Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is szokott piszkálni, mikor alszotok? Nem zavar? Engem kiborít!

Figyelt kérdés
Mindig hajnali 5-6 körül, félálomban jön rá, hogy elkezdjen simogatni, piszkálgatni. Nekem ettől frászom van, elég rossz alvó vagyok, mindig felébredek tőle és aztán nem tudok aludni, pedig amúgy elég lenne 8 után kelnem. Már egy csomószor mondtam, hogy hagyjon békén mikor alszom, de azt mondja, hogy nem tudatosan csinálja, hanem álmában. Van erre valami megoldás? Nálatok is van ilyen? Már olyan fáradt vagyok, hogy arra gondoltam, hogy ma éjjel a nappaliban fogok aludni:(
2014. máj. 7. 12:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
11%
Na most akkor dicsekedsz, vagy panaszkodsz? Tudod, vadász, vadász............... jársz ide!
2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
85%

Igen, de én szeretem, ha ezt teszi. Barátnőmet is szokta a férje, ő sem szokott ellenkezni. Anyám mesélte, hogy ő viszont mindig is utálta, ha nem hagyják aludni, vagyis ő is úgy van vele, mint te.

Néha hagynod kellene, mert ha mindig elhajtod férjed, rányomhatja a kapcsolatotokra a bélyegét. Egyezzetek meg abban, hogy mondjuk heti 1-2 alkalom belefér, de ne minden éjjel, mert neked több alvásra van szükséged.

Bár más oka is lehet, hogy emiatt annyira fáradt vagy, hogy ez ilyen gondot okoz. Ennek más oka is lehet, gondolkozz el rajta...

2014. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
17%

"Úgy látszik, tényleg én vagyok a furcsa, amiért hajnali 5kor aludni akarok:D "


Igen. Ezzel az erővel este is minek szex, amikor lehet helyette zuhanyozni, vacsorázni, tévézni, olvasni.

Délután pedig utazni, dolgozni, gyerekkel játszani, internetezni, főzni, takarítani.


Ezek MIND kifogások.


Nem vezet jóra, ha a férjed rendszeresen elutasítod, és már eljutott szegény oda, hogy hazudnia kell, NEM HISZEM, hogy mindig álmában fogdos. Inkább ezzel próbálja védeni magát.

2014. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
71%
Hajnali kiadós szex úgy fél óra, osztán még marasd vagy két óra egy jó kiadós alvásra. :-))
2014. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Szerintem ő se feltétlenül szexelni akar, hiszen alszik, álmában csinálja, nem is emlékszik rá.
2014. máj. 7. 12:23
 16/50 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én irigyellek kissé - nem a matatás miatt: 8 után ráérsz kelni mégis és az egész délutánod és estéd szabad a szexre.
2014. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
52%

Minden álmom, hogy legyen férjem, aki még piszkálgat is! :-)


Kérdező! Nem tudtad, hogy némi alvás után (jellemzően hajnalban/reggel) sokkal energikusabb az ember, és sokkal jobban kívánja a hancúrozást? :-) Igen, a pasiknak még álmukban is fel-feláll, de ne mondd, hogy te még nőként nem érezted ezt! :) A sok munka után fáradtan (jellemzően délután/este) meg a pasik is lankadtabbak... :-)


Kár lenne épp ezen összevesznetek!

Nem tudnátok valahogy összehangolni a biológiai órátokat?

Mondjuk ha nem érsz későn haza, akkor lefekhetnél korábban, hogy kialudd magad hamarább!

5-6 óra már egyáltalán nem hajnal, hanem reggel! Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor már korán világosodik, aki 8 után kel, annak rég a hasára süt a nap...

Gondolj csak bele! A környezetvédelem szempontjából is jobb lenne, ha nem éjszaka égetnéd a villanyt... Inkább korán lefeküdnél, 5-6 óra tájban összegabalyodnál a férjeddel, 7-kor meg már szorgosan tevékenykednél...

;-)


Ha nem, akkor végső esetben különágy, mert ha álmában teszi, akkor az ellen ő sem tehet...

Viszont ha undok leszel vele, ne csodálkozz, ha más nőt keres!

2014. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
40%

néha direkt felkelünk hajnalban, hogy jól induljon a nap ;)

Nyáron 40 fokban még kellemesebb is, mint este.


Mi lesz, ha gyereketek lesz? Ő nemcsak hajnal 5-6 körül fog kelteni, hanem rosszabb esetben óránként.


Ja és ha ráérsz 8 után kelni, és mégis fáradt vagy, akkor nézesd meg a pajzsmirigyedet. A sógoromnak is alulműködött, és nem tudott eleget aludni. Mióta szedi a gyógyszert, jóval kevesebb alvással is beéri.

2014. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
21%
Hugyerővel legjobb a szex...
2014. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Nyilván nem veszünk össze ezen(amúgyse szoktunk veszekedni) és más nőt se fog keresni, ez biztos :) Szinte minden este van hancúr, szóval nem hinném, hogy hiánya lenne. Napközben, este sosem utasítom vissza, csak hajnalban vagyok nagyon álmos. Úgyhogy nyugi, nem fogunk emiatt elválni:))
2014. máj. 7. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!