Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek és/vagy anyukák! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek és/vagy anyukák! Ti szoktatok főzni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni, unom. Próbáltam már filmet/zenét vinni magammal, nem használt. :)


Minden nap benn ebédelünk a cégnél, este meg hideget eszünk vagy rendelünk vagy épp hozunk haza kínait/törököt ilyesmiket. Havi egyszer elmegyünk valami értelmes étterembe is. Hétvégén szoktunk összeütni valami egyszerűt (Carbonara vagy egyszerűbb főzelékeket).


Ha majd gyerekünk lesz, akkor ez tartható lesz? (gondolok a bébiételre itt), vagy akkor majd valahogy meg kell oldanom?


Ti főztök? Ha nem, hasonlóképp oldjátok meg, mint mi?



2014. júl. 3. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
24%
Én sem főztem egyáltalán éveken keresztül, sőt a konyhát sem nagyon használtam, még hétvégén sem. Ez a húszas éveimben volt. Akkor változott meg minden, amikor megszületett a gyerkőc, és kezdett szilárd kajákat enni. Valahogy elkezdtem főzni, de nem azért, mert elvárás volt felém, hanem mert szívesen tettem, és teszem ezt immár 15 éve.. Ma már szinte minden nap főzök, de egy óránál többet sosem töltök a konyhában, szeretem az egyszerű, gyorsan elkészíthető, de mégis finom és egészséges kajákat.
2014. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Látom sokan komolyan is vettétek a kérdezőt. Pedig itt az volt a lényeg, hogy hogyan reagáljátok le azt a tényt, hogy ők sokat keresnek, és költenek, csak költenek...

Szerintem szimplán provokatív megnyilvánulás volt, mert ennyire buta nő nem létezhet. Bár kicsit már túljátszotta a szerepet, csak végig olvasva a válaszokat nem érte el a célt: nem estek neki egy emberként, csupán néhányan beszóltak neki. Viszont egész sok hasznos ötelet kapott, ki hogyan oldja meg. Még jól jöhet, ha egyszer kib*ssza a jól kereső férj, mert mondjuk nem az esze miatt szeretett belé. Metsd el a linket, szükséged lehet rá! :D

2014. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!