Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek és/vagy anyukák! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek és/vagy anyukák! Ti szoktatok főzni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni, unom. Próbáltam már filmet/zenét vinni magammal, nem használt. :)


Minden nap benn ebédelünk a cégnél, este meg hideget eszünk vagy rendelünk vagy épp hozunk haza kínait/törököt ilyesmiket. Havi egyszer elmegyünk valami értelmes étterembe is. Hétvégén szoktunk összeütni valami egyszerűt (Carbonara vagy egyszerűbb főzelékeket).


Ha majd gyerekünk lesz, akkor ez tartható lesz? (gondolok a bébiételre itt), vagy akkor majd valahogy meg kell oldanom?


Ti főztök? Ha nem, hasonlóképp oldjátok meg, mint mi?



2014. júl. 3. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mindennap fozok. Mondjuk en szeretem nagyon. Jol el szórakozok vele es orom, amikor a családom jóízűen elfogyasztja.
2014. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
100%

Amíg mind a ketten dolgoztunk, nem főztem minden nap. Vagy szombat-vasárnap főztem nagyobbat, vittük hétfőn, vagy a nagyik csomagoltak.

Mióta itthon vagyok, átlag két naponta főzök.

A babának is én csinálom a kaját, bár az övé nem nagy tudomány, 1 szem krumpli, 1 szál répa, turmix és kész.

Nem tudom, valahogy nem szimpatizálok a bébiételekkel, fura a színűk, ízük, nem olyan, mint amit én készítek. A házikosztban tudom, mi van, mi nincs. :)

Ha gyereked lesz, időd és kedved is lesz főzni, szerintem.

Gyerek előtt is tudtam főzni, de valahogy az itthon töltött idő alatt tudtam finomítani a tudásomat és kipróbálni az újdonságokat. Ráadásul, a gyerek miatt kevesebb sót, fűszereket használok.

2014. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
39%

Szoktam főzni, nekem hobbim :)

A férjem is szeret főzni szerencsére, sokszor meglep.


Ha gyereketek is lesz, szerintem az lesz a baj, hogy 4 főre az egyéb kiadások mellett elég drága rendelni. Otthon kényelmesebb is főzni ennyi főre.


Egyébként én nem bírnék minden nap rendelt/gyorskaját enni. Olyan korlátozott a választék.... feltételezem nem jobbfajta éttermektől hozattok, ahol azért minőségit is lehet enni, így az elfogyasztott hús, zöldségek, stb. minősége is kétes :( Nem bírnék így élni.

2014. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:

"Egyébként én nem bírnék minden nap rendelt/gyorskaját enni. Olyan korlátozott a választék.... feltételezem nem jobbfajta éttermektől hozattok, ahol azért minőségit is lehet enni, így az elfogyasztott hús, zöldségek, stb. minősége is kétes :( Nem bírnék így élni."


Miért feltételezed? Amúgy jó éttermekből legtöbbször, pizzát sem a Don Pepétől hozatunk, hanem rendes étteremből:)


Sajnálom, hogy nem tudnál így élni, szerencsére nem is kötelező!

2014. júl. 3. 18:26
 35/73 anonim ***** válasza:
12%
13 éves korom óta főzök, most 24 vagyok és munka mellett mindent megfőzök a páromnak. :) szerintem egy férfi aki 12-16 órát fizikai munkával lehúz az a fejembe húzná a kínai kaját meg a pizzát..
2014. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
Nem jártam még olyannal, aki ennyit dolgozik és esetleg fizikai munkát végez. Ők mit esznek? A kínait nem? Az is hús meg ragu, meg mondjuk rizs vagy tészta.
2014. júl. 3. 18:54
 37/73 anonim ***** válasza:
49%
Pl a mai menü tök főzelék sült oldalassal :) ismered? Ilyet eszik az aki ennyit dolgozik :)
2014. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:
De ez miben különbözik mondjuk egy pizza tápértékétől vagy egy kínaitól? Ezt a különbséget nem értettem.:) (amúgy ismerem, de nem szeretem a tökfőzeléket, disznóhúst meg nem eszik a család elvből)
2014. júl. 3. 19:02
 39/73 anonim ***** válasza:
56%

Én főzök, de nem mindennap. Pl.: főleg hétköznap, amikor dolgozom, próbálok úgy főzni, hogy maradjon másnapra is. Mi vinni szoktuk az ebédet a munkahelyre, vacsorára pedig hideget eszünk, vagy a "másnapi" ebédből. Én alapjáraton szeretek főzni, kreatív dolog, kikapcsol, persze jobban szeretek ezzel foglalkozni hétvégén, amikor ráérek. Ha hétközben nagyon nincs kedvem időm főzni, akkor veszünk nagy ritkán valami olcsóbb főttételt (általában kifőzdéből, kínait vagy gyorskaját. ).Gyerekünk nincsen, de már eldöntöttem, hogyha lesz a bébiételeket magam szeretném előállítani neki a veteményesünkből.

Szerintem semmibaj nincsen azzal, hogy te csak ritkábban főztöl, ha a pénztárcátok ezt elbirja, és a párodnak sincsen ellene kifogása.

2014. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:

Persze, meg tudjuk fizetni:) A barátom egy modern pasi, neki is megfelel így.:) Csak kíváncsi voltam, mások vajon főznek-e, mert nekem minden barátnőm így él a párjával, ahogyan mi élünk.


És igazából esélyem sincs pl. veteményesre meg ilyenekre.

2014. júl. 3. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!