Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek és/vagy anyukák! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek és/vagy anyukák! Ti szoktatok főzni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni, unom. Próbáltam már filmet/zenét vinni magammal, nem használt. :)


Minden nap benn ebédelünk a cégnél, este meg hideget eszünk vagy rendelünk vagy épp hozunk haza kínait/törököt ilyesmiket. Havi egyszer elmegyünk valami értelmes étterembe is. Hétvégén szoktunk összeütni valami egyszerűt (Carbonara vagy egyszerűbb főzelékeket).


Ha majd gyerekünk lesz, akkor ez tartható lesz? (gondolok a bébiételre itt), vagy akkor majd valahogy meg kell oldanom?


Ti főztök? Ha nem, hasonlóképp oldjátok meg, mint mi?



2014. júl. 3. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
21%
Főzök. Minden nap. El sem tudnám képzelni, hogy drága pénzeket adjak ki azért,mert lusta vagyok saját magam megcsinálni...100x finomabbra..
2014. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:

49-es: gondolom, ezt látták otthon, nem tehet róla senki, milyen példa van előtte. Nálunk anyukámék későn érnek haza, ők is a városban esznek napközben, este hideget vagy semmit. Anya hétvégén főz. És apukám bármit meg tud/akar csinálni a háztartásban, hiszen ő nem vendég, anya meg nem motelvezető, nem?:)


De aki azt látta otthon, hogy anyu dolgozik otthon, apa sört iszik, az ezt is "várja" el, hiszen honnan tudhatná, hogy ez így nem emberi élet.

2014. júl. 4. 08:15
 53/73 anonim ***** válasza:
40%
Én pl apámat soha az életemben nem láttam főzni. De anyámat sem láttam permetezni vagy krumplit szedni a 2000 négyzetméteres kertünkben. Azért a te utolsó írásod is eléggé általánosítás volt, Kérdező, csak a másik véglet... :)
2014. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Épp a 49 ellen védtem meg a többieket, de ne zavarjon senkit. Szívesen!
2014. júl. 4. 11:48
 55/73 anonim ***** válasza:
94%
Annyit főzz, amennyit tudsz és jól esik. Én szoktam, de csak ha érzek magamban kedvet és energiát. Gyermekem eszik főtt ételt az oviban, férjem meg saját munkahelyemen van egy szuper menza. Este hideg étel gyümölcs rántotta van. Hétvégén vagy nagyi főz ha jön hozzánk, vagy én, vagy étterem. Szerintem tökéletesen egészségesen élünk. Anyósom töltötte circa 20 éven át minden áldott estét fozessel munka után. Hadd ne mondjam, mennyit foglalkozott a gyerekekkel. Nullát! Én este 17-re érek oda az oviba. Altatasig van napi 2,5 órám hogy foglalkozzak a kicsivel. Na, hát ez az, amiből nem fogok minden nap 1,5et fozessel, mosogarassal tölteni..
2014. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
100%
51: egyáltalán nem lustaság kérdése. anyagilag semmivel sem drágább a rendelés mint a főzés,sőt! ráadásul azt az időt ezer más dologra lehet használni. úgy bírom az ilyen lenéző naccsosasszonyokat komolyan eszem megáll. ráadásul én hétvégén mindenkinek a kedvére teszek főzés szempontjából is, de hétköznap épp elég a mosás,takarítás,vasalás, reggeli elindítás,esti fürdetés,gyerekek elvitele,hazahozatala,ügyintézés miegymás. 2 nagy oviban,kicsi itthon,férjem egész nap dolgozik. ha valamin időt lehet nyerni miért ne tegyük? nem ezen múlik az h ki jó feleség,jó anya.. sőt!! ha megkérdezel bárkit-vagy magadat-mit értékeltél annó jobban a családodban,akkor az együtt töltött időt fogod te is mondani elsőre
2014. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
férjeméknél is ez volt: anyuka suvickolt,főzött éjjel nappal.. a férjem mégis mit mond? apa áll hozzám közelebb mert neki mindig volt rám ideje. és ráadásul náluk anyuka osztotta le a lapokat mert csak az a tiszta amit ő pucol ki, az a finom amit ő főz.. mai napig nem érti h a kisfia mit eszik egy olyan nőn,aki csak hétvégén főz. aki letojja ha mosatlan van,ha a férje inkább beszélgetni szeretne vele..szegény kisfiú brühühü.. jól beválasztott! pedig koránt sincs elhanyagolva egyszerűen nálam a férjem és a 3 gyerek az első,utána jön minden más. nála meg pont fordítva van.
2014. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

Exeméknél ugyanez volt a helyzet, mint amit az utolsó ír. Szörnyű volt: az anyja takarított, mosott, főzött (naponta!!!) 8 órás munka mellett. Egyszer ott voltam náluk (még egyetemistaként) és az anyja megkért, süssek meg az exem apjának 10 szelet rántott húst, mert Ő CSAK AZT HAJLANDÓ ma enni, és mi mást fogunk enni majd, nekünk csinált mást.


Én nem tudtam, hogy sajnáljam-e ezt a nőt, akivel így bánnak (mert ahogy előttem is beszélt vele, hát megérne egy misét, hogy kettesben milyen lehet...), vagy pedig nevessen a kialakult szituáción, hogy velem akarja megsüttetni...


Az exem amúgy nem várta el, hogy főzzek rá, mert még hetente hazajárt, így az anyja ellátta, hétköznap meg ebédelgetni jártunk vagy rendeltünk, de szerintem ha összeházasodunk, nekem is olyan sorsom lett volna, mint az anyjának...

2014. júl. 4. 20:25
 59/73 anonim ***** válasza:
31%
Inkább szánok egy órát a főzésre, minthogy azon morfondirozzak hogy a szakács mosott-e kezet wc után.... Egészségetekre!
2014. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
35%

utolsónál a pont:)


Egyébként én is pénzpocsékolásnak tartom a rendelést, és egy normál kaját nem tart 1 óránál tovább megcsinálni. Van ami még annyi sem. Szóval aki nem főz az csak simán lusta. Így egye nyugodtan a pisis, szaros kezű szakács által készített rendelt kaját. Főleg, ha még bele is köptek...

2014. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!