Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok,18 és 28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 és 28 év között, eltudnátok képzelni hogy eggyütt jártok egy 52 éves kifejezetten jó körülmények között élő férfivel és összeházasodtok vele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

"És mi a csuda másért szeressenek egy vénembert ☺."


Mint pl Sean Conneryt? pl mert iszonyatosan jó pasi, és ez nem vicc... pedig nekem a fiatalabbak jönnek be...de őrá csorog a nyálam....


utolsó voltam.

2014. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
26-os vagyok:a tenyerén hordozás nekem nem egyenlő egy gyémánt karközővel,vagy egyéb luxus csecsebecsével.Azért ki lehet fejezni az érzelmeket anyagiak nélkül is.Nem mondom,hogy nem jó,ha van némi pénz,de nem csak azzal lehet örömöt szerezni.
2014. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:

A 68 -as lánynak ,örülök így idegenként is hogy nem történt sem veled sem a családodban fizikai sérülést okozó esemény. De egy kis zaklatott állapotot így is rejtenek a soraid. Beszéld ki ha bánt valami sokat fog segíteni ha javasolhatom.

70 -es válaszírónak, mennyivel jobban mutatnak a mosolygó fejecskék a soraidban! Tudatosítsd mélyen magadban a saját fiatalságodat és ne engedd senkinek hogy ebbe kételkedjen, még a legnagyobb kritikusodnak, az az saját magadnak sem!

71; -es válaszírónak, természetes a reagálásod és én ezt nem tartom elítélendőnek ,de vigyázz mert sokan nem így gondolják

72 -es válaszírónak persze lehet pénz nélkül is tenyéren hordozni valakit csak nagyon rövid ideig mert pénz nélkül elgyengül a kar és esetleg elejtheti a tenyérben tartott szerelmét az aki tartotta. Vagy pedig széttárja a karját , és ezért nem tudja tovább hordozni, ha a lánynak eszébe jut egy olyan szó hogy gyémánt

2014. jún. 15. 01:33
 74/75 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, de tényleg, nem bánt semmi. :D
2014. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

A 70 -esl válaszírónak még egy rÖvid megjegyzés. Azon csodálkozok hogy a férjed miért nem vette észre rajtad a szomoruságot! Ezt észre kellett volna vennie és megkérdelzni mi bánt! És miután elmondod neki hogy az idő múlása szomorít el akkor kötelessége éreztetni veled azt hogy nem létező probléma miatt szomorkodsz és a későbbiekben is folyamatosan tudatosítania benned hogy fiatal vagy!

A 74 -es lánynak, örülök hogy tévese.n értelmeztem azt az érzelmi tartalmat amit a válaszaid magukban hordoztak. Mindenkinek van az írásában hangulatárol információt adó jellegzetesség és ezt értettem félre valószinű. Örülök az ilyen tévedéseimnek mert azt jelenti hogy rendben vannak a koörülményeid.

2014. jún. 15. 17:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!