Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is szokott piszkálni, mikor alszotok? Nem zavar? Engem kiborít!

Figyelt kérdés
Mindig hajnali 5-6 körül, félálomban jön rá, hogy elkezdjen simogatni, piszkálgatni. Nekem ettől frászom van, elég rossz alvó vagyok, mindig felébredek tőle és aztán nem tudok aludni, pedig amúgy elég lenne 8 után kelnem. Már egy csomószor mondtam, hogy hagyjon békén mikor alszom, de azt mondja, hogy nem tudatosan csinálja, hanem álmában. Van erre valami megoldás? Nálatok is van ilyen? Már olyan fáradt vagyok, hogy arra gondoltam, hogy ma éjjel a nappaliban fogok aludni:(
2014. máj. 7. 12:08
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
19%
Fap**** vagy.
2014. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
25%
Valami gond van veled,vagy magával a kapcsolattal.Engem soha nem irritált az ilyesmi,kivéve,ha már nem voltam szerelmes,vagy nem volt az igazi a kapcsolat.
2014. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott szerencsére mert ugyanolyanok az alvási szokásaink. Sőt engem kifejezettem idegesítene, hiszen én nem tudok visszaaludni ha felébredek. A munkahelyemen meg nem mondhatom, hogy zombi vagyok, álmos ezért ma nem fogok úgy dolgozni, mint máskor...
2014. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom, elképesztő hogy egyesek szerint a kérdező valami elmebeteg, hát mi az hogy nem örül annak ha álmából felveri ura és parancsolója hogy áll a szerszám! Biztos olyan istentelen, elrugaszkodott dolog az, hogy van aki hajnalban aludni szeretne, és nem kufircolni. Örüljetek neki hogy a ti igényeitek megegyeznek a párotok igényeivel, de ne akarjátok már azt sulykolni mindenkibe hogy az a normális, hogy ha a férfinak BÁRMIKOR szexelhetnékje van, akkor az asszony ugorjon és tegyen a kedvére. Én is hülyét kapnék ettől.

Kérdező, te meg aludj külön szobában, ha nem bírod. Aki szerint meg ez a normális, az kufircoljon éjjel 2-kor kifulladásig, de érje fel ésszel hogy vannak akik nem így működnek, és ettől még nem megy tönkre a kapcsolatuk, és nem fog azért félrekolbászolni egy értelmes férfi sem, mert hajnalban nem lógathatja bele az asszonyba.

2014. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm a válaszokat, meglepődtem, hogy ilyen sok érkezett... Aki azt írta, hogy keressek munkahelyet, attól kérdezném, hogy hol írtam, hogy nincs munkám?? Nem létezik olyan munkahely, ahol 9kor kell kezdeni? Lehet az is a baj, hogy mostanában elég stresszes időszak volt a munkahelyemen, nagy jelentések, sok munka, jobban kifáradtam, de sokszor nehezen aludtam el, mert pörgött az agyam a teendőkön. Mert igazából ez a dolog csak mostanában kezdett zavarni. Na de mindegy, csak kiírtam már én is egy kérdést, mert amúgy sose szoktam, de nem is nagyon fogom ezentúl, elég volt egyszer ez a sok negatív hullám(persze, köszönöm a kivételnek), de azért aki ilyet ír, hogy váljak el emiatt, meg hogy találjon a férjem egy normális nőt... Hát, mit mondjak, ezt a férjem kéri ki magának:D (Igen, megmutattam neki is a kérdest, ilyen szar a kapcsolatunk...:))
2014. máj. 7. 19:29
 46/50 anonim ***** válasza:
8%

Sosem értem, hogy akinek annyi munkája van, hogy teljesen kifárad a munka végére, ráadásul még stresszes is, annak hogy van ideje és energiája ilyen honlapokat olvasgatni, mit például ez is itt?!


Nekem most nincs munkám sajnos, de emlékszem, amikor volt, előfordult, hogy még a fontos e-mailjeimet is csak pár naponta olvastam, mert voltak fontosabb teendők és a netre már nem jutott idő/energia, illetve ha szakítottam volna rá időt, az pont az alvás/pihenésből ment volna el, vagy a családi kapcsolatokat kellett volna hanyagolnom...

Szóval a fontosabb netes dolgokat is hanyagoltam, nemhogy az ilyen oldalakat. Eszembe nem jutott volna feltenni a kérdést, hogy mások szerint sós vagy édes az igazi palacsinta, amikor a párommal azon vitáztunk, hogy ő sósan szereti, én meg csak édeset készítek... Ehelyett inkább megegyeztünk, hogy jó, akkor a felét ezentúl sósra csinálom, továbbá néha ő is beáll és sütöget...


De hát úgy tűnik mindenkinél más a fontossági sorrend. A Kérdezőnél előrébb van az internet, mint a férje vagy a pihenés. Mert talán ha nem ilyen oldalakon vacakolná az idejét a stresszes munka után (hoppá és egyben a stresszes munka közben! Csak nehogy meglássa a főnök, hogy munkaidőben is internetezel!), szóval ha nem neteznél annyit, akkor nem lennél olyan kialvatlan, hogy az a kis reggeli piszkálás zavarjon... :-)

Üdv a férjednek!

2014. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%
Csudat mutattad meg neki ezt a kerdest :D
2014. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi ostoba válasz! Csak nem a kérdésre.

Nálam is ez van, mivel sokat dolgozom, este későn fekszek le, a páromnak meg kevesebb az alvásigénye, hajnalban matat. Megérti, hogy nekem több alvásra van szükségem, ráadásul pont mindik akkor kezdi, mikor álmodok valamit. Nem vagyunk egyformák. Az alvás a legfontosabb, ha nem tudod kialudni magad, egyre feszültebb leszel. Régebben volt olyan barátom, hogy a nappaliban aludtam, úgy horkolt. Próbáld ki milyen, ha nincs belőle sértődés.

2014. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Amikor először aludtam együtt a párommal, akkor eleinte én egész éjjel félálomban maceráltam. Azóta eltelt 1.5 év, néha most is szoktam, de volt olyan, hogy arra ébredtem, hogy Ő ölelget, simogat. Szerintem ez jó dolog...

:)

2014. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
mi kulon szobaban alszunk mar nagyon regota, mert mind a kettonknek teljesen mas az eletritmusa. de en megertem a kerdezot, a hajnali sexnek kb 30 koruli koromig IDONKENT orultem de ha almos voltam akkor ki volt zarva a dolog. en megbeszeltem a parommal nem volt belole gond. ha valaki ejjel vagy mas napszakban szeret szeretkezni azzal semi baj nincs. a parjaban is lehetne belatas hogy a rosszul alvo parjat ne hajnalban piszkalja. es nem ertek egyet azzal hogy "majd mashol fogja keresni". az emberek eletritmusa eltero lehet es illene ezt figyelembe venni mielott elmergesedik emiatt a helyzet. ha egy szobaban akartok aludni akkor vegyetek 2 agyat es toljatok ossze mar az is sokat fog segiteni a helyzeten. en imadom a kulon szobat pedig 20 evig egy agyban aludtunk. a ferjem is szereti mert en meg horkolok es ez senkinek se volt jo. a hazaseletunkon pedig semmit se befolyasolt negative iranyban.
2015. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!