Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok,18 és 28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 és 28 év között, eltudnátok képzelni hogy eggyütt jártok egy 52 éves kifejezetten jó körülmények között élő férfivel és összeházasodtok vele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
95%

"akik azt mondják a részletek ismerete nélkül csípőből, hogy nem, azok nagyrészben olyan nők akik egyébként a kutyának se kellenek, megkeseredett emberek akik utálják a gazdag pasikat meg a fiatal csajokat is"


Remélem leesik, hogy irtózatos nagy ostobaságot írsz...


Csak mert nemet mond valaki ilyesmire, attól még nem megkeseredett, és nem a "nem kell senkinek" típus...


Nekem mint írtam is, a nálam fiatalabbak jöttek be mindig is. A férjem 3 évvel fiatalabb nálam. Valamint neki kellek, és ez az egy ember bőven elég nekem. Azt leszarom hogy senki másnak kellek vagy nem kellek. Nem érdekel.


Szóval ennyi. Nem kéne általánosítani. A fiatal csajokat irigylem kicsit a koruk miatt, mert én már 28 vagyok:( és ezért sajnálom magam néha:D meg szomorkodok, de ki nem?


A gazdagokat csak akkor nem szeretem ha emiatt beképzelt majmok is...ami valljuk be, igen csak gyakori, hogy el vannak szállva maguktól. Még akkor is, ha amúgy nem olyan hú de helyesek, mint amilyennek tartják magukat.

2014. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 nati6 válasza:
Egyátalán nem.
2014. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
25%

El tudom képzelni. A környezetemben három olyan kapcsolatot is látok szinte nap mint nap, hogy több mint 25 év a korkülönbség, de itt már a nők is ötvenesek. Szóval mikor el kezdtek járni, hasonló volt a helyzet. És működik.


A jó körülményeket azért kell kihangsúlyozni, mert nem tud olyan jól és fiatalosan kinézni az aki mondjuk minimálbérből tengődik, mint aki a vitorlázás közben barnult le és teniszezni jár. Legalábbis nehéz elképzelni.

Szóval én tudnék szerelmes lenni ekkora korkülönbséggel is!


L22

2014. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim válasza:
65%
én el tudnám képzelni a járást, csak a házasságot nem. 18L
2014. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
95%

49-es válaszoló:

Képzeld, egy fiatal 20 évei elején járó lány vagyok, aki boldog párkapcsolatban él egy tőle 7 évvel idősebb férfival. Mégis csípőből rávágtam a nemet, mert egyszerűen nem tudom elképzelni egy apám korabeli férfival az életemet, nemhogy még a járást..., de azért kösz az általánosítást.

2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
17%

52 évessel? Fúj, semmiképpen!


Na de egy 69 éves, szexi, jótestű producerrel mindenképpen! *_*


[link]


[link]

2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
ha nem úgy néz ki, mint az én 50-es apám, akkor igen. de ha tipikus lekoszlott, igénytelen, rigolyás vénember már ennyi idősen, akkor kell a halálnak.
2014. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
49%
Én 27 éves vagyok, ma már el, mert ha van közös cél és jól érzitek magatokat együtt miért ne működhetne! Mindenki megkapja amit akar és még jó is együtt... inkább így harmónikusan mint egy huszonéves pasival egy szar kapcsolatban!
2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!