Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok,18 és 28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 és 28 év között, eltudnátok képzelni hogy eggyütt jártok egy 52 éves kifejezetten jó körülmények között élő férfivel és összeházasodtok vele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
11%
Kisvároskánkban egy 70 fölötti bácsika vett el egy 16-17 körüli, nagyon bandzsa, de jótestű cigánylányt. A kiscsaj 13-14 éves kora óta együtt lehetett látni őket, most már kb 10 éve együtt vannak, van egy kisfiuk is.
2014. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom elképzelni. Most nem csak amiatt, mert eleve nem szeretném a nagy anyagi különbséget, hanem már azt sem tudom elképzelni, hogy úgy tekintsek rá férfiként, akivel együtt járok utána.

Munkámból kifolyólag sok jóval idősebb, nem rossz anyagi helyzetű férfit ismerek, de valahogy eszembe sem jut férfiként kezelni őket. Mármint számomra potenciális férfiként, partnerként. Apukám 56 éves. Nekem az ő korosztálya már nem férfiként jön számításba, anyagiaktól függetlenül sem.

2014. jún. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
68%

Ja, persze, a magyar középkorú nők mind le vannak robbanva, az 50-es pasik meg mind kockahasú adoniszok, ugyebár.Egyiknek sincs véletlenül sem sörhasa vagy tonzúrás fejebúbja:)

Ugyan már.A környezetemben rengeteg magára adó, csinos idősebb hölgy van. Jó külsejű idősebb férfiakat is ismerek, bár őszintén szólva kevesebbet.

Csak az a gond, hogy azok közülük, akik fiatal lányokat keresnek, mind problémásak.Ezek kisebbségi komplexussal küzdö, kapuzárási pánikos fickók, akik önigazolásra vágynak, megmutatni, hogy ők még igazi bikák, kapnak fiatal nőt is. Azt hiszik, ettől tűnnek ifjabbnak, pedig épp ellenkezőleg. Egy középkorú férfi sokkal idősebbnek tűnik egy hamvas bőrű lányka mellett, mint ha egy hasonló korúval van.

Egyébként pont hogy az idősebb hölgyek engedhetik meg maguknak inkább, hogy kozmetikushoz, fodrászhoz járjanak.

Még "csak" 29 vagyok ( bár ezek szerint a kérdésben szereplő férfinél már én is őskövületnek számítok:) ,de úgy gondolom, hogy egy igazi férfi értékeli az értékeli az érett nőiességet is. Példaképem egy barátnőm, 53 éves, már unokája van, de olyan dögös az alakja, bármely fiatal megirigyelhetné, árad belőle a kedvesség, ugyanakkor tisztában van magával, saját értékeivel. Ha férfi lennék, ilyen nőre vágynék, és ilyen szeretnék én is lenni az ő korában.

2014. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen kizárt. 27/N
2014. jún. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
69%
Neeeem. Apám ennyi idős! -.-"
2014. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom elképzelni. 26 éves vagyok, tehát a férfi pont a duplája lenne, édesapám 50 éves, tehát még nála is idősebb lenne.

Volt nálam jóval idősebb párom (17 évvel), elég hamar kiderült, hogy a generációs különbségek miatt nem működik. Ezzel nem azt mondom, hogy senkinél nem működik, de nálam problémát jelentett. Szóval nem gondolom.

2014. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
Csak ha ő az 52 éves Harrison Ford...
2014. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
8%

Én egyáltalán nem tudom ezt elképzelni. Ha meg valakit nem szeretek, akkor a pénze miatt sem tudnék vele együtt lenni és színlelni, hogy minden szép és jó. Én nem az a típusú nő vagyok, de tudom, hogy jó pár nőnek csak a pénz dominál.

Még a gondolatától is kiráz a hideg, hogy egy apám korú férfi érjen hozzám stb.


25N

2014. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
24%
38-as voltam még annyi, ha valaki ilyen idős férfival kezd, akkor ha esetleg nem a pénz motiválja, mert nem pénzes az illető, akkor lehet, hogy apakomplexusa van.
2014. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Ki van zárva. Mindig is a nálam fiatalabb pasik jöttek be. Én 28 vagyok, a férjem 25 éves.


Én együtt szeretnék megöregedni a szerelmemmel, nem eleve egy öreggel összeállni...


Persze nyilván mindenkinek más jön be:)

2014. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!