Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok,18 és 28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 és 28 év között, eltudnátok képzelni hogy eggyütt jártok egy 52 éves kifejezetten jó körülmények között élő férfivel és összeházasodtok vele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:
Kérdezd Palácsik Timikét
2014. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
61%
Melyik apakomplexuszos / fiatal pipikre nyálát csorgató vénember pontozta le a nemet válaszolókat?
2014. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező tökéletesen belőtte azt az életkort, akiknek jó eséllyel ilyen idős az apjuk.

Tegyük fel, hogy az 50-es pasink gazdag és még emellé jóképű (mert ugye a testi adottságokról nem esett szó), neadjisten még normális is. Több mint valószínű, hogy a fiatal lány, ha össze is jön vele, csak futó kalandot keresne és nem házasságot.


Ekkora korkülönbséggel nehéz tervezni egy kapcsolatban. Ha most a pasi gyereket vállal, lesz 70 is mire a gyereke 20. Na meg azt is vegyük figyelembe, hogy igen sokan patkolnak el 70 alatt (pénztől függetlenül).


Én személy szerint tuti nem jönnék össze egy ilyen korú emberrel, még futó kalandra sem, nem lenne gyomrom hozzá és apakomplexusom sincs.

2014. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
50%

Nem, mivel szeretnék gyerekeket és nem biztos, hogy hosszú távra az 52 éves az ideális.

Mondjuk most összejönnénk, 2 év múlva vállalnánk gyerekeket ,addigra apa 54, mire a kicsi befejezi az ovit apu 60 lesz, mire

az általános iskolát addigra 68, mire a gimnáziumot 72... Ha magyar férfi átlag életkort nézzük, akkor a gyerek felnőttkorát meg sem éri az apuka, utána meg özvegyként ki vagyok segítve az egzisztenciával, maradtam egyedül a gyerek(ek)el.

A másik része, hogy én most vagyok 25. 10 év múlva 35 évesen még életerős nő lennék, apuka meg 62. Abban a korban már nem mindenkinek úgy működik a sex, mint régen. Én kicsit viccesnek tartanám, ha hasonló beszélgetések lennének, mint tinédzser koromban :)

Tini : "Hoztál óvszert?" "Nem baj, hogy hamar elmentél, ez bárkivel előfordul"

Idős: "Bevetted a Viagrát?" "Nem baj, hogy nem áll fel, ez bárkivel előfordul"

2014. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam el minden választ, de láttam, aki szerint bárki belemenne ebbe ha "a gyerekét éhhalál fenyegeti." Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy egyáltalán nem menne bele mindenki. A nővéremnek 2 fia van, a főnöke egy multimilliomos 60 éves pasi, aki odáig van érte. Imádja őt is és a fiait is. El akarta venni feleségül a nővérmet, ő pedig nem ment bele. Pedig 35 évesen megözvegyült, még férje sem volt, ami "visszatartsa" hogy hozzámehessen egy idős gazdag emberhez. Ő nem szerette az öreget és nem is akarta átverni, pedig nem él nagylábon.
2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy egy idős férfinak is lehet tökéletesen egészséges gyereke, csak egy népszerű tévedés. [link] Idézet: "Az apajelölt életkora is lényeges, mert 40 év felett megnő a kóros spermák aránya."
2014. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
0%
Hopp, rosszul fogalmaztam, tehát lehet egészséges gyereke, de az ő életkora is számít!
2014. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
79%
Jók az ilyen kérdések, egy nő sem tudja elképzelni, de azért a valóságban az idős, gazdag palik mellett mégis fiatal pipik legyeskednek.
2014. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
0%
akik azt mondják a részletek ismerete nélkül csípőből, hogy nem, azok nagyrészben olyan nők akik egyébként a kutyának se kellenek, megkeseredett emberek akik utálják a gazdag pasikat meg a fiatal csajokat is
2014. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
8%
Kislányok, én 33 vagyok és higgyétek el nekem, a kor nem számít, max. libidó tekintetében, de ma már arra is van megoldás. Az idősebb férfiak már általában rájöttek, mi az, amit nem becsültek fénykorukban a nőkben, így sokkal többre becsülik, és hát tudják is, mi, hol jó egy nőnek. A löttyedtebb idős férfiak csak álmodoznak, de azért valljuk be, azok, akik jó karban vannak és nem bottal járnak, főleg, ha jó körülmények közt élnek, megkapják, amit akarnak, de adnak is cserébe - és itt nem anyagiakra gondolok elsősorban.
2014. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!