Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is szokott piszkálni, mikor alszotok? Nem zavar? Engem kiborít!

Figyelt kérdés
Mindig hajnali 5-6 körül, félálomban jön rá, hogy elkezdjen simogatni, piszkálgatni. Nekem ettől frászom van, elég rossz alvó vagyok, mindig felébredek tőle és aztán nem tudok aludni, pedig amúgy elég lenne 8 után kelnem. Már egy csomószor mondtam, hogy hagyjon békén mikor alszom, de azt mondja, hogy nem tudatosan csinálja, hanem álmában. Van erre valami megoldás? Nálatok is van ilyen? Már olyan fáradt vagyok, hogy arra gondoltam, hogy ma éjjel a nappaliban fogok aludni:(
2014. máj. 7. 12:08
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Általában 10-11kor fekszünk le, szinte midnen este összebújunk, 12 körül alszom el (van amikor később, sajnos a munkahelyi stressz nem mindig hagy aludni). Majdnem 6, mire hazaérek, főzök, összepakolok, visszük a kutyát sétálni, aztán együtt töltjük az estét, vacsi, filmezés, beszélgetés, társasozás, stb. Ha hamarabb akarnánk lefeküdni, akkor kb a kutyasétáltatás után feküdhetnék is le, egyrészt nem vagyok még álmos olyankor, másrészt nem fogom aztért felrúgni a közös esti programunkat, hogy reggel legyen egy gyorsmenet. Amúgy ő is nehezen kel fel, nagyalvó, szerintem ő se akarna minden nap 5kor kelni, hogy szexeljünk, csak álmában szeret simogatni.
2014. máj. 7. 13:03
 32/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem marad más: vagy elfogadod így, vagy külön alszotok.
2014. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
95%
Mi horkolás miatt külön alszunk. Gyakran együtt alszunk el, aztán korábban még én keltem fel és mentem át (én vagyok nagyon éber alvó gyerekkorom óta), most, hogy terhes vagyok és kb daruval kellene mozgatni, ő költözködik esténként.
2014. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként saját tapasztalat, hogy nincs az a fáradtság, ami egy rossz alvót kiüt. Régebben a napi 10 óra munka és a sport is hiába fárasztott el, ugyanúgy felébredtem minden zajra. Csak a kialvatlanság miatt nappal arrogáns és feszült voltam. Magánéletben se volt egy előny, munkahelyen se.

Amikor külön ágyba költöztünk, nagyon sokat javult a kapcsolat, mert nem haraptam minden apróságra.


Gyerekkel nekem extra szívás lesz, mert már most felébredek minden jóslófájásra, magzatmozgásra. Ha már testen kívül lesz, akkor meg minden apró zajra fogok kelni, frankón zombi leszek az elején :)

2014. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
90%
Nagyjából 3 lehetőséged van: vagy elfogadod ezt vagy próbálsz beszélni vele, hogy hagyjon aludni, mert ha felébredsz, akkor fáradt vagy nehezen alszol vissza stb. a harmadik lehetőség, ha egyik sem kivitelezhető, hogy külön mész aludni.
2014. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
75%
Bár engem simogatna a párom álmomban... szívesen ébrednék arra, irigylem a problémádat ;)
2014. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
22%

Van még egy lehetőség! Elválsz tőle és hagyod, hogy találjon egy normális nőt, aki nem panaszkodik a GYIK-on négy oldalon keresztül, hogy jaj simogat a férjem, mit csináljak?

Ne aggódj, könnyü lesz pótolni téged!!!

2014. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
76%

"nem fogom aztért felrúgni a közös esti programunkat, hogy reggel legyen egy gyorsmenet. Amúgy ő is nehezen kel fel, nagyalvó, szerintem ő se akarna minden nap 5kor kelni, hogy szexeljünk, csak álmában szeret simogatni."


Ha csak álmában csinálja, nem lesz szex hajnalban.

Amúgy meg simán el tudom képzelni, hogy nem is miatta ébredsz fel hajnalban. Én is felébredek szinte minden hajnalban, kimegyek wc-re, iszom egy fél pohár vizet, és visszaalszom.


Másik dolog meg: ha az ember álmos, akkor alszik. Igenis "ha már olyan fáradt vagy", akkor MA lefekszel 9-kor, és kialszod magad. Nem kell minden nap ezt csinálni, de ha kialvatlan vagy, akkor bizony fel kell rúgni a programot. Ez van. Ha meg nem vagy "olyan fáradt", ne drámázz.


Elrettentésül csak annyit, hogy ha lesz babátok (mivel férjnél vagy, pár éven belül gondolom erre reális esély van), ő nem hajnali 5-kor fog kelteni, hanem fél 1-kor, 3-kor, fél 6-kor, fél 7-kor, 7-kor és negyed 8-kor. Minden éjjel. 3 éves korában már csak éjjelente 2-3-szor. Hatéves korában éjjelente 1-szer. Ha szerencséd van, 12 éves korában már egész sokat alszol. :)

2014. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Viszont én őt igen. :) Éjszaka ha felébredek...simogatom...puszilgatom...egyszerűen nem tudok ellenállni!!! Hát annyira édes mikor alszik!! Nem mondom, hogy imádja...de hála égnek nem is zavarom őt ilyenkor az alvásban...vagy csak nem tette még szóvá az elmúlt 10 év alatt... :)
2014. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
51%

Micsoda problémák!

De semmilyen megoldásra nem vagy hajlandó.

Akkor mire is vagy kíváncsi?

Nem, az emberek többsége fel sem ébred ilyesmire, nemhogy zavarná ráadásul...

2014. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!