Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok,18 és 28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 és 28 év között, eltudnátok képzelni hogy eggyütt jártok egy 52 éves kifejezetten jó körülmények között élő férfivel és összeházasodtok vele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
35%

27 éves vagyok és pár hónappal ezelőtt még azt mondtam volna, hogy nem tudom elképzelni. Mindig úgy gondoltam, korombeli féfri oldalán találom meg a boldogságot. Pár hónappal ezelőtt viszont Londonban megismertem egy 50 éves török étteremtulajdonost, akivel első látásra, majd második látásra is egymásba szerettünk :) Külsőleg is teljesen az "esetem", és belsőleg is. Nála kedvesebb, aranyosabb, jószívűbb férfivel még soha nem találkoztam. Emellett intelligens, nagyon jó humora van és igen, kifejezetten jó körülmények között él (bár ez nem elsődleges szempont, de azért valljuk be, könnyebb az élet, ha megvan az anyagi biztonság). Egyszóval, megtaláltam az igazit és ezt már valahogy abban a pillanatban tudtam/tudtuk, ahogy először megláttuk egymást.

2 hete megkérte a kezemet, igent mondtam :)

Két ember boldogsága és szerelme nem kortól függ.

2014. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 mustafa33 ***** válasza:
De jó lenne ha a pénzemér szeretnének. Csak sajnos nem lettem producer, sem étteremtulajdonos :-(
2014. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
Inkább önmagadért szeressenek kedves mustafa :) Én sem azért szeretem a páromat, mert étterme van. A producert viszont a bankkártyája miatt "szeretik", de nincs az a pénz, hogy egy platina kártyáért arra vetemedjek, amire producerné. Vagy netán irigyled producer úrtól a nejét, ezért jönne jól, ha hasonló "tulajdonságokkal" lennél megáldva? :)
2014. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Tegnap este abban a tudatban zártam be ezt az oldalt hogy 12/13 válasszal befejeződött a reagálás a kérdésfelvetésre. Ehhez képest ma nagyon meglepett z 59 válasz. Külön köszönöm mindet, állásfoglalástól függetlenül! Bár nyílvánvaló, a döntő többség nemmel reagált. Viszont engem férfiként szívmelengető reménységgel tölt el a tudat hogy van néhány ultra modern gondolkodású lány aki feltétel nélkül igen

mondott akár együttjárásra, akár házasságra. Ez nem jelenti azt hogy a

többiek maradiak hanem ők konzervatív gondolkodást képviselnek. Az egyik lány 29 évesen kivénhedtnek minősítette magát, mert 28 évet jelöltem meg felső határnak. Nagyon fiatal vagy, ne ostorozd magad ha szabad javasolnom! És ezt javasolnám valamannyi lánynak, nőnek aki 29 ,32 ,33 évesen öregnek érzi magát. Nem szabad, butaság! 64, 65 éves korig csinos lehet egy nő és aktív értékes életet élhet ideális körülmények megléte mellett. Sőt azt hiszem kor szerint behatárolni nem is szabad azt hogy meddig csinos egy nő mert ez élete végéig eltarthat maximum az aktivitásában tudja akadályozni az évek számának növekedése. Tehát egy 29 éves lánynak sok évtizede van arra hogy gazdag szerelmi és általános aktivitással élje a

mindennapjait. Visszatérve a 28 év korhatár megjelöléshez, csak nagyságrendet érzékeltetni szándékoztam. Nos ha a most elmondottakat ellentétesnek érzi bárki a kérdésfelvetéssel az jogos észrevétel. Ha szépek a 65 ėvesek miért kell 18 ,28 éves egy 52 évesnek? Mert van egy szűk réteg aki ezt igényli. De a többség egész életét leéli egy magakorabelivel és ők akiknek nincs szükség a fiatalabbakra. És még egy megjegyzés. Azt írtam hogy a vagyon fontos, de az igazinérték a család, feleség gyerek. Néhányan úgy reagáltak hogy inkább legyen vagyontalan de korban illeszkedő elfogadható a férfi. Ez szép és romantikus megközelítése a szerelemnek de kissé elvonatkoztatott a racionalitástól. Ugyanis a valóság az hogy pillanatok alatt rommá omlik a az induláskor sziklatalapzatra épült kapcsolat akkor ha nincs pénz. Bár rengeteget lehetne említeni, egy példát írok. Szívszorító látvány az ha egy kislány szomorú szemekkel nézi egy másik kislány új ruháját, biciklijét vagy táblagépét mert abban a tudatban él hogy neki sosem lesz olyan. Végkövetkeztetésként azt hiszem kimondhatjuk hogy szükséges egy komoly, szép fiatal lánynak mérlegelnie a leendő partner anyagi lehetőségeit is mert van olyan fontos egy gyerek mosolya egészséges testi és szellemi gyarapodása mint a hasonló életkor és a kidolgozott kockahas. És emiatt már mint a pénz orientáltsæga miatt egyetlen nőt sem szabad negatíve minősíteni, hiszen nem tesznek mást csak követik az ősidőktől a génjeikbe kódolt magatartás modellt ami az erős biztonságot nyújtani képes partner keresésére ösztönzi őket. És ezt szégyellni sem szabad sajat maga előt egyetlen nőnek/lánynak sem mert az olyan kis butaság mint az hogy valaki 29 évesen öregnek érzi magát!

2014. jún. 14. 00:50
 65/75 anonim ***** válasza:
A 18 évesek ritkábban mennek bele, mert tudnak szerezni fiatalabb eltartót is, de amelyik közelít a 30 felé, vagy már elmúlt annyi, az kapálózva keresi a jelöltet, ne hogy kifusson az időből. És mivel már nem tud annyit válogatni, mint fiatal korában, hajlandó jóval idősebbet is választani (ő ezt azzal magyarázza, hogy azok a férfiak az érettek, de valóságban simán lecserélné a fiatalabbra-ha tehetné, na meg minél idősebb valszeg annál nagyobb vagyont halmozott már fel). Egyszerű számítás.
2014. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, anyukám és a férje között több mint 20 év korkülönbség van. Több, mint 10 éve vannak együtt, és ahogy anyukám férje öregszik annál jobban kiüt a korkülönbség.

Úgy gondolom, van egy bizonyos korkülönbség, ami felé hosszú távon már nem éri meg menni, mert egy idő után el fognak térni az érdekek, hiába van meg a szerelem.

2014. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

Szombat lévén volt időm figyelmesebben átolvasni a beérkezett válaszokat. Érdekes dologra figyeltem fel. Akik nemmel válaszoltak, azok közül sokan, álláspontjuk ellenére egy kis esélyt láttak egy ilyen kapcsolatban. Írok példát hogy mire gondolok.

4 -es válaszíró /a továbbiakban csak a számot írom ki/

Nem határolódott el.

6 -os ,Igent írt.

7 -es , Indokként szomorú amit írt de igent mondott.

8 -as , Egészen biztosan nem?

15 -ös, Nem, de azért a két színészhez igen /aranyos válasz/

16 -os Még mindíg az az érzésem bántott valaki ezért említed a feleség verést.

18 -as Nem, de szerinte képes összejönni a 18 éves az 52 évessel.

19 -Elvben igen, tehát elképzelhető egy ilyen kapcsolat szerinted.

20 -as Nem, azonban ha beleszeretne, akkor igenre változna a válasz.

22 -es Nagyon jó a humorod! Jót nevettem azon hogy aki 52 éves az megőrűl! Nem zárkóztál el a lehetőségtől.

23 -as A humorod ugyan olyan jó mint az előtted szólónak, igent mondtál.

25 -ös Te a 16 -os vagy ugye? Lehet hogy nem téged bántottak hanem a családodban történt valami testi vagy lelki attrocitás!

26 -os Nehéz tenyéren hordozni egy nőt üres zsebbel!

27 -es Amúgy nem. De lehet valahogy mégis igen?

33 -as Nem zártad ki a lehetőséget. És ismétlem, nem vagy sem öreg sem őskövület. Fiatal lány vagy esetleg asszony, amennyiben házasságban élsz!

36 -os Nem a válasz, de nem állítod hogy senkinél sem működik.

38/39 -es Magad részéről nem, de tudod hogy sok lánynál lehet igen a válasz.

44 -es Nem biztos hogy az 52 éves oké, de nem is zártad ki. Felteteles módban összejönnél, és precízen kiszámoltad a gyerekek a saját és az apának az éltkorát. És a humorod neked is remek!

50 -es Igen a válasz!

52 -es 28 éves vagy és irígyled a fiatal csajokat. Ezek szerint irígyled saját magadat? Fiatal vagy akkor is ha nem a válaszod. Cseréld ki a szomorú fejecskét egy vigyorira!

54 -es Egyértelmű igen a válasz.

55 -ös Szintén egyértelmű igen.

58 -as Az igen itt sem hagy kétséget, ráadásként kitűnő poént csomagoltál a válasz mellé.

59 -es A válasz igen, és egészen biztos nem úgy néz ki mint édesapád.

60 -Szintén igen.

61-es Az igen megkérdőjelezhetetlen.

65 -ös Az igen itt is nyílvánvaló.

66 -os Az igen nem kizárt, legalább is nem zártad ki teljesen. Kíváncsi lennék milyen viselkedésbeli változásokban nyílvánul meg az hogy az idő múltával a korkülönbség egyre problémásabb helyzeteket teremt a szüleidnél!

Ezek lennének az észrevételeim, és azt hiszem hogy a kérdésre az igen válaszok kerültek túlsúlyba.

2014. jún. 14. 19:31
 68/75 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 16-os és 66-os is (milyen vicces már...).

Nem, továbbra sem bántott senki. :) 22 éves vagyok, boldog gyerekkorom volt. De, például ismerek egy családot, akik nagyon gazdagok, bármit nyugodtan megengedhetnek maguknak. Az apuka folyton verte a feleségét, ha a nő egy kilót felszedett, vagy megevett egy süteményt.

Amit pedig a 66-os válaszomhoz írtam: ilyen például a közös cél. Egy normális családban, ha van rá esély, akkor elmennek együtt nyaralni. Nálunk már évek óta nem volt ilyen, mert egy anyukám férje számára már nem fontos. Már nem óvja lakás értékét sem, ha tönkre megy, tönkre megy... Aztán lehet, hogy ez csak a személyisége miatt van, de nekem így jön le.

2014. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 mustafa33 ***** válasza:
63-as, de ha a pénzemért szeretnének (és nem feltétel a huszon év) azt jelentené, hogy van. És mi a csuda másért szeressenek egy vénembert ☺.
2014. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

52-es vagyok, és az a válaszoló, akit lepontoztak, mert kizártam a lehetőséget: mert a nálam fiatalabb pasik jönnek be nekem...azt hiszem a 40-es volt a válaszom... de a szám nem biztos.


Azért mondtam hogy irigylem a fiatal csajokat mert így van. Én már majdnem 30 vagyok (28) de közel a harminchoz, és ezt már inkább öregnek érzem nőként sajnos:( de nagyon aranyos volt a válaszod:) köszönöm hogy fiatalnak neveztél:)

2014. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!