod... Miért nem állapítottok meg egy adott összegű fun money-t, amit mindenki arra költ, amire akar? hogy élvezzétek az életet, érezzétek, hogy miért dolgoztok? Nem értem.

2014. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező nem is értem egyébként miért tetted ki a kérdést. Azt kérdezted, hogy ez tényleg akkora baj-e? Szerintetek ez tenyleg ekkora problema,hogy nekm van dugipenzem? Hogy velekedtek errol? stb. Ha megnézed a válaszadók 90%-a kb. elítéli azt amit csinálsz és igenis probléma. De Neked csak az az 1-2 válasz jut el az agyadig aki szerint ez normális.


Tedd fel a kérdést.

"Szerintetek nagy probléma ha a feleségem úgy tudja 180.ooo-et keresek, ez be is teszem a közös kasszába de 30.ooo-et elkártyázok, elsörözök titokba mert férfi vagyok és ez nekem jár? Van olyan hónap, hogy csak 10.ooo-et kártyázok el, de van hogy 50.000-et pókerezek el." Te mit szólnál? Mondanád azt, hogy ez teljesen normális hiszen a saját pénzéből költi? Biztos vagyok benne, hogy kiakadnál. Kétlem, hogy az a pénz amit te elköltesz az alapvető higiéniádhoz kellene. Gondolom nem szappant, sampont, veszel a dugipénzből hanem sminkcuccot, parfümöt, körömlakkot ilyesmit amire valljuk be egyáltalán nincs szükség megvenni minden hónapba újat és újat és jogosan ha a párod kiakad, hogy minek megint ilyenekre költeni. Ugyanúgy te is ki lennél akadva ha felesleges dolgokra költene.

2014. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nem fer, hogy ő belead mindent, te meg lecsípsz magadnak.
2014. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"De konyorgom hat be se raktam azt a 30-at,csak a 150-et.....Tehat nem loptam meg"


Te hallod amit beszélsz??

Olvasod amit ide leírsz??


Ha a tiedhez hasonló szöveget nyomna pl. egy teszkós pénztáros az esti zárásnál:

"Főnök úr! Van ugyan 30ezer Ft hiány a kasszában, de az nem lopás, mert eleve bele se tettem a pénzt"


(Ugye tudod, hogy ezért simán lecsuknának, ha pl. munkahelyen csinálnád ugyanezt, amit otthon! Ráadásul rendszeresen!)


Egy normális férfi, pont a hozzád hasonló nők miatt tart a házasságtól, mert azt látja, hogy a házasság alatt meglopja az asszony, a váláskor meg "kirabolja".


Nagyon sok nő létezik normális értékrenddel, de ők pont a hozzád hasonló lehúzósok miatt nem találnak rendes párt maguknak.


Az meg, hogy vannak veled egyetértő válaszolók, az őket minősíti!

Na meg téged!!

2014. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!