Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért van együtt ez a férfi a feleségével?

Figyelt kérdés

Tippelhettünk a barátnőkkel, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A férfi jóképű, vonzó, diplomás, jól keres, a szakmájában elismert.

A feleség csúnya, amióta ismerem túlsúlyos (állítása szerint mondjuk így érzi jól magát.... persze...), nincs diplomája, keveset keres.


10 éve vannak együtt, van 2 gyerekük.

A barátnőktől tudom, hogy páran bepróbálkoztak a pasinál de mindegyiküket lerázta.


Amire mi tippelünk:

- a férfi meleg, de kell neki a család

- a férfi valamilyen módon elnyomja a nőt, esetleg van valami szexuális aberrációja


Ti melyikre szavaztok?


2014. júl. 20. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked a feleség nem szép, sőt, csúnya. Valószínűleg, ha meglátnálak, akkor én mondanám rád, hogy csúnya vagy. Nem lehet, hogy csak úgy, simán szereti a feleségét, és nem akar ilyen ócska r*bancokkal foglalkozni, akik szándékosan nyomulnak rá? Te minek érzed magad, ha bele akarsz mászni egy kapcsolatba? Én arra szavazok, hogy ti nem baráti társaság vagytok, hanem 'a qrvák(vonz titeket a külcsíny és motivál a pénz) társasága'.

Ha nem kelletek egy ilyen embernek, akkor tükörbe kéne nézni, és gyakorolni az önkritikát...

2014. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

17-es, nagyon jó volt olvasni, amit írtál.

Én is ilyet szeretnék! :)

2014. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Érdekes módon más kérdéseknél mindig olyan válaszok jönnek, hogy diploma-nem diploma házasságok nem tartanak sokáig, mert nincs közös beszédtéma, nem egy szinten vannak a felek.

A férfi középvezető egy informatikai cégnél, a nő egy bankban dolgozik VIP ügyfelekkel - hiteleket, befektetéseket intéz. Mégis milyen közös témájuk lehet? Ha a férfinak van egy szakmai, munkahelyi gondja, azt a feleségével nem tudja megbeszélni. Ez azért elég komoly gond.

2014. júl. 20. 12:58
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak munkahelyi dolgokról lehet beszélni? O.o
2014. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem komoly gond. Én sem viszem haza azt, hogy mit hová könyveltem. Most könyvelővel kellene együtt élnem csak azért, hogy most egy szállítói számlát hová könyveltem????


A munkahelyi emberei kapcsolatokat viszont meg lehet beszélni(pl. viták)

2014. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azokkal a párokkal, akiknek különböző a szakmájuk? Vagy a foglalkozásuk? Én és a férjem más területen dolgozunk, közünk nincs egymás szakterületéhez. Elmondjuk egymásnak a napunkat, a szakmai gondjainkat, de nem egymástól várunk megoldást. Én nem értek az autóiparhoz, ő nem ért ahhoz a területhez, ahol én dolgozom (ami ráadásul kifejezetten nőies terület). A teóriád alapján csak a hasonló területen dolgozóknak lehet hosszú és konstruktív kapcsolatuk?
2014. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább Nálad van elég komoly gond :D

Mindenki leírta szinte ugyan azt , de neked nem jutott még így sem el az agyadig, komolyan sajnállak.

Visszatérve amit írtam korábban, arra jutottam az önkritikád egyenlő a nullával.

Mást azért előszeretettel elemzel.

Remélem csak a meleg miatt vagy ilyen szűk látókörű :D

De nyugi, holnapra szitálást, esőt mond kis intenzitással.

2014. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
93%
Hát azért a csaj munkája sem szar. Nem hiszem, hogy olyan keveset keresne.
2014. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes.

De nála csinosabb vagyok, van diplomám, jobb munkám van.

Szexuálisan is nyitott vagyok, nem hiszem, hogy nem tudnám neki megadni amit a felesége.

2014. júl. 20. 13:08
 30/64 anonim ***** válasza:
95%

Mi sem egy területen dolgozunk. Most akkor nem is lehet közös téma?

Olyan, mint kikapcsolódás, pihenés, közös programok külön, és együtt a gyerekekkel..hm? Nem tudom, te milyen házból szöktél, de hogy nem a realitások talaján mozogsz, az is biztos. Te milyen diplomát mutatsz fel, hogy ennyire lenézel egy nem diplomás, 2 gyerekes anyát?


Egyszer(bár kár lenne szaporodnod) te is leszel anya, és te is lehetsz túlsúlyos, igazán nem rombolom az illúzióidat, de az ilyen nőket hívjuk irigy rongyoknak.

2014. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!