Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

28 eves no vagyok,ferjem 30 eves. 5 eve hazasodtunk ossze.

Hazassagunk elott kulon kasszan voltunk, viszont amikor osszehazasodtunk mindkettonk szamara magatol ertetodo volt,hogy akkor kozos kassza lesz. Ez eddig teljesen jol mukodott,vagyis mukodik most is,csak en ugy gondolom,hogy mivel no vagyok,ezert vannak alapveto szuksegleteim. Mint peldaul piperecucc,ruhak,szepsegapolasi dolgok stb. Az en fizum 180,ferjeme 210. Az en 180-as fizumbol havi rendszeresseggel el szoktam tenni 30 ezer forintot,hogy ha esetleg ho vegen nem marad penz,akkor en akkor is meg tudjam venni,ha valamire szuksegem van. Pl. kineztem valamit,kijott egy uj piperecucc stbstb.

Na most a ferjem tegnap megtalalta a dugipenzem(ami eppen most 58 ezer forint,mert nem mindig koltok pont 30 ezret havonta. Van,hogy csak 10-et koltok,de volt mar 45 is),es elkezdte nekem mondani a magaet,hogy en becsaptam ot,es hogy en tulajdonkeppen minek is rakok felre magamra,es hogy egy hazassagban nem megengedett a dugipenz, stbstb.

Most szoba se all velem. Tenyleg ekkor problema ez? Hogy no letemre szuksegem van arra,hogy figyeljek magamra,es ne hagyjam magam el?

Szerintetek ez tenyleg ekkora problema,hogy nekm van dugipenzem? Hogy velekedtek errol?

Ferjek/felesegek! Nektek van dugi penzetek? Ha nincs,akkor miert nincs?

Elore is koszonom a valaszokat!


(Bocsi a terjedelem miatt,es az ekezethasznalat miatt is,de sajnos angol billentyuzetem van.)



2014. ápr. 6. 15:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

Nincs dugipénzem, nem látom értelmét. Ha valami kisebb dolog kell valamelyikünknek, akkor azt megvesszük szó nélkül, ha nagyobb, akkor meg megbeszéljük, hogy állunk anyagilag. Mindenki megkapja amit akar, maximum nem azonnal.

Szerintem te átverted a férjed és őt ez bántja, engem is bántana, ha kiderülne van a férjemnek havi 30ezer dugipénze.

2014. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a baja, hogy koltesz magadra, hanem ez a dugipenz/titkolozas/rejtegetes. Ez a nem koser! Miert nem lehet siman a kozosbol megvenni, amit kell, minek kell dugdosni a penzt? En is kiakadnek a helyeben.
2014. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%

Azért ez nagyon fura, van havi 390.000 ft-otok, az emberek nagy része ennyi pénzért bármit megtenne, sok komplett család él havi 120-ból.

390 ezerből nem futja úgy kozmetikumokra, hogy ne kelljen titkolózni?

Azért vannak szükségleteid, mert nő vagy???

A férjednek nem kell tusfürdő, borotvahab, parfüm, ha már a piperékről esik szó?

Vagy új ruhák, új cipő?

Azt meg lehet venni a közösből, akkor a tiédet miért nem?

Fizetés után elmentek nagybevásárlásra, akkor is bele lehet tenni a kosárba azt, amire szükséged van. Ha máshol veszed meg, pl. a férjed nem jár veled a parfümériába, akkor sem kell titkolózni, hiszen van rá pénz.

Ha nem futná rá, akkor megéreznéte, hó végén nem lenne pénzetek, de így mi értelme van?

Neked ez úgymond a hobbid, de mit szólnál, ha kiderülne, hogy ő nem is 210-et keres, hanem 260-at havonta, de 50 ezret minden hónapban elkártyázik. Nem éreznéd átverve magad, nem sértődnél be, nem hisztiznél, hogy egy házasság nem erről szól? Dehogynem...

Egyébként irtó nagy luxusban élhettek, ha 30 ezret költesz havonta piperére. Jó dolgodban már nem tudod mi a normális.

Én is nő vagyok, sőt igényesnek tartom magam, de fizukor vettem egy dezodort, mert elfogyott, és kb. ennyi, mert minden más van itthon. Ha kifogy, pótolom.

Az az általános, hogy több ezret hagyok egyszerre a drogériában, de még a blokkot is haza szoktam hozni, nem titkolom, ha vettem 3 tusfürdőt vagy 2 új körömlakkot.

Ha jobban belegondolok, az lehet a gond, hogy boltkóros vagy, és már mindenből túl nagy készleted van otthon, ezért is titkolod a férjed elöl a huszadik parfümvásárlásodat.

2014. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a dugipénz hülyeség, miért kell titoknak lennie? Nálunk mindenki annyit tesz félre a fennmaradó fizetéséből a saját dolgaira, amennyit akar, ha marad elég a hónap végén.


Ha viszont a férjed "nem engedné" hogy félretégy vagy ennyit magadra költs, akkor jogos a dugipénz is. Bár ilyen emberhez a helyedben nem is mentem volna hozzá...

2014. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
37%

"Egyébként irtó nagy luxusban élhettek, ha 30 ezret költesz havonta piperére. Jó dolgodban már nem tudod mi a normális."


Te teljesen hülye vagy. Egyrészt írta is, hogy nem költi el minden hónapba, másrészt azt írta, hogy piperecuccokra, ruhákra, egyéb szépségápolási dolgokra van ÖSSZESEN a 30.000 ft. Szerintem amikor 10.000 ft egy valahogy kinéző nyári ruha vagy egy finomabb illatú parfüm, ez kb. semmi...

2014. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%

Véletlenül sem te vagy a teljesen hülye, á dehogy!


Lehet, hogy nem költi el minden hónapban, de átlagosan annyit lop el a közösből.

Igen, lopás, én annak tekinteném, ha nálunk megtörténne.

Átlag havi 30, az évente 360 ezer, csak magára, ebben még nincsenek utazások, meg a ruhák se nagyon, hiszen eből a pénzből a titkos dolgokat veszi.

Ez igenis marha nagy luxus az emberek nagy részének.

360 ezret félretenni, lenyúlni úgy, hogy a másiknak fel se tűnjön...

Sokan egy 50 ezer ft-os belföldi nyaralást nem engedhetnek meg maguknak, náluk meg több, mint negyed milliót észre sem vett a férj, akárhogy is hülyézel le, ezt nevezik ma Magyarországon luxusnak.

2014. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

"Lehet, hogy nem költi el minden hónapban, de átlagosan annyit lop el a közösből."

Ez tény, de ezt nem is vitattam.


"Ez igenis marha nagy luxus az emberek nagy részének."

Ugye elolvastad, hogy mennyit keresnek? Nekik nem az. Röhejesen alacsony összeg.


"Sokan egy 50 ezer ft-os belföldi nyaralást nem engedhetnek meg maguknak, náluk meg több, mint negyed milliót észre sem vett a férj, akárhogy is hülyézel le, ezt nevezik ma Magyarországon luxusnak."

Igen, a létminimumon alul élőknek biztosan luxus. A kérdésre visszatérve pedig szinte semmi.


Viszonyítva kb. annyi, mintha a te minimálbéredből 4.000 ft menne el havonta ruhákra és hasonlókra.

2014. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom nem az bántotta a férjedet,hogy félretettél magadra,hanem az,hogy ő erről nem tudott,és titkolózásnak érezte.
2014. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha számukra ennyire nevetségesen kis összeg, és az ő fizetésükhöz mérten nem luxus, akkor miért is kell kivenni a közösből?

Miért kell eltitkolni, külön tárolni?

Mi az oka???

Ez már pszichológia, a nőnek szüksége van vmi titokra, ami csak az övé, amitől különlegesnek érezheti magát, vagy nem is tudom.

2014. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
31%

"a ferjem tegnap megtalalta a dugipenzem(ami eppen most 58 ezer forint"

"Van,hogy csak 10-et koltok,de volt mar 45 is"


Vagyis a havi 30ezer Ft ezek szerint nincsen "kőbe vésve" !!

Már magad se tudod, hogy mennyit lopsz el a közösből, vagyis a férjedtől?!

Ha csak a havi 30ezret nézzük, az évi: 360.000 Ft!

Ez öt év együttélés alatt: 1.800.000 FT !!!


"Most szoba se all velem. Tenyleg ekkor problema ez?"


Megloptad eddig kb. kétmillióval.

Én a férjed helyében kirúgnálak, mert egy sumák tolvaj vagy.

2014. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!